Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Panowie,

Wakacje wakacjami, ale może już czas pomyśleć o kolejnym grupowym zamówieniu butów madziarskiej proweniencji? ;-)

W końcu pełen okres realizacji - od koncepcji do dostawy rozciąga się na kilka miesięcy. Trzeba liczyć że 1-2 tygodnie zajmie zbieranie chętnych, kolejne 3-4 tygodnie to ewolucja preferencji i konsultacji z zakładem technicznych możliwości wykonania konkretnych życzeń oraz jakieś 8 tygodni właściwa realizacja. Tak więc buty mogłyby być idealnym prezentem mikołajowym.

Powyższe to również słowa zachęty dla naszego forumowego @Wodzu do wzięcia udziału w zamówieniu oraz podjęcia się ponownie roli (świetnie notabene sprawdzonej) koordynatora zamówienia ;-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeszcze nie :)@Wodzu, się do mnie odezwał i coś z nimi pisze jeszcze w sprawie ostatniego zamówienia. Myślałem, żeby się tym zająć, pod nieobecność Wodza, ale nie wiem, czy by to się udało, bo syn idzie do żłobka, a żona wraca do pracy, więc mała rewolucja właśnie teraz. Przemyślę, ale najpierw trzeba poczekać co Wodzu stwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, zarówno z naszej strony jak i ze strony Vassa GMTO koordynują za każdym razem inne osoby. Jeśli tak jest, może warto im uświadomić, że jest to czwarte czy któreś kolejne GMTO tej samej grupy, tym samym sugerując warunki korzystniejsze, niż gdyby był to pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Udało się nawiązać kontakt z Vassem w kwestii zamówienia. Wyrazili zgodę i chęć ("that would be great!") :D. Na początek poprosili o podanie liczb. W związku z tym proszę się do mnie zgłaszać podając liczbę par i rodzaj butów (półbuty, za kostkę, wysokie) jakie chcecie zamówić. Zgłoszenia przyjmuję do niedzieli 14.10.2018 do godziny 23.59.

Uprzedzając pytania. Ceny, również z poprzednich zamówień, nie będą podawane do publicznej wiadomości.

W poprzednim zamówieniu było 17 par butów. Przy tej liczbie uczestników temat ciągnął się w czasie i nie był łatwy w ogarnięciu. Później jeszcze trzeba buty rozesłać po Polsce. Nie chcę podawać jakiejś konkretnej liczby uczestników, ale jeżeli zgłosi się jakaś duża liczba osób, to trzeba będzie to jakoś rozdzielić. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.