Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

Czy ktoś, optymalnie z Warszawy, ma chęć na wspólne zamówienie z J.FitzPatrick żeby podzielić się kosztami wysyłki?

@JakubAnderwald Oo to już koniec? myślałem, że dziś można jeszcze zamawiać, pomyliły mi się dni :/ napisać do Sary?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Czy któryś z Panów pisał by się na zamówienie forumowe parasoli z najlepszej manufaktury* na świecie, czyli James Smith & Sons Umbrellas https://www.james-smith.co.uk/product-category/umbrellas ? Ich parasole są w różnym przedziale cenowym - od 50 do 300 funtów - ale przesyłka do Polski (47 GBP) jest strasznie droga!

Fajnie byłoby podzielić tę cenę na trzy czy cztery osoby. Preferowałbym kolegów z Warszawy ze względów logistycznych.

Śpieszmy się zdążyć przed Brexitem :-)!

* Tak wiem, są jeszcze Swaine Adeney Brigg, ale ich jakość podobno spadła ostatnio.

• Like 2

Koszule w Camiceria Olga zostały wyprodukowane i za chwilę ruszają w drogę do mnie. Dam znać gdy koszule dotrą i ruszy wysyłka do Was. Wszystkich którzy brali udział w zamówieniu proszę o przesłanie mi na PW następujących danych:

1. Formy odbioru (osobisty w Warszawie na Żoliborzu / w centrum lub wysyłka InPost)

2. Dane do wysyłki:

• Numer telefonu
  • Adres email
  • Imię i nazwisko
  • Docelowy paczkomat / adres do dostarczenia przesyłki kurierem

3. Dla osób które nie odbierają osobiście proszę też o przelanie 15 zł tytułem kosztów przesyłki:

• BLIKiem na numer telefonu 603 801 107 lub
  • przelewem tradycyjnym na konto 08 1140 2004 0000 3602 1772 0305
  • Upvote 4

Kurczę, przegapiłem, a chętnie zamówionym ze 2 szt.
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby za 3-4 miesiące zrobić kolejne zamówienie. Może się podejmiesz organizacji? :)

1 godzinę temu, JakubAnderwald napisał:

Może się podejmiesz organizacji? :)

Brak czasu czy coś się wykrzaczyło tym razem ? Pytam, bo ostatnie zamówienie było zorganizowane przez Ciebie perfekcyjnie i sam pisałbym się na dwie koszule za te 3-4 miesiące. 

Jakby ktoś organizował zakup to piszę się na grupowe.

Młody ma studniówkę i chcę go obszyć.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Ale Panowie się trochę spóźnili, bo już po akcji, a koszule są w drodze ;) chyba, że ktoś organizuje kolejne zamówienie?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

W dniu 24.09.2019 o 12:39, JakubAnderwald napisał:

Koszule w Camiceria Olga zostały wyprodukowane i za chwilę ruszają w drogę do mnie.

"za chwilę" oznacza, że dzisiaj dostałem maila od kuriera, że paczka została do mnie nadana :)

W dniu 27.09.2019 o 12:57, ciasteczkowy napisał:

Raczej delikatna sugestia że każdy może się wykazać;)

O, to, to. Forum jest dobrem wspólnym, zniżka za zamówienia grupowe też. Fajnie jakbyśmy też pracę związaną z korzystaniem z tych dóbr rozkładali równomiernie między uczestników :)

• Like 1
  • Upvote 1

13 godzin temu, JakubAnderwald napisał:

"za chwilę" oznacza, że dzisiaj dostałem maila od kuriera, że paczka została do mnie nadana :)

no i fajnie

z doświadczeni, które już masz - ile będzie paczka szła?