Jump to content
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Recommended Posts

Mamy już sporo koszul uzbieranych, temat dogadany z Sarą z CO, myślę, że możemy składać zamówienia. Jeśli ktoś jeszcze pojawi się chętny w ciągu najbliższego tygodnia, też może od razu składać zamówienie i zostanie dołączony do grupy. Ostatnie zamówienie możliwe w środę, 15 maja do końca dnia.

Przy zamówieniu wybierzcie opcję odbioru osobistego (żeby nie płacić za przesyłkę) i opłaćcie je, a w komentarzu wpiszcie "group Anderwald".

@TheMakowski @Castorp @robertoo @kzmo @Borys-Tech @Żorż Ponimirski

Też chętnie dołączę z jedną koszulą. Mamy jakąś zniżkę grupową czy tylko wspólna wysyłka? 

• Like 1

W dniu 4.05.2019 o 15:57, JakubAnderwald napisał:

Zbieram kolejną partię chętnych na kolejną partię z Camiceria Olga. Wpisujcie się proszę do 15 maja kto byłby chętny i na ile sztuk, potem będę organizował zamówienie grupowe i dostawę do Was. Tak jak poprzednio, koszule przychodzą wszystkie do mnie, następnie ja je rozdaję osobiście lub rozsyłam po kraju.

JakubAnderwald - 4 sztuki

Również chętnie przetestuję, zapisuję się na 1 sztukę na próbę.

Macie jakieś wskazówki, na co warto zwrócić uwagę przy pierwszym zamówieniu z CO?

• Like 1

3 godziny temu, JakubAnderwald napisał:

Mamy już sporo koszul uzbieranych, temat dogadany z Sarą z CO, myślę, że możemy składać zamówienia. Jeśli ktoś jeszcze pojawi się chętny w ciągu najbliższego tygodnia, też może od razu składać zamówienie i zostanie dołączony do grupy. Ostatnie zamówienie możliwe w środę, 15 maja do końca dnia.

Przy zamówieniu wybierzcie opcję odbioru osobistego (żeby nie płacić za przesyłkę) i opłaćcie je, a w komentarzu wpiszcie "group Anderwald".

@TheMakowski @Castorp @robertoo @kzmo @Borys-Tech @Żorż Ponimirski

Zamówione i opłacone :)

• Like 1

Mamy tylko darmową wysyłkę, nasze wolumeny zamówień to dla nich pryszcz więc nie możemy liczyć na żadne zniżki. Ich ceny za MTM i tak są świetne na polskim rynku.

Zamawiajcie ile chcecie do 15 maja, oby był odpowiedni komentarz w zamówieniu ("group Anderwald") to ogarniemy je razem.

• Like 1

Zamówienie złożone, 3 koszule.

• Like 1

Ja niestety musiałem wypaść że względu wprowadzenia kilku zmian w koszuli, które muszę uzgodnić z Olga a to może potrwać.

Mam nadzieję że na następne dam radę.

Koszule poszły do produkcji, w sumie w grupie jest 13 osób. Dam znać gdy będę coś wiedział o terminach dostawy.

W Międzyczasie możecie mi na PW podesłać swoje imię i nazwisko, liczbę i rodzaj zamówionych koszul oraz sposób dostawy (jeśli już wiecie na 100%) - może być odbiór osobisty w Warszawie (mieszkam na Żoliborzu), może być wysyłka Inpostem (do paczkomatu lub kurierem na adres).

Przy okazji poproszę o przelanie kosztów przesyłki (15 zł za przesyłkę niezależnie od metody dostarczenia do Was) na moje konto:

08 1140 2004 0000 3602 1772 0305

Edited by JakubAnderwald
info o kosztach przesyłki
  • Like 2
  • Upvote 2