Jump to content
mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Recommended Posts

Wydaje mi się, że ostatnio Zack Roman prezentował ich spodnie gurkha. Nie pamiętam tylko, czy były one elementem jakiegoś garnituru, czy osobnym produktem. Warto sprawdzić ;)

Czy dostanę gdzieś półformalną białą koszulę cutaway z Royal Oxfordu albo Oxfordu? W Polskiej dystrybucji widzę tylko w Macaroni Tomato, poszetka ma z twillu. Może gdzieś jeszcze można dostać w rozsądnej cenie ~300zł? 

Kojarzycie gdzie można nabyć koszulki polo w stylu vintage? Coś jak ta ze zdjęcia. Pomijam oczywiście SJC.

comment_rKwmbCy4N8bB6ME0QvEiyPTefKLYqyRs.jpg

20 godzin temu, figo napisał:

Kojarzycie gdzie można nabyć koszulki polo w stylu vintage? Coś jak ta ze zdjęcia. Pomijam oczywiście SJC.

Polecam Pike Brothers. Świetna jakość. Stacjonarnie w Polsce w Faster Dogu (tam mają też chyba połwki Levisa z linii Vintage Clothing) w Warszawie, a w necie to:

https://pikebrothers-shop.com

• Like 1

50 minut temu, Gwiezdny durszlak napisał:

image.png.bf8143646b65953fbae659555eded325.png

Poszukuję białych sneakersów w zbliżonej wersji do tych ze zdj. W cenie do 400 +/- Może ktoś coś widział?

Zobacz Nike Court Royale albo New Balance 300 Vintage.

Niezle białe sneakersy w tym przedziale cenowym ma też marka COS

• Upvote 1

https://eu.suitsupply.com/pl/shoes/brązowy-sneakersy/FW1430.html?cgid=Shoes&prefn1=model&prefv1=sneakers&pdp=true

Witam wszystkich, wiadomo gdzie mogę znaleźć tego typu sneakersy (ciemny brąz skóra) w niższym budżecie?

06BC2B87-B9CE-4FC8-8243-0B9126C193ED.jpeg

W TK’Maxxach zą takie z Garment Project, cenowo coś koło 250-300 złotych.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1

5 hours ago, Nawrot said:

W TK’Maxxach zą takie z Garment Project, cenowo coś koło 250-300 złotych.

@Nawrot Wiadomo jak z dostępnością? Mam rozmiar 41 (26,5cm stopa) a zazwyczaj w Krakowie nic nie znajduje co by pasowało rozmiarowo. Pytam bo nie zwykłem do zakupów w TK Maxx a być może są patenty o których nie wiem :)

Nie wiem jak w Krakowie, ale w Gdańsku jest szeroka rozmiarówka tych sneakersów, z licówką i zamszem.

Nie powinno być problemu, z Nowego Sącza do Hong Kongu jest bliżej niż na przykład z Warszawy.

Zaraz ktoś napisze że taki garnitur to nie na ślub, ale nie przejmuj się tym; to zabobony.

• Like 1

Hej ,szukam garnituru beżowego/jasny brąz jak na dołączonym zdjęciu i nigdzie nie mogę znaleść ,jestem z Nowego Sącza ,może polecicie mi jakiś sklep lub miejsce gdzie szyja na miarę w podobnym bądź takim samym kolorze ,z tego co wiem ten garnitur jest tweedowy ,mam slub we wrześniu ,wiec może być w nim za gorąco ,dlatego myśle nad nieco lżejszym ,garnitur interesuje mnie z mikrowzorem ,bądź O innej strukturze ,byle nie gładki :) Aha i obowiązkowo z kamizelka :) cenowo do 3 tys 

5BCDCBD2-B44D-4439-BA07-84DBE92E1ECF.jpeg

Garnitur z tweedu? Dżentelmen idzie w tym na mokradła strzelać do kaczek a nie na ślub 😂 Na serio garnitur beżowy/brązowy nie nadaje się na ślub. 

• Like 1

23 godziny temu, Krysho napisał:

Hej ,szukam garnituru beżowego/jasny brąz jak na dołączonym zdjęciu i nigdzie nie mogę znaleść ,jestem z Nowego Sącza ,może polecicie mi jakiś sklep lub miejsce gdzie szyja na miarę w podobnym bądź takim samym kolorze 

Najszerszy wybór i najtaniej będzie w Tuszynie, a fachowym doradztwem służą profesjonaliści z największego kontynentu. 

• Like 1
  • Upvote 3

Czy tylko ja widzę, że @lubo69 odpowiedział godzinę wcześniej niż zostało zadane pytanie? 😳😳 Łukasz, odezwę się w piątek przed losowaniem eurolotto 😀

• Like 1

Łukasz, odezwę się w piątek przed losowaniem eurolotto

49, 22, 19, 18, 5 + 4, 3. Powinno wejść koło stu baniek, może osiemdziesiąt.
Jak będziesz przechodził koło Kielmana, powiedz mu że wpadnę w przyszłym tygodniu, zamówię buty, Ty płacisz. Dzięki z góry.
  • Like 1
  • Upvote 1

Hej wszystkim, ostatnio pytałem Was o miejsce, w którym można nabyć polówki w stylu retro. Znalazłem jeden agregator, stronę Atom Retro, która kumuluje oferty różnych producentów, natomiast jeden z nich wpadł mi wyjątkowo w oko, chodzi o firmę MadCap England. Do gustu przypadły mi 4 polówki, testowo zdecydowałem się na jedną, żeby zobaczyć jak z jakością, rozmiarówką itd. Powiem, że jestem bardzo miło zaskoczony. Nieco dłuższe rękawy, fajne, dłuższe wyłogi kołnierzyka, materiał niesamowicie przyjemny. Towar szedł zdaje się 4 dni robocze.

64296433_2307645816126797_6918358686473650176_n.jpg

64293855_2230834087178003_1734095442351751168_n.jpg

• Like 2
  • Upvote 7