Skocz do zawartości
Akp69

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy

Rekomendowane odpowiedzi

jack13th    22

Panowie, chciałbym spróbować swoich sił z koszulami CT, jednak mam duże wątpliwości, co do długości rękawów. 
Gdyby ktoś z Krakowa i okolic planował zamówienie, bardzo chętnie bym się dołączył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DaniDani    10
9 godzin temu, jack13th napisał:

Panowie, chciałbym spróbować swoich sił z koszulami CT, jednak mam duże wątpliwości, co do długości rękawów. 
Gdyby ktoś z Krakowa i okolic planował zamówienie, bardzo chętnie bym się dołączył.

Z Krakowa nie jestem, ale na 2 koszule z CT byłbym chętny. Pisz na prv, coś wymyślimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bratdominik    148

Bordo:

1. Santino
2. Beny23
3. Dublekil
4. bart87

5. Pawkill

Granat:

1. MateuszT.
2. Friedman
3. Nowoanglik
4. Beny23
5. FONos

6. Pawkill

Pasy:

1. swordfishtrombone
2. Santino
3. TourDePrzem
4.bart87
5. bohuslav
6. JDC
7. Blondas
8. dziko

9. Bacio

10.bratdominik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bart87    10

Czy któryś z kolegów z Krakowa byłby chętny na zakup spodni z Benevento w opcji Multibuy?

Brakuje tylko jednej pary na rabat 20% !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DaniDani    10

Witam serdecznie,

Razem z @jack13th pokusiliśmy się na zakup w opcji multibuy koszul od CT. Ponieważ zamówienie jeszcze nie jest złożone, zbieram dodatkowych chętnych.

Rabat na zakup będzie wynosił 20%. Dajmy sobie czas do niedzieli do 20:00. Wtedy złożę zamówienie

Proponuję, aby chętni zgłaszali się do mnie na PW, a ja odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rumcajsik    3

Dzięki uprzejmości użytkownika Profumo miałem okazję nabyć buty Loake w korzystnej cenie - w związku z tym obowiązkowo:

Duże podziękowania za możliwość takiego zakupu, wsparcie logistyczne, szybki kontakt i ogólną życzliwość oraz bezproblemowość. Mam nadzieję, że nie zrobiłem więcej kłopotu niż było to konieczne - a wszystkim oczywiście szczerze polecam ewentualne wspólne zakupy z Arkiem.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bacio    300

Uprzejmie informuję, że zakończył się zakup grupowy koszul Camiceria Olga tzn. ostatnie koszule zostały dziś odebrane.

Jeżeli będzie plan powtórzenia zamówienia to z chęcią podejmę się dystrybucji warszawskiej na warunkach jak przy tym zamówieniu.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja właśnie przymierzyłem swoją koszulę z tego zakupu grupowego i jestem zadowolony ze swojego pierwszego online MTM - leży dużo lepiej niż jakakolwiek z wieszaka jaką do tej pory kupiłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Olga tak odpisała na moją informację o zadowoleniu z koszuli i cen w tej akcji:

Dear Jakub thank you very much for your feedback

Really or prices are already quite low (at least by Italian standard) and we struggle to make discounts….

But if in the future you place a MASSIVE order we can think about it…

Thank you and best regards

Ciro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    4002

Że my nie złożymy MASSIVE order? Ze szwagrem i na forum?? Challenge accepted!;-)

• Upvote 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kzmo    6
5 godzin temu, JakubAnderwald napisał:

Olga tak odpisała na moją informację o zadowoleniu z koszuli i cen w tej akcji:

Tak naprawdę, to moim zdaniem największa wartość grupowego zamówienia to nawet nie rabaty, a zdecydowane zbicie kosztów przesyłki, które w kwocie wyjściowej wynoszą od 45% do 25-30% ceny koszuli. Sądzę więc, że zamówienie nawet nie musi być MASSIVE, żeby znaleźć na niego chętnych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bacio    300

Kolejna informacja dla następnych uczestniczących w zakupach grupowych. Męczyłem strasznie (aż mi głupio!) każdego odbierającego koszule o pozostawienie do siebie numeru telefonu "na wszelki wypadek". Zostawili wszyscy prócz jednej osoby (nasze przeoczenie). I właśnie przyszła paczka (zapewne po reklamacji) do tej osoby na mój adres firmowy. 

Nauka: spisywać numery telefonów od wszystkich odbierających.

P.S. Na szczęście Olga podał numer telefonu na liście przewozowym :-)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robin    6

Ktoś chętny na krawat od Millera? Chętnie kupie 1 lub 2 i potrzebuje kogoś do 3.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michal.    28

Koledzy,

chcę wypróbować koszulę z lnem z oferty CT- na próbę będę zamawiał jedną. Może ktoś się dołączy? Płatność będę robił przez paypall.

Czekam na chętnych, najlepiej z Warszawy, do niedzieli.

Pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michal.    28
23 godziny temu, Grafa napisał:

Jeśli CT poza Warszawę dojechałoby, to ja też jestem chętny.

Mogę wysłać zamówienie poza Warszawę, ale po ostatnich podwyżkach PP to nie jest już taka tania zabawa. 

Napiszcie proszę co Was interesuje i w jakich ilościach, bo jeśli się okaże, że zbierzemy w zamówieniu 4 koszule, to już jest max. rabat (20%).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Awopiotr    163

Rabat? To nie korzystamy z 4 za 100? Ja jestem zainteresowany trzema koszulami - szczegóły dziś na priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michal.    28

Już od jakiegoś czasu nie ma multibuy (a przynajmniej nie widzę żeby coś takiego promowali na stronie). Teraz jest rabat do 20% w zależności od ilości koszul, niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Awopiotr    163
10 minut temu, michal. napisał:

Już od jakiegoś czasu nie ma multibuy (a przynajmniej nie widzę żeby coś takiego promowali na stronie). Teraz jest rabat do 20% w zależności od ilości koszul, niestety.

Zerknąłem na stronę i nadal widzę: 4 for 100£ - £25 each or less when you buy any 4 shirts. Czy to jest ograniczone tylko dla UK?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    10403
2 minuty temu, michal. napisał:

Dziwne- ja tego nie widzę, niezależnie czy mam ustawiony kraj wysyłki PL czy GB. Czy możesz zrobić prt sct? 

Jeżeli przy wejściu na stronę wybrałeś Polskę i złotówki, to pozostaniesz na tej stronie z tymi samymi promocjami i zmiana krajów/walut nic nie da. Jeżeli chcesz przejść na stronę angielską z angielskimi promocjami musisz wyczyścić cookies albo odpalić przeglądarkę w trybie incognito, wejść jeszcze raz na stronę CT i wybrać jako walutę GBP - wtedy będziesz mógł robić zakupy na stronie angielskiej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta