Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kyle napisał:

Chętni na popover od Zack Roman vel @Sklep Szarmant? Wziąłbym gdyby się udało zgromadzić łącznie zakup 4 koszul za 290 zł sztuka. Sprawa raczej pilna ;-).

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli jest opcja zamówienia różnych rodzajów koszul to ja jestem chętny na 1 bonda, a kolega FONos na jakieś 2 z tego co pamiętam. Ja moją potrzebuję na wesele w sobotę, więc też mi się śpieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kyle napisał:

Niestety dla mnie po sprawie, bo termin preorderu na popover minął. Trochę bez sensu ze strony @Sklep Szarmant, newsletter o preorderze kończącym się 28.05, dostałem popołudniem tegoż dnia.

Spokojnie nadal można zamawiać. Stała praktyka u Szarmanta. Przedłużają (już dwa razy termin kończący preorder był przedłużany) albo termin się kończy ale zamawiać można nadal .... przetestowane. Więc jak ktoś chętny to dziś możemy zamówić. Ja biorę 2 szt. Można łączyć dowolne koszule z oferty :) Kto chętny priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kyle napisał:

Niestety dla mnie po sprawie, bo termin preorderu na popover minął. Trochę bez sensu ze strony @Sklep Szarmant, newsletter o preorderze kończącym się 28.05, dostałem popołudniem tegoż dnia.

Tak, można jeszcze zamawiać ale w momencie wysłania zamówienia do szwalni (jutro lub pojutrze) kończymy promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FONos napisał:

Spokojnie nadal można zamawiać. Stała praktyka u Szarmanta. Przedłużają (już dwa razy termin kończący preorder był przedłużany) albo termin się kończy ale zamawiać można nadal .... przetestowane. Więc jak ktoś chętny to dziś możemy zamówić. Ja biorę 2 szt. Można łączyć dowolne koszule z oferty :) Kto chętny priv

Z jakiegoś powodu zawsze najwięcej zamówień wpada ...po końcu promocji ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

zastanawiam się nad organizacją grupowego zamówienia koszul na miarę w Vel Venti http://www.koszulanawymiar.pl/. To jest szwalnia, która z tego co słyszałem szyje lub szyła dla części marek, które wyrosły z tego forum. Ja u nich szyłem 2 koszule i jakość jak w MT, a materiały niektóre lepsze od Olgi.

Proszę dajcie znać do piątku czy bylibyście zainteresowani. Chcę sprawdzić ile osób zdecydowałoby się wejść w projekt.

Cena przy indywidualnym zamówieniu to ok. 370 zł, przy grupowym zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja znam tą rozmiarówkę RTW hehehe :) Szkoda że brak opisów przy materiałach, z samych zdjęć trudno się czasem zorientować nawet jaki to splot nie mówiąc o pochodzeniu ... ja bym 1 szt. zaryzykował :)

Jeśli to zamówienie grupowe a nie projekt forumowy to chyba nie ten dział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 17:06, FONos napisał:

Skąd ja znam tą rozmiarówkę RTW hehehe :) Szkoda że brak opisów przy materiałach, z samych zdjęć trudno się czasem zorientować nawet jaki to splot nie mówiąc o pochodzeniu ... ja bym 1 szt. zaryzykował :)

Jeśli to zamówienie grupowe a nie projekt forumowy to chyba nie ten dział?

Lista zainteresowanych na teraz:

Caporegime -  2 szt.
FON -1 szt.
Torunianin - 2 szt.

Czy ktoś jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Witam,

Drodzy forumowicze czy znajdą się chętni na kupno formalnej koszuli Pin Collar ? Zakupu planuje dokonać do końca czerwca albowiem wtedy pojawi się ponownie rozmiar "37". Przy czterech koszulach cena spadnie do 290 zł :) i przesyłka za "darmola". 

https://zackroman.com/pl/p/KOSZULA-BOND-PIN-COLLAR/109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za małe zdublowanie wątku, dopiero teraz zauważyłem że są już chętni na koszule "bonda". Podsumowując ja również potrzebuję jednej sztuki, ale dopiero mogę zamówić za 2-3 tygodnie, gdy pojawi się ponownie rozmiar 37. Chyba, że obsługa Szarmanta wyśle mi ją później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 13:02, torunianin napisał:

Hej, 

zastanawiam się nad organizacją grupowego zamówienia koszul na miarę w Vel Venti http://www.koszulanawymiar.pl/. To jest szwalnia, która z tego co słyszałem szyje lub szyła dla części marek, które wyrosły z tego forum. Ja u nich szyłem 2 koszule i jakość jak w MT, a materiały niektóre lepsze od Olgi.

Proszę dajcie znać do piątku czy bylibyście zainteresowani. Chcę sprawdzić ile osób zdecydowałoby się wejść w projekt.

Cena przy indywidualnym zamówieniu to ok. 370 zł, przy grupowym zobaczymy...

Wstępnie 1 szt (w zależności od ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, torunianin napisał:

Na teraz mamy łącznie 10-11 sztuk. 

Caporegime -  2 szt.
FONos -1 szt.
Ataman - 1-2 szt.
Polska400 - 1 szt.
robertoo - 1 szt.
Midlife-Crisis - 2 szt.
Torunianin - 2 szt

Odezwę się do Vel Venti, co są w stanie zaproponować przy takim zamówieniu i dam znać z prośbą o potwierdzenie.

Koledzy @Polska400 i @Ataman to chyba mieli na myśli koszule z Zack Roman mi się wydaje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.