Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

Witam, jestem nowy. Nie wiem czy we właściwym miejscu piszę, ale widzę, że temat analogiczny.

Czy korzystacie również z promocji Private Sale do -55% w Vistuli?

Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.

Panowie czy szykuje się jakieś grupowe zamówienie skarpet Pedemeia ? Z tego co pamiętam maiła być kolejna edycja pod koniec roku.

• Upvote 1

Ktoś chętny na stanowisko koordynatora tego zamówienia ? Ja niestety odpadam z braku czasu.

Ja dostałem już 20.ego info od Sary

we are waiting for shipping, ‘ cause the orther orders are not yet ready

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Koszule z Camiceria Olga mają być gotowe w przyszły wtorek :) i wysłane do mnie. Potem zacznie się dystrybucja w kraju - można dobrać się w grupy z danego miasta żeby zrobić tylko jedną przesyłkę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Paczka została do mnie wysłana, powinna być w przyszłym tygodniu. Zobaczę jak koszule są opisane i będziemy rozsyłać po kraju.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Paczka rozpakowana. Koszule są opisane imionami i nazwiskami, popakowane dla każdej osoby w osobną paczkę.

Poproszę o kontakt na PW osób które zamawiały koszule. Jeśli chcecie wysyłkę, dajcie mi proszę dane do wysyłki. Wysyłał będę Inpostem - dostawa może być do paczkomatu lub kurierem. W obydwu przypadkach koszt dostawy to 14 zł za paczkę. Można się zebrać w kilka osób z jednego miasta, wtedy potrzebuję wszystkich nazwisk osób do których ma iść taka przesyłka.

Dane to wysyłki to:

• email
  • telefon komórkowy
  • nazwa paczkomatu lub adres dostarczenia przesyłki

Jeśli chcecie odebrać osobiście w Warszawie, to też dajcie znać na PW. W przyszłym tygodniu jestem w rozjazdach, więc najlepszy będzie weekend przedświąteczny lub tydzień świąteczny.

Pierwsze koszule ruszyły dzisiaj do nabywców. Miłego noszenia i czekamy na zdjęcia w odpowiednich wątkach :)

Szkoda, że Olga nie oznacza koszul także numerem materiału, tyle fajnych koszul mi się właśnie przewinęło przez ręce a nie wiem dokładnie jakie to były.

• Like 1
  • Upvote 3