Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym brać odpowiedzialności za całe zamowienie ale ja nosząc rozmiar 13 US zamówiłem takowy u nich i po jednym wyjściu spadały mi ze stóp. Potem zamówiłem 7 par rozmiaru 12 US. Po jednym dniu rozchodzenia pasują jak ulał. Moja najwygodniejsza para ma rozmiar 46 pod spodem. Materiał jest rozciągliwy wiec espadryle powinny być początkowo ciasne bo po kilku wyjściach materiał sie rozciągnie i powinny pasować. Kupujac je we własnym rozmiarze bedą spadały ze stop bo rozciągną sie przynajmniej kilka milimetrów do pol centymetra a materiał nie trzyma tak stopy jak skóra. To jest moja rada ale jak juz napisalem nie chciałbym brać odpowiedzialności w tak indywidualnej sprawie jak rozmiar buta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Beny, i tak znajdą się tacy którzy będą Ciebie obwiniać, więc lepiej nie podawaj już więcej szczegółów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym brać odpowiedzialności za całe zamowienie ale ja nosząc rozmiar 13 US zamówiłem takowy u nich i po jednym wyjściu spadały mi ze stóp. Potem zamówiłem 7 par rozmiaru 12 US. Po jednym dniu rozchodzenia pasują jak ulał. Moja najwygodniejsza para ma rozmiar 46 pod spodem. Materiał jest rozciągliwy wiec espadryle powinny być początkowo ciasne bo po kilku wyjściach materiał sie rozciągnie i powinny pasować. Kupujac je we własnym rozmiarze bedą spadały ze stop bo rozciągną sie przynajmniej kilka milimetrów do pol centymetra a materiał nie trzyma tak stopy jak skóra. To jest moja rada ale jak juz napisalem nie chciałbym brać odpowiedzialności w tak indywidualnej sprawie jak rozmiar buta.

 

Może należy patrzeć na europejską rozmiarówkę (kwestia tabeli przeliczeniowej) - zwykle przeliczam sobie 12US = 45EU (13US = 46EU) tutaj jest 11US = 45EUR (12US = 46EU).

I tak, skuszę się na jedną parę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-xkoziol 2x

-Kuba

-Szego

-Koval 2x

-blekit

-maciato

-Krzysiek_W

-Michal83

-pirat

Możemy spróbować napisać i zapytać o długość wkładek w poszczególnych rozmiarach i może wtedy bedzie łatwiej.

@Beny, jakbys mogl podac tez dlugosc swojej stopy, to mozemy sie wtedy odwolac jakos do wymiarow ze strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem chętny na jedną parę, czekam jeszcze aż @Aaron dostanie odpowiedź od producenta odnośnie rozmiarówki - nie wiem czy największy rozmiar nie będzie na mnie za mały - noszę 12tki UK

Ja noszę 12UK wiec nie będzie za mały. Rozmiar 46 powinien pasować.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zostawmy otwartą listę do dzisiaj do północy i finalizujemy. 

 

+1

 

tylko ustalcie z dostawcą czas formowania wysyłki, aby nie okazało się, że trzeba będzie czekać na wysyłkę przez jakąś fikuśną customową parę ... np. espadrilos monk's 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

 

tylko ustalcie z dostawcą czas formowania wysyłki, aby nie okazało się, że trzeba będzie czekać na wysyłkę przez jakąś fikuśną customową parę ... np. espadrilos monk's 

 

Dobra wiadomość, że znalazłem ich maila, jest też numer telefonu - trzeba było się zarejestrować. Także ta kwestia do ustalenia. Pozostaje kwestia rozmiarówki. Napisałem do nich maila i czekam na odpowiedź. Przy okazji poczytałem też trochę opinii z Facebooka i z jednej strony mamy takie coś 

 

,,Not true to size!!! Size 38 in 23.2cm in the chart and I got a pair in 24.3cm." - I tutaj potwierdza się to co mówił Beny, ale z drugiej strony:

 

,,Poor quality and size runs very small and is not noted on their website. " 

,,The shoe itself is nice however they are not true to size.

I ordered a woman size 9 which felt more like a size 7."  - To akurat wiadomości od kobiet, ale nie wiem czy z męskimi jest tak samo. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętny! przy długości ok 30,3 cm brać 46?

Ciężko nam pomóc, podobno należy brać rozmiar mniejsze niż normalnie, ale to jeszcze niepewne. 

 

-xkoziol 2x 

-Kuba

-Szego 

-Koval 2x

-blekit

-maciato 

-Krzysiek_W

-Michal83

-pirat 

-TDab 

-123

-Dziaku

-Hargin

-werter 

-gratek

-PantaRhei

 

Zapisy jeszcze do 24:00 i zamawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W ramach wyjasnien:

Nosze 13 US czyli EU 47 (12UK) we wszystkich butach klasycznych RTW.
Moim zdaniem ich tabelka jest mylaca. Moje stopy maja po 30 cm z minimalnymi kilkumilimetrowymi roznicami.

Wedlug ich tabelki nawet ich 13US bylyby na mnie za male. W pierwszym orderze kupilem kilka par w rozmiarze US 13 (EU 47) i po zalozeniu stopa latala bo espadryle byly za luzne w piecie. Dlatego wszystkie nastepne zamowienia byly rozmiaru US 12 (EU 46) i te espadryle po kilku godzinach rozchodzenia pasuja idealnie mimo ze moga sie poczatkowo wydawac ciasne.

Mam nadzieje ze moja podpowiedz pomoze Wam w wyborze odpowiedniego rozmiaru.

 

Co do jakosci to lepszych espadryli jeszcze nie znalazlem ale wybieram sie za niecaly miesiac do Hiszpanii to poszukam na miejscu.

Uprzedzam ze sznurkowe podeszwy maja cienka plastikowa oslone ktora nie jest na calej powierzchni podeszwy ale zapobiega jej  rozpadaniu sie.

Przenosilem je cale lato w upalach i nogi wyjatkowo komfortowo sie w nich czuja. Moim zdaniem sa to buty na jeden sezon bo nie da sie ich wyprac dlatego po sezonie wyrzucam noszone espadryle ze wzgledow higienicznych. Dobra alternatywa dla sandalow i wiatrowek.

Btw dzisiaj dostalem od nich maila o takiej tresci:
eedbcad4618ebf924f453264c1de4981.jpg

Zlozcie zamowienie w ciagu nastepnych pieciu dni uzywajac kodu: SPAIN25 to espadryle beda o 25% tansze. Sam wlasnie zamowilem 3 nowe pary ;)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.