Skocz do zawartości

Elegancki portfel męski na prezent


Martyśka

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mój facet ma urodziny. Wiem, że przydałby mu się nowy portfel, ale mam problem z wyborem. Oczywiście musi być elegancki i wykonany ze skóry, jednak nie jestem pewna czy najpopularniejsze marki jak Wittchen, K.Clain czy Moschino to dobra inwestycja.. Obawiam się, że cena może nie iść w parze z jakością. Bardzo proszę o opinie a nawet konkretne modele. Dodam, że chciałabym przeznaczyć na ten prezent do 150 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cen K.Clain czy Moschino, ale w Wittchen za 150 zł to chyba tylko na wyprzedaży można kupić portfel.

 

Osobiście mam ten, cena trochę wyższa, ale nieznacznie

http://sklepmiler.pl/produkt/skorzany-portfel-bez-podszewki

 

Tutaj ceny sporo wyższe, ale na wszelki wypadek podaję link:

http://exoxe.pl/category/men-chairman?horizontal

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfel Calvin Klein i podobne to inwestycja w logo (najczęściej wyraźnie widoczne); sam produkt jest wart góra 1/3 ceny. Propozycje które przedstawił Aron są warte tyle ile kosztują. Jeżeli natomiast chcesz mieć coś wartego więcej niż cena z metki, poszukaj w TKMaxx portfeli Timberland za około 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 to dość nieduży budżet na portfel, który mógłby być "inwestycją" (tj. taki, który wystarczy może nie do końca życia, ale na kilka lat intensywnego użytkowania). O ile idea mini-portfela "milerowskiego", albo tego w wersji z exoxe (mini-wallet) jest bardzo szczytna, to taki wynalazek nie może moim zdaniem być jedynym portfelem w garderobie mężczyzny. Można (ba, trzeba!) go kupić jako dodatek np. na wyjścia, gdy ważne jest, by portfel nie zakłócał linii ubioru, ale większy portfel jednak mieć trzeba, taki do trzymania w teczce w dni pracujące.

Mnie się bardzo podoba linia Napoli z exoxe: portfel z dwiema przegródkami na banknoty i ośmioma na karty, bez bilonówki. Te portfele *niestety* zaczynają się od 279 PLN (choć to rozsądna cena moim zdaniem). Może uda się znaleźć coś podobnego w niższej cenie... Moim zdaniem taki portfel bez bilonówki bardziej się szanuje, rzadziej wyciąga (na bilon najlepsza jest... kieszeń, i jakieś pudełeczko np. na biurku :D), i przez to na dłużej starczy.

 

Portfele CK bym sobie odpuścił. Wittchena bym rozważył tylko po mocno promocyjnej cenie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...

Ja miałem też od puccini i po pół roku skóra się wytarła i zmieniła kolor z granatowego na czarny, wittchen był lepszy. Ostatnio natomiast podtrzymuje eko trend i zamówiłem portfel z korka - jestem ciekaw czy wytrzyma dłużej niż te skórzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.