Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.05.2019 o 15:57, JakubAnderwald napisał:

Zbieram kolejną partię chętnych na kolejną partię z Camiceria Olga. Wpisujcie się proszę do 15 maja kto byłby chętny i na ile sztuk, potem będę organizował zamówienie grupowe i dostawę do Was. Tak jak poprzednio, koszule przychodzą wszystkie do mnie, następnie ja je rozdaję osobiście lub rozsyłam po kraju.

JakubAnderwald - 4 sztuki

Również chętnie przetestuję, zapisuję się na 1 sztukę na próbę.

Macie jakieś wskazówki, na co warto zwrócić uwagę przy pierwszym zamówieniu z CO?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JakubAnderwald napisał:

Mamy już sporo koszul uzbieranych, temat dogadany z Sarą z CO, myślę, że możemy składać zamówienia. Jeśli ktoś jeszcze pojawi się chętny w ciągu najbliższego tygodnia, też może od razu składać zamówienie i zostanie dołączony do grupy. Ostatnie zamówienie możliwe w środę, 15 maja do końca dnia.

Przy zamówieniu wybierzcie opcję odbioru osobistego (żeby nie płacić za przesyłkę) i opłaćcie je, a w komentarzu wpiszcie "group Anderwald".

@TheMakowski @Castorp @robertoo @kzmo @Borys-Tech @Żorż Ponimirski

Zamówione i opłacone :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tylko darmową wysyłkę, nasze wolumeny zamówień to dla nich pryszcz więc nie możemy liczyć na żadne zniżki. Ich ceny za MTM i tak są świetne na polskim rynku.

Zamawiajcie ile chcecie do 15 maja, oby był odpowiedni komentarz w zamówieniu ("group Anderwald") to ogarniemy je razem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszule poszły do produkcji, w sumie w grupie jest 13 osób. Dam znać gdy będę coś wiedział o terminach dostawy.

W Międzyczasie możecie mi na PW podesłać swoje imię i nazwisko, liczbę i rodzaj zamówionych koszul oraz sposób dostawy (jeśli już wiecie na 100%) - może być odbiór osobisty w Warszawie (mieszkam na Żoliborzu), może być wysyłka Inpostem (do paczkomatu lub kurierem na adres).

Przy okazji poproszę o przelanie kosztów przesyłki (15 zł za przesyłkę niezależnie od metody dostarczenia do Was) na moje konto:

08 1140 2004 0000 3602 1772 0305

Edytowane przez JakubAnderwald
info o kosztach przesyłki
  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Otwieram zamówienie na zakup wkładek pod język firmy Pedag, model Supra. Wkładki pod język pozwalają zniwelować za duży rozmiar buta poprzez dociśnięcie stopy w pięcie, dzięki czemu eliminuje się problem luźnej pięty. Wkładki Pedag są wykonane z pianki z efektem pamięci w zamszowej osłonie. Szukając ich znalazłem je jedynie na amazonie oraz w skolyx, ale koszty zarówno przesyłki, jak i samego produktu tam są wyższe niż przy zakupie bezpośrednio u producenta. Wysyła on je tylko na terenie Niemiec (za to bezpłatnie przy zamówieniu na 25 euro), jednakże w 3 dekadzie czerwca będę w Świnoujściu i swoje odbieram z sąsiedniego Ahlbeck. Dlatego też mogę odebrać dodatkowe dla Kolegów, jeżeli będzie takie życzenie. 

Obecnie weryfikuję,  czy podawana przez producenta cena obejmuje jedną wkładkę czy też parę wkładek. Dam znać jak tylko się dowiem. EDIT: wszystkie recenzje na amazonie opisują produkt jako PARĘ, więc zakładam, że taki jest stan rzeczywisty.

Zamówienia zbieram do przyszłej niedzieli, tj. 16.06 do północy. Po tym terminie kontaktuję się z chętnymi w sprawie wniesienia opłat za produkt. Po odbiorze produktu można go odebrać osobiście w Warszawie, lub prześlę go wybraną przez Zamawiających sposobem (PP, kurier, paczkomaty). Aby uniknąć zamieszania w wątku proponuję, aby skopiować poniższą listę w pełni oraz dodać swój nick wraz z ilością wkładek oraz rozmiarem (A do nr 40, B 41-46) pod kolejnym numerem.

W razie potrzeby mogę odebrać także inne przedmioty według życzeń Zamawiających. Prosiłbym tylko o ich prawidłowe opisanie aby wiedział, co dokładnie zamówić.

1. bratdominik 4 sztuki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.