Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Jest opcja stworzenia na zamówienie mydła przez jednego z użytkowników brzytwa.org, arturro.

 

Trzeba zebrać minimum 5 osób, aby mydełko powstało. Kiedyś pisałem o tych mydłach trochę więcej tutaj: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/273-temat-ostry-jak-brzytwa/?p=199202

 

Wiem, że kilku forumowiczów ten post zachęcił do zakupu i myślę, że są zadowoleni. Ja bardzo, a jako że właśnie kończy mi się ostatnie mydło od arturro to ucieszyłem się na wieść o tym, że istnieje możliwość takiego spersonalizowanego zamówienia :)

 

Jest jeden "mały" problem. Zapach skóry. Zacytuję tutaj co odpisał mi arturro:

 

Jest pewien problem smiley.gif - przede wszystkim właśnie musisz określić co rozumiesz przez "zapach skórzany" a jeszcze lepiej podać przykład 
np perfumy albo inny kosmetyk,  żebym mógł go powąchać i wtedy będę wiedział czy da się zrobić coś podobnego.

 

 

 

Wiem, że znajdują się tutaj osoby, które są w stanie taki przykład podać.

 

Albo opcja druga, że wybieramy jakiś inny zapach, zapytałem również o możliwość produkcji czegoś w klimatach whisky.

 

Damy radę? ;)

 

PS Ostatni raz jak kupowałem to koszt wynosił 27zł za 100g mydła w plastikowym tyglu i 34zł w tyglu aluminiowym, myślę, że wiele się nie zmieniło. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie kupię jeśli uda się przeforsować zapach „skórzany” :) Choć równie interesujący byłby dla mnie rozmaryn lub cedr.

 

Co do zapachu skóry to mógłbyś mu zaproponować aby poszukał zapachów do samochodu GLIPTONE LiquidLeather

http://allegro.pl/gliptone-air-freshener-samochodowy-zapach-skory-i5891058522.html

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spodziewałem się, że uda mi się zebrać te cztery osoby tutaj, ale myślę, że wtedy na forum dedykowanym tradycyjnemu goleniu dwie chętne osoby na skórzane mydło się znajdą :) Jeżeli wynikną jakieś problemy z mydłem skórzanym to np. na cedrowe też was wpisać @Bażant, @Kostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, spodziewałem się, że uda mi się zebrać te cztery osoby tutaj, ale myślę, że wtedy na forum dedykowanym tradycyjnemu goleniu dwie chętne osoby na skórzane mydło się znajdą :) Jeżeli wynikną jakieś problemy z mydłem skórzanym to np. na cedrowe też was wpisać @Bażant, @Kostek?

Tak, jestem chętny albo na skórę albo na cedr, zależnie od konsensusu forumowego, przy czym ja bardziej skłaniałbym się ku cedrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.