Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń: wspólne zakupy


Akp69

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to było z nimi dogadane.

30 minut temu, Awopiotr napisał:

Jak szybko od wykonania płatności kartą przez Paypala opłata zostaje przelana na konto Olgi? Czy w Paypalu mogę podejrzeć na jakim etapie jest płatność? Olga milczy, na moim rachunku nie widzę zablokowanej kwoty, jeżeli dalej będą problemy z płatnością to będę musiał zrezygnować z zamówienia :-( 

Może iść nawet ponad tydzień, więc nie przejmuj się. Dzięki nam przyzwyczaisz się do zakupów w Internecie.

Natomiast ja przez PayPal płacić nie będę, bo nie, a nie mam możliwość zapłaty bez zakładania konta (taka możliwość istnieje dla niektórych kart, sprawdziłem, ale nie dla francuskich). Zapytałem, czy mogę im zrobić przelew. Zobaczymy, co powiedzą.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Awopiotr napisał:

Jak szybko od wykonania płatności kartą przez Paypala opłata zostaje przelana na konto Olgi? Czy w Paypalu mogę podejrzeć na jakim etapie jest płatność? Olga milczy, na moim rachunku nie widzę zablokowanej kwoty, jeżeli dalej będą problemy z płatnością to będę musiał zrezygnować z zamówienia :-( 

Płacąc kartą w euro kwotę miałem zablokowaną od razu. Polecam do nich pisać, to najlepszy sposób na rozwiązywanie wszelkich trudności.

Widzę, że nie każdy ma tak dobre doświadczenia jak ja - w moim przypadku od złożenia zamówienia do potwierdzenia otrzymania płatności minęło ok. 45 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzenie płatności z paypala dostałem praktycznie natychmiast i w sumie zawsze tak mam (zawsze od razu po wykonaniu płatności dostaje od razu potwierdzenie że płatność została zrealizowana). Inna spraw czy dotarła już do Olgi ale dla pewności wysłałem im nr transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia. Wreszcie przyszedł email od Olgi potwierdzający wpłatę.  Płaciłem kartą, ale tak jak pisaliście wcześniej formularz wymusza zarejstrowanie się w Paypal. Zrobiłem tak,ale gdy próbowałem dziś sprawdzić czy jest jakiś ślad moich płatności okazało się, że nie mam konta w Paypal. Dziwne to - wolę jednak zwykłe przelewy. Ale dość już już o tym. 

Ciekawe na jakim etapie są płatności Kolegów i kiedy Olga wyśle paczkę. Mam zaplanowany wyjazd po 20-tym lutego i nie chciałbym opóźnić odbioru koszul z Ursynowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Kostek napisał:

 

 

Dzięki. Widziałem już wcześniej ten post, ale pytałem o to czy ktoś się komunikował w tym tygodniu, bo to info pochodzi sprzed 9 dni, więc mogło się dużo zmienić.

Pytanie brzmi czy ktoś w ostatnich dniach pytał i ma potwierdzone info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, FONos said:

Czy ktoś (najlepiej z Wrocławia) reflektuje na wspólne zakupy chinosów z MiMe (ja bym wziął 1 sz. przy 3 jest 10% zniżki)

Rozwazalem te chino, ale zwlaszcza po przejsciu na podkolanowki ich waskie nogawki zakleszcza mi sie na lydkach po wstaniu z krzesla :-)

Jest jeszcze inna firma z multibuy na spodnie, niemniej jej "ninja" slabo mi odpisuja, wiec sie waham od dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, artb napisał:

Rozwazalem te chino, ale zwlaszcza po przejsciu na podkolanowki ich waskie nogawki zakleszcza mi sie na lydkach po wstaniu z krzesla :-)

Jest jeszcze inna firma z multibuy na spodnie, niemniej jej "ninja" slabo mi odpisuja, wiec sie waham od dawna...

Mam od MiMe flanelowe, zakładam że krój podobny to się zmieszczę :) Niemniej już zamówiłem ... przetestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od nich maila (wysłanego o 8:55), że koszule są już gotowe i spakowane, poprosili o potwierdzenie adresów (co uczyniłem) i dzisiaj wysyłają.

"Właściciele" adresów, na które paczki zostaną wysłane, powinni dostać maile z potwierdzeniem (podałem też ich adresy mailowe).

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, swordfishtrombone napisał:

170488407 - numer przesyłki do Warszawy.

Póki co jeszcze ich nie widzę w systemie, zobaczymy po południu.

Potwierdzam, dostałem e-mail automagiczny z systemu TNT, że przesyłka została zgłoszona do odbioru u nadawcy.

Jednak towar jeszcze nie został odebrany od nadawcy przez kuriera.

Akurat dziś pechowo, bo system TNT onlineowy nie działa (zupełnym przypadkiem mam kilka innych dostaw TNT w tym tygodniu), więc trzeba dzwonić po informacje 22-7717171. 

Będę informował jak się czegoś dowiem. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bacio napisał:

 

Skoro masz doświadczenie z TNT (ja tylko jedną przesyłkę od nich odebrałem, z Olgi właśnie), to jak myślisz, ile może zająć dostawa z Mediolanu do Warszawy? 3-4 dni? Ta informacja (planowana data doręczenia) pojawi się w systemie, gdy system zacznie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Republic of Ties (do sprawdzenia w ich wątku) organizuje zapisy na krawaty dziergane (knity) z trójkątną końcówką, o szerokości 8 cm. Cena: 89 PLN. Dostawa w maju.

Dostępne są trzy wersje: jednolita granatowa, jednolita bordowa i w bordowo-granatowe pasy (układ pasów do uzgodnienia). Zapraszam.

Bordo:

Granat:

Pasy: 1. swordfishtrombone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.