Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Mamrot napisał:

@123 Moim zdaniem aby uniknąć ewentualnych nieporozumień, powinniśmy stworzyć nową kolumnę podając w tabeli otrzymane numery zamówienia.

Sara powinna dokładnie wiedzieć które numery zleceń są do tego zamówienia.

Każda koszula powinna być nim oznaczona, bo może się okazać że w przesyłce będą bardzo podobne i wysyłający może je pomylić.

Dodałem stosowną kolumnę. Poprzednio każda paczka koszul była oznaczona nazwiskiem - teraz może będzie podobnie, ale nie zaszkodzi kontrolować też nr zamówienia.

Widać, że wszyscy poza jedną osobą już zamówili i opłacili zamówienia. Michale - wzywamy Cię do porządku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, 123 napisał:

Przypuszczam, że zawsze nazwiskiem oznaczają koszule. Wiemy już kto przygarnie paczkę ? 

Koszulę zapewne oznaczą nazwiskiem, ale skąd Sara ma wiedzieć które mają trafić do tej konkretnej przesyłki?

Jako osobę pośredniczącą proponuję kolegę @TDab ponieważ zaoferował pomoc jako pierwszy,

a nie przypuszczam żeby przesyłka dotarła przed 04.grudnia.

 

@michal. wpłaciłeś?

Dla przypomnienia: Nasza tabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy koledzy zrobili dopisek "group Piotr"?

Bo ja na przykład nie zrobiłem, jedyne miejsce do dopisku było w "measures",

podawanie dopisku w uwagach o wymiarach wydało mi się nieodpowiednie, a kolejnego miejsca już nie było.

Czyli mam pisać na adres Olgi i mieć nadzieję że uda się skorelować moje zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mamrot napisał:

Czyli mam pisać na adres Olgi i mieć nadzieję że uda się skorelować moje zamówienie?

 

Ja to wpisałem w "address" i potem w mailu do Olgi wraz z potwierdzeniem zamówienia. Sara potwierdziła, że jest OK.

A przed wysyłką można jeszcze im przesłać na wszelki wypadek listę numerów wszystkich naszych zamówień, żeby sprawdzić ponownie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mamrot napisał:

Czyli mam pisać na adres Olgi i mieć nadzieję że uda się skorelować moje zamówienie?

Napisz tylko że jesteś "group Piotr" i zapomniałeś to dopisać. Nie będzie problemu. TDab został oficjalnie adresatem paczki, gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, dziękuję :). Jak już dojdą koszule, bede się oddzielnie na privie umawiał z każdym co do odbioru. Dam znać wtedy o tym na ogólnym.
Odnośnie koszul dla osób z poza Warszawy - kwestia dogadania, mogę zrobić wysyłki inpostem np.

Wysłane z mojego Mi Max przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/22/2017 o 17:03, Mamrot napisał:

Koszulę zapewne oznaczą nazwiskiem, ale skąd Sara ma wiedzieć które mają trafić do tej konkretnej przesyłki?

Jako osobę pośredniczącą proponuję kolegę @TDab ponieważ zaoferował pomoc jako pierwszy,

a nie przypuszczam żeby przesyłka dotarła przed 04.grudnia.

 

@michal. wpłaciłeś?

Dla przypomnienia: Nasza tabelka.

Nie wpłacałem. Najmocniej wszystkich zainteresowanych przepraszam, ale niespodziewane wydażenia i obowiązki nie pozwoliły mi na wzięcie udziału w zamówieniu.

Jeszcze raz przepraszam, również za brak informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamawiający z Olgi,

właśnie dostałem informację, że moje zamówienie jest gotowe. Tak przynajmniej podpowiada tłumacz google z włoskiego na angielski:
 

Cytuj

 

Good morning,

his order is ready. Proceed with the shipment

Thanks and best regards

Sara

WE WILL BE CLOSED FROM 7 DECEMBER TO 10 DECEMBER INCLUDED

 

Czy wysyłaliśmy do nich listę numerów w celu potwierdzenia, które zamówienia powinny być wysłane razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się grzecznie dopytałem Sary, czy otrzymała numery i potwierdziła, że tak i że już wysyłają koszule:

 

Dear Tomasz,
yes all of your shirts are ready so we proceed with shipping!
 
Thank you
Best regards
Sara
 
Mam nadzieję że all of Your shirts znaczy, że wszystkie nasze, a nie wszystkie moje dwie ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Caporegime napisał:

I jak im idzie? 

Sara miała mi dać znać jak wyślą paczkę, póki co nic nie napisała.

2 godziny temu, kzmo napisał:

Czy wysyłaliśmy do nich listę numerów w celu potwierdzenia, które zamówienia powinny być wysłane razem?

Tak.

 

Edytowane przez 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też dostałem odpowiedź:
 
Dear Krzysztof,
today we ship all shirts!
Than kyou so much
Bets regards
Sara
 
Więc chyba w tym tygodniu będą? W ogóle: gdzie będzie odbiór w Warszawie?
Tak, jak tylko dotrą dam znać w wątku.


Wysłane z mojego Mi Max przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam potwierdzenie, że paczka jest nadana. 

Myślę, że na początku przyszłego tygodnia możemy się spodziewać towaru na miejscu.

Wstępne informacje odnośnie odbioru:

- w tygodniu możliwość odbioru w Domach Towarowych Centrum - Wars&Sawa od 9:00 do ok 17:30

- w weekendy oraz w godzinach wieczornych zapraszam na ulicę Sokołowską na Woli (po uprzednim umówieniu - muszę przywieźć koszulę ; dokładny adres na priv).

w każdym przypadku na priv przekażę numer telefonu - wszystko do dogadania.

Przesyłki możliwe - np. Inpost. Też wtedy proszę o priv. 

 

Jak tylko koszulę dojadą - dam tu znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

mam super wiadomość! Przesyłka jest już u mnie :). Muszę przyznać, że wysłana we wtorek o 17:00 dotarła bardzo szybko. 

Na razie wszystko wygląda ok, wydrukuję sobie listę i w wolnej chwili sprawdzę, czy wszystkie koszule są (a tak wygląda).

I oficjalny plan działania:

  • dziś do 18:00 koszule dostępne są na adresie Marszałkowska 104/122
  • Od jutra do poniedziałku 8:30 koszule mogą być dostępne na Sokołowskiej w Warszawa Wola (pełny adres podam na priv); ta opcja tylko, jeśli dogadamy się dziś do 17:30, inaczej czekamy do poniedziałku od 9:00 znów w centrum
  • standardowo, od 11.12.2017 koszule między 9:00-18:00 będą dostępne na Marszałkowskiej, od 18:00 do 8:30 dnia następnego (każdego dnia w tygodniu pracującym) oraz w weekendy po uzgodnieniu dostępne na Woli

W razie dodatkowych pytań - ślijcie je tu, lub na priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.