Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Szansa jest w każdej chwili, każdy może zorganizować :-). Ja na razie nic nie zamawiam, może jesienią.

 

A z innej beczki, to jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimś krawatem z CT z serii klasycznej (regularna cena ok. 25 funtów), to mogę zaoferować takowy za równowartość 10 funtów. Nie wszystkie wzory są dostępne, dlatego proszę o pytania na PW z linkiem. Oferta ważna dzisiaj do godz. 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam, co sądzicie o wersji wiązanej (obawiam się, że "normalne" mogą nie utrzymać mi się na stopie)?

http://www.espadrilles.eu/eneu/men-espadrilles/men-flat-espadrilles/men-flats-classic-laces/jute-sewn-jute-men-simple-brown-lace

 

Rozumiem, że wiąże się dookoła kostki.

 

Dołączam o ile rozwiąże się kwestia rozmiarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam, co sądzicie o wersji wiązanej (obawiam się, że "normalne" mogą nie utrzymać mi się na stopie)?

http://www.espadrilles.eu/eneu/men-espadrilles/men-flat-espadrilles/men-flats-classic-laces/jute-sewn-jute-men-simple-brown-lace

 

Rozumiem, że wiąże się dookoła kostki.

 

Obawiam się, że może to wyglądać zbyt fikuśnie (siła męskich espadryli tkwi w prostocie ;-)  )... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie wyczytałem, że te wiązania były konieczne przy gonitwach byków, żeby buty lepiej się trzymały na nogach. Natomiast moja żona rozwiązała problem "to będzie tak wyglądać jakbyś damskie buty miał". :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym brać odpowiedzialności za całe zamowienie ale ja nosząc rozmiar 13 US zamówiłem takowy u nich i po jednym wyjściu spadały mi ze stóp. Potem zamówiłem 7 par rozmiaru 12 US. Po jednym dniu rozchodzenia pasują jak ulał. Moja najwygodniejsza para ma rozmiar 46 pod spodem. Materiał jest rozciągliwy wiec espadryle powinny być początkowo ciasne bo po kilku wyjściach materiał sie rozciągnie i powinny pasować. Kupujac je we własnym rozmiarze bedą spadały ze stop bo rozciągną sie przynajmniej kilka milimetrów do pol centymetra a materiał nie trzyma tak stopy jak skóra. To jest moja rada ale jak juz napisalem nie chciałbym brać odpowiedzialności w tak indywidualnej sprawie jak rozmiar buta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.