Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w trakcie dogrywania zamówienia grupowego butów u Vassa. Istnieje możliwość dołączenia. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Konkretne specyfikacje butów zbieram do 20 listopada - szczegóły w wiadomościach prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka rozpakowana. Koszule są opisane imionami i nazwiskami, popakowane dla każdej osoby w osobną paczkę.

Poproszę o kontakt na PW osób które zamawiały koszule. Jeśli chcecie wysyłkę, dajcie mi proszę dane do wysyłki. Wysyłał będę Inpostem - dostawa może być do paczkomatu lub kurierem. W obydwu przypadkach koszt dostawy to 14 zł za paczkę. Można się zebrać w kilka osób z jednego miasta, wtedy potrzebuję wszystkich nazwisk osób do których ma iść taka przesyłka.

Dane to wysyłki to:

  • email
  • telefon komórkowy
  • nazwa paczkomatu lub adres dostarczenia przesyłki

Jeśli chcecie odebrać osobiście w Warszawie, to też dajcie znać na PW. W przyszłym tygodniu jestem w rozjazdach, więc najlepszy będzie weekend przedświąteczny lub tydzień świąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koszule ruszyły dzisiaj do nabywców. Miłego noszenia i czekamy na zdjęcia w odpowiednich wątkach :)

Szkoda, że Olga nie oznacza koszul także numerem materiału, tyle fajnych koszul mi się właśnie przewinęło przez ręce a nie wiem dokładnie jakie to były.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli ktoś byłby chętny na kolejne grupowe zamówienie koszul z CO, to prośba o informację w tym wątku.

Ponieważ zależy mi na jak najszybszym puszczeniu zamówienia, dlatego kilka istotnych informacji:

- w tym momencie czekam na info od CO jaki jest minimalny wolumen takiego zamówienia żeby nam odpuścili koszty przesyłki (przypominam że w przypadku indywidualnego zamówienia wysyłka to 25 EUR)

- ponieważ ważny jest dla mnie czas to proszę o wpisywanie się osób, które byłyby zdecydowane na dołączenie i złożenia zamówienia praktycznie od ręki (tj. do wtorku,  środy)

- zamówienie polegałoby tak jak ostatnio na ustaleniu wspólnego hasła do wpisania w polu komentarza przy składaniu wysyłki i zaznaczeniu "odbiór osobisty", następnie paczka zostałaby wysłana do mnie

- odbiór byłby możliwy osobiście w Warszawie, lub wysyłka pocztą/inpostem/kurierem za dodatkowym kosztem

- CO zapewne zażyczy sobie minimalny wolumen dwóch sztuk per osoba (dla tych dla których byłoby to pierwsze zamówienie, będzie możliwa jedna sztuka)

- na chwilę obecną mamy chętnych na 4 sztuki (ja 2 + @JakubAnderwald kolejne 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.