Jump to content
mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Recommended Posts

Gdzie szukać zgrabnych, niezbyt delikatnych, ciemnobrązowych licowych chukka? Kupiłem kultowego Clarksa, ale po dwóch sezonach wyglądają jakbym je dziadkowi z szafy ukradł.

Godzinę temu, Dyjamentowski napisał:

Gdzie szukać zgrabnych, niezbyt delikatnych, ciemnobrązowych licowych chukka? Kupiłem kultowego Clarksa, ale po dwóch sezonach wyglądają jakbym je dziadkowi z szafy ukradł.

Kultowego?

• Upvote 2

15 minut temu, xkoziol napisał:

Kultowego?

Clarks Desert Boots są produkowane od ponad 50 lat i są na tyle znane i popularne, że nie jest to bardzo chybione określenie. 

• Like 3
  • Upvote 3

1 hour ago, Zajac Poziomka said:

Clarks Desert Boots są produkowane od ponad 50 lat i są na tyle znane i popularne, że nie jest to bardzo chybione określenie. 

To plus internetowy kult, którym są otoczone na redditowym mfa. Ale mniejsza o Clarksy. Gdzie szukać czegoś lepszego?

Witam, szukam butów typu Loafers/Mokasyny. Zwykle kupowałem typowe sieciówki (TH, Clarks, Gino etc.) i niestety, buty wytrzymywały góra jeden/półtorej sezonu. Chciałbym tym razem kupić coś na zdecydowanie dłuższy okres. Niestety mam problem, ze znalezieniem sklepu z takimi butam w przedziale cenowym do 600zł. Jedyna firma, która posiada taki model to Partenope, ale wyczytałem na forum, że nie jesteście zadowoleni z tej marki. Model: https://partenope-shoes.com/pl/loafers/177-tassel-loafers-zamsz-blu.html .
Czy znacie jakieś inne marki/sklepy w których kupie podobne buty ? ew. jakieś mokasyny typu drivers (np. https://www.herringshoes.co.uk/herring/bolzano_rubber-soled-driving-moccasins/blue-nubuck) . Z góry dziękuję !

Witam. Szukam męskich lnianych koszul do casualu, najlepiej w niższych cenach. Czy moglibyście coś polecić?

Witam, szukam butów typu Loafers/Mokasyny. Zwykle kupowałem typowe sieciówki (TH, Clarks, Gino etc.) i niestety, buty wytrzymywały góra jeden/półtorej sezonu. Chciałbym tym razem kupić coś na zdecydowanie dłuższy okres. Niestety mam problem, ze znalezieniem sklepu z takimi butam w przedziale cenowym do 600zł. Jedyna firma, która posiada taki model to Partenope, ale wyczytałem na forum, że nie jesteście zadowoleni z tej marki. Model: https://partenope-shoes.com/pl/loafers/177-tassel-loafers-zamsz-blu.html .
Czy znacie jakieś inne marki/sklepy w których kupie podobne buty ? ew. jakieś mokasyny typu drivers (np. https://www.herringshoes.co.uk/herring/bolzano_rubber-soled-driving-moccasins/blue-nubuck) . Z góry dziękuję !

Można śledzić wyprzedaże na Herringu, ja kupiłem tam loafersy Barker za niecałe pięć stów. Ew może Bexley?
https://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/brione?tarification=FINSERIE&coloris=chataigne_patine

Witam. Szukam męskich lnianych koszul do casualu, najlepiej w niższych cenach. Czy moglibyście coś polecić?

Niedawno w wątku „krótkie pytania” była dyskusja na ten temat.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

W dniu 3.04.2019 o 18:02, ramzes napisał:

Cześć. Szukam porady odnośnie zakupy białej koszuli na ślub (biała na spinki z twillu, kołnierz włoski lub półwłoski). Niestety nie mogę znaleźć nic fajnego. U Millera nie ma, u Zacka Romana też nie. Może ktoś zna jakiś sklep w Trójmieście? Jestem dość szeroki w barkach i niełatwo mi kupić koszule.

