Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Zgubne było przyjrzenie się tabelce rozmiarów espadryli.

Sugeruje s przeliczeniu na centymetry rozmiar 47?!

Nosze zazwyczaj 10 uk w klasycznym obuwiu. Czy Waszym zdaniem lepiej wchodzić w 44 czy 45?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Werterze, ja przy długości stóp 29,1cm lewa i 29,3cm prawa zgodnie z tabelą powinienem wziąć rozmiar 46 lub 47. W rzeczywistości będzie to ruletka, bo jedne za małe, drugie za duże. Wybiorę jednak 46 kierując się radą kolegi Benego i nadzieją, że ewentualnie nieco rozciągną się przy noszeniu. Na jaki rozmiar Ty się zdecydujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda nie tak jakbym chciał. 

1. Parę osób zgłosiło się, ale bardzo późno dostałem od nich dane z czym wiąże się punkt 2; były też osoby od których nie dostałem żadnych odpowiedzi 

2. Tu najgorzej, że znalazły się osoby, których przelewy niestety do teraz nie doszły, i tu po części moja wina, bo pisałem, że można POWOLI przelewać pieniądze, a okazało się, że niestety nie powoli, bo rabat jest do dzisiaj i dzisiaj trzeba było złożyć zamówienie; żałuję, bo nie miałem możliwości założenia za kogoś. Jeśli ktoś jest zawiedziony, to bardzo przepraszam, nie sądziłem, że będzie tyle problemów z przelewami. Takie większe zamówienie robię po raz pierwszy i nie obyło się bez komplikacji. Pieniądze, które przyjdą trochę spóźnione oczywiście odeślę. 

3. Zamówienie na buty od osób od których przelewy dostałem zostało złożone. Wyszło też drobne przekłamanie, min. Paypal policzył sobie trochę ponad 4,7 zł  za każde euro, zamiast 4,5 tak jak myślałem, więc przy wysyłkach będę prosił o te kilka zł, bo przy tylu osobach wyszło mi trochę na minusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś rozważa skorzystanie z rabatu 20% na boat shoes z Herring, rozważam zamówienia dziś.

 

http://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&sale_search=0&Tags[]=37&Brands[]=6&Types[]=1&haid=39&fp_box_id=1

 

Można oszczędzać na wspólną przesyłkę. Proszę o kontakt do wieczoru (to ostatni dzień oferty) na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko - kiedyś mieli domeny .com, co.uk - a teraz wszystkie kierują na .eu. Moim zdaniem to wprowadza mocno w błąd, bo już samo sugeruje lokalizację firmy.

 

Taki adres mają w katalogu firm:

4518 Rue St. Denis Montreal, Qc, H2J 2L3 Canada

 

A jako "other" mają hiszpański:

Calderon de la barca # 8 Piso octavo A Alicante, 03004 España

 

https://www.aihitdata.com/company/00FAC664/ESPADRILLESTORE/contacts#main

 

Adres do zwrotów faktycznie mają podany jako Hiszpania. Może po prostu zmieniali się właściciele firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile par zamówiliście, ale cło na pewno zostanie doliczone w okolicach 10% , dokładnie tak samo z vatem, tutaj pełne 23%

Można też próbować udowodnić,że był to zakup okazjonalny (jednorazowy) i nie przeznaczony do dalszej sprzedaży i wtedy pozostanie do zapłaty jedynie vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.