Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, figo napisał:

Kojarzycie gdzie można nabyć koszulki polo w stylu vintage? Coś jak ta ze zdjęcia. Pomijam oczywiście SJC.

 

Polecam Pike Brothers. Świetna jakość. Stacjonarnie w Polsce w Faster Dogu (tam mają też chyba połwki Levisa z linii Vintage Clothing) w Warszawie, a w necie to:

https://pikebrothers-shop.com

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gwiezdny durszlak napisał:

image.png.bf8143646b65953fbae659555eded325.png

Poszukuję białych sneakersów w zbliżonej wersji do tych ze zdj. W cenie do 400 +/- Może ktoś coś widział?

Zobacz Nike Court Royale albo New Balance 300 Vintage.

Niezle białe sneakersy w tym przedziale cenowym ma też marka COS

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrzej_P napisał:

Panowie. Gdzie szukać lnianych szortów i espadryli? 

@Andrzej_P, spróbuj na allegro - ten allegrowicz ma lniane i w bdb budżecie. Są to jednosezonowki, ale relacja ceny do jakości bardzo ok: https://allegro.pl/oferta/klasyczne-espadryle-sznurkowe-lniane-len-granat-44-7996970389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Nawrot said:

W TK’Maxxach zą takie z Garment Project, cenowo coś koło 250-300 złotych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@Nawrot Wiadomo jak z dostępnością? Mam rozmiar 41 (26,5cm stopa) a zazwyczaj w Krakowie nic nie znajduje co by pasowało rozmiarowo. Pytam bo nie zwykłem do zakupów w TK Maxx a być może są patenty o których nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,szukam garnituru beżowego/jasny brąz jak na dołączonym zdjęciu i nigdzie nie mogę znaleść ,jestem z Nowego Sącza ,może polecicie mi jakiś sklep lub miejsce gdzie szyja na miarę w podobnym bądź takim samym kolorze ,z tego co wiem ten garnitur jest tweedowy ,mam slub we wrześniu ,wiec może być w nim za gorąco ,dlatego myśle nad nieco lżejszym ,garnitur interesuje mnie z mikrowzorem ,bądź O innej strukturze ,byle nie gładki :) Aha i obowiązkowo z kamizelka :) cenowo do 3 tys 

5BCDCBD2-B44D-4439-BA07-84DBE92E1ECF.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Krysho napisał:

Hej ,szukam garnituru beżowego/jasny brąz jak na dołączonym zdjęciu i nigdzie nie mogę znaleść ,jestem z Nowego Sącza ,może polecicie mi jakiś sklep lub miejsce gdzie szyja na miarę w podobnym bądź takim samym kolorze 

 

Najszerszy wybór i najtaniej będzie w Tuszynie, a fachowym doradztwem służą profesjonaliści z największego kontynentu. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, odezwę się w piątek przed losowaniem eurolotto

49, 22, 19, 18, 5 + 4, 3. Powinno wejść koło stu baniek, może osiemdziesiąt.
Jak będziesz przechodził koło Kielmana, powiedz mu że wpadnę w przyszłym tygodniu, zamówię buty, Ty płacisz. Dzięki z góry.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, ostatnio pytałem Was o miejsce, w którym można nabyć polówki w stylu retro. Znalazłem jeden agregator, stronę Atom Retro, która kumuluje oferty różnych producentów, natomiast jeden z nich wpadł mi wyjątkowo w oko, chodzi o firmę MadCap England. Do gustu przypadły mi 4 polówki, testowo zdecydowałem się na jedną, żeby zobaczyć jak z jakością, rozmiarówką itd. Powiem, że jestem bardzo miło zaskoczony. Nieco dłuższe rękawy, fajne, dłuższe wyłogi kołnierzyka, materiał niesamowicie przyjemny. Towar szedł zdaje się 4 dni robocze.

 

 

64296433_2307645816126797_6918358686473650176_n.jpg

64293855_2230834087178003_1734095442351751168_n.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy Państwo,
Szukam producentów dobrych okularów przeciwsłonecznych w budżecie do 600zł.
Dobrze gdyby miały: -proste, klasyczne oprawki
-rzeczywiście chroniły wzrok
-nie miały dużych logotypów w widocznych miejscach
-można było wygodnie kupić (sklepy stacjonarne albo sklep internetowy)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedrogi optyk jak najbardziej, niemniej zaklinam Cię, nie kupuj szkieł bez polaryzacji. Nauczyłem się na własnych gałkach kupując swego czasu zwykłe (barwione) szkła. Noszę je rzadko i niechętnie. Niestety, ze względu na sporą wadę wzroku do ceny każdych okularów muszę dodać ok. 500 zł, więc na razie wstrzymuję się z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.