Czy gdzieś jeszcze można znaleźć białe koszule do 400 zł ? Szukałem tu:

Zack Roman

Macaroni Tomato

Poszetka.com

Miller

Osovski

Bytom

Berg

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć koszuli która w kołnierzyku 42 ale więcej jak 116  w klacie :)

10 minut temu, ramzes napisał:

(...)

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć koszuli która w kołnierzyku 42 ale więcej jak 116  w klacie :)

A może http://www.camiceriaolga.it ? To rozwiązanie dobre dla nietypowych rozmiarów. Co pewien czas robimy zakupy grupowe co daje nieco niższą cenę i oszczędność na transporcie.

• Like 1
  • Upvote 1

43 minuty temu, ramzes napisał:

Zack Roman

Macaroni Tomato

Poszetka.com

Miller

Osovski

Bytom

Berg

Koszule Zacnego Romana są bardzo obszerne. Jeśli ciągle są zbyt wąskie w klacie, pozostaje zakup koszuli o większym kołnierzyku lub szycie na miarę.  

4 minuty temu, Servetch napisał:

Z tego co kojarzę, to te koszule są dość standardowe w klatce (108 cm dla kołnierzyka 39).

U Romka i tak nie ma koszuli na spinki z kołnierzem włoskim :)

12 godzin temu, ramzes napisał:

Czy gdzieś jeszcze można znaleźć białe koszule do 400 zł ?

W tym terminie i za tę cenę raczej nic nie znajdziesz.

42 i 120 w klacie ma Eton "Contemporary fit", mają je w Royal Collection.

Problem w tym, że robili zazwyczaj dwa razy w roku przecenę 30-40% i wtedy zmieścił byś się w tej cenie, ale niestety nie teraz.

• Like 1

22 godziny temu, ramzes napisał:

Zack Roman

Macaroni Tomato

Poszetka.com

Miller

Osovski

Bytom

Berg

Próbowałeś jakiegoś MTM? Ja zamawiałem niedawno koszulę w Lancerto. Do większego korpusu doszywają mniejszy kołnierzyk. Tyle, że na pewno realizacja trwa dłużej niż kilka dni, bo szyją w Łańcucie.

• Like 1

8 godzin temu, Mamrot napisał:

W tym terminie i za tę cenę raczej nic nie znajdziesz.

42 i 120 w klacie ma Eton "Contemporary fit", mają je w Royal Collection.

Problem w tym, że robili zazwyczaj dwa razy w roku przecenę 30-40% i wtedy zmieścił byś się w tej cenie, ale niestety nie teraz. 

Na Etona są często przeceny w ich outlecie w CH Panorama. Warto sprawdzić.

• Like 1

14 minut temu, Runior napisał:

Próbowałeś jakiegoś MTM? Ja zamawiałem niedawno koszulę w Lancerto. Do większego korpusu doszywają mniejszy kołnierzyk. Tyle, że na pewno realizacja trwa dłużej niż kilka dni, bo szyją w Łańcucie.

Wow idealnie.

Cytat

Koszula szyta na miarę

wybór z wzornika
299,90 zł

W przypadku koszul stosujemy włoskie tkaniny marki Tessitura Monti® o ponad 100 letniej tradycji.

12 godzin temu, NieMy napisał:

Na Etona są często przeceny w ich outlecie w CH Panorama. Warto sprawdzić.

Ale tam już od dawna nie ma outletu tylko 'atelier' - najdroższe marki z ich portfolio w cenach regularnych... 🤔

Byłem na początku roku i wisiała cała masa przecenionych ubrań. Panował tam klasyczny nieład i bałagan outletu.

Szukam kamizelki jednorzędowej z klapami otwartymi w jasnoszarą kratę księcia Walii, najlepiej w MTM. EM akcesoria męskie ma taki krój ale nie mają tego materiału, właśnie zmieniają wzornik.

Pomożecie? :)