Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

1. Fan: Fosters Leander, UK8, espresso
2. Artur S.: Alfred Sargent Hunt 109F, UK7, chestnut
3. Bart87:  CHARLES II Black, 5 eyelet, cap, Oxford, UK9,5
4. Denior: AS Drayton UK7 G
5. cichosza: ASBJORN DAGESTAD 20590-12 Black, UK8
6. cichosza: DUCKERS D004 Vintage Cherry, UK8

7. MatC: JCrew UK7.5 F, - 87F

1. Fan: Fosters Leander, UK8, espresso
2. Artur S.: Alfred Sargent Hunt 48F, UK7, chestnut
3. Bart87:  CHARLES II Black, 5 eyelet, cap, Oxford, UK9,5
4. Denior: AS Drayton UK7 G
5. cichosza: ASBJORN DAGESTAD 20590-12 Black, UK8
6. cichosza: DUCKERS D004 Vintage Cherry, UK8

7. MatC: JCrew UK7.5 F, - 87F

8. Fan: Cambridge, UK8

Szukam 2-4 osób chętnych na szybkie grupowe zamówienie w Camiceria Olga. Najchętniej osoby z Warszawy (niestety nie mam czasu na rozsyłanie koszul po miastach), koszule byłyby do odbioru codziennie od 10 do 18/19 w Warszawie obok Ronda ONZ. Pisałem już z Ciro, jeżeli zamówimy ok. 10 koszul wysyłka będzie za darmo (20 euro). Chciałbym złożyć zamówienie do czwartku (29.06) wieczorem, chętnych prosiłbym o wpisanie się poniżej na listę wraz z ilością koszul.

1. zixart – 3

2. kolega – 1/2

20 godzin temu, zixart napisał:

Szukam 2-4 osób chętnych na szybkie grupowe zamówienie w Camiceria Olga. Najchętniej osoby z Warszawy (niestety nie mam czasu na rozsyłanie koszul po miastach), koszule byłyby do odbioru codziennie od 10 do 18/19 w Warszawie obok Ronda ONZ. Pisałem już z Ciro, jeżeli zamówimy ok. 10 koszul wysyłka będzie za darmo (20 euro). Chciałbym złożyć zamówienie do czwartku (29.06) wieczorem, chętnych prosiłbym o wpisanie się poniżej na listę wraz z ilością koszul.

1. zixart – 3
2. kolega – 1/2
3. cichosza - 1/2

1. zixart – 3
2. kolega – 1/2
3. cichosza - 1/2

Gdyby jednak opcja spoza Warszawy wchodziła w grę to jestem chętny na 1 koszule.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

23 godziny temu, Budzioch napisał:

Czy ktoś (najlepiej z Krakowa) chce kupić koszule z TM Lewina. Zamierzam kupić dwie,a z chęcią załapałbym się na multibuya.

Podbijam temat. Osoba z W-wy do wspólnych zakupów preferowana :)

Grupowe zamówienie butów AS - właśnie zrobiłem przelew. W zależności od zaksięgowania funduszy w AS zaczną przygotowywać kartony. Wstępnie zakładam odbiór butów w poniedziałek z fabryki. Jeżeli buty nie dotrą do mnie do końca przyszłego tygodnia, wysyłka w kraju będzie możliwa dopiero po 17 lipca, z powodu mojego wyjazdu służbowego

M

Niestety dziś otrzymałem odp z AS, że mimo faktu, że $$$$$ będą na koncie w UK już jutro,  buty do odbioru będo gotowe dopiero w poniedziałek. Kurier zamówiony. Mam nadzieję, że DPD dostarczy buty do piątku.

Teraz, JakubAnderwald napisał:

1. zixart – 3

2. kolega – 1/2

3. cichosza - 1/2

4. Jakub - 1

Dziękuję, zamykam zamówienie. Z zainteresowanymi skontaktuję się na priv.

Gdyby ktoś planował zamawiać koszulę z Charles Tyrwhitt to chętnie bym się podłączył. Wolałbym się podłączyć do innego zamówienia, bo sam jeszcze nie zamawiałem, a chcę tylko jedną koszulę w promocyjnej cenie.

W kwestii odbioru, to jestem z Lublina, ale w Warszawie bez problemu może mi odebrać kolega, a sam też będę w najbliższym czasie w Kielcach i Krakowie.

Gdyby ktoś z Krakowa chciał zamawiać cokolwiek z CT i podzielić się kosztami przesyłki to proszę o priv.

Witam.

Po ostatnim zamówieniu grupowym pasków wykonanych przez Skalpela (Niestrój Leatherwork), ze skóry Sedgwick w kolorze Australaian Nut (patrz poniżej):

Pasek.jpg.5d55aa235d6b20a6520a0817ac32e156.jpgPasek1.thumb.jpg.b0d29ffebc861c010bd2861cdd1e1aa0.jpg

Proponuję grupowe zamówienia identycznego paska, jednak tym razem w kolorze burgundy z palety Sedgwick Bridle leather.

Skóra w tym kolorze, nie jest w stałej ofercie, więc proponuję się zmobilizować, aby nie została wyprzedana. Należy zaznaczyć, że tym razem paski nie bedą wykonane z kruponu tylko z karku.

Poniżej zdjęcia koloru:

- środkowy pasek

Burg.jpg.3ffd26918341c297aa3d4cb12d89a5fa.jpg

- pasek z lewej

burg1.jpg.87685c72c894c8352b2cd243099d7d22.jpg

bur3.jpg.bbfa4ef35ca11fe4f029f0741fccef73.jpg

Oczywiście nie zapominajmy, że każdy kawałek skóry będzie inny.

Cena jak poprzednio 240 PLN.

Proszę dopisywać się na listę:

1. Fan dobrego buta

2. Nowoanglik

@Skalpel Do kiedy zbierasz zamówienia na paski? Bo póki co nie mamy minimalnej ilości żeby odpalić burgundy, a jeśli tu będzie za mało osób to ja z dwoma sztukami wracam do australian nut :) Żeby nie zabrakło skóry :D

Ok, to ja jestem ślepy i ciągle mi się coś wydawało że minimum 8-10 żeby ruszyło :D

Cześć, to jest właściwie projekt @fan_dobrego_buta i skóra też jest jego. Ja jestem tylko wykonawcą  projektu. Jeżeli FDB się zgodzi, to mogą jeszcze inni do projektu dołączyć. Skóra jeszcze do mnie nie dotarła, ale będę się dowiadywał dlaczego. 

• Upvote 1