Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2019 o 23:49, n0claf napisał:

Dokładnie tak, tylko "in stock" ;)

 

14 godzin temu, michau napisał:

Ostatnio było poruszany temat pasków i polecany był producent pasków dla sklepu Miler, który sprzedaje też w detalu na allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7363896299

 

22 godziny temu, Koval napisał:

Jednakowoż polemizowałbym - w moim odczuciu to nie jest wszystko jedno jaki to 'płat skóry' jest, a poza tym dodatkową wartością estetyczną i użytkową jest klamra; w tych tanich paskach jest to zazwyczaj prosty i lekki znalowy odlew, ewentualnie cienka stalowa blacha - co mnie osobiście bardzo razi .

A propos - jednym z najbardziej satysfakcjonujących ostatnio nabytków (obiecałem Przemkowi, że wrzucę jakieś zdjęcia, ale nie mogę się zebrać) był pasek od @Pepo z English Bridle z 'personalizowaną' szerokością i mosiężną klamrą, którą sam wybrałem.

Dopóki go nie dostałem do łapek, nie zdawałem sobie sprawy, że taki drobiazg potrafi mnie tak ucieszyć!

 

Kupiłem niedawno pasek od stylowepaski i znacznie różni się wymiarami od poprzednich, które u nich kupowałem. Wygląda niemalże jak damski (różnica około 4mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, n0claf napisał:

Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym, w niektórych widzę, że jeszcze są. Poza tym  czekałbym na zwroty.

Swoją drogą nieźle je wymiotło, myślałem, że będą wisieć długo.

Niestety jestem z Lublina, a tutaj próżno szukać P&C. Zobaczymy czy ktoś zwróci Skę ale nie ma ciśnienia bo i tak preferuję z niebieskimi/granatowymi akcentami :) Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję skórzanej kopertówki w budżetowej cenie do 200 zł koloru jaśniejszego brązu. Poniżej przykłady o co mi konkretnie chodzi. Nie znalazłem niestety w sieci nic dostępnego poza kopertówki z pakamera. 

http://casualism.pl/pokrowiec-na-laptopa-aktowka-na-laptopa/

https://www.pakamera.pl/pokrowce-i-etui-na-laptop-etui-na-tablet-skorzana-kopertowka-nr1939558.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

szukam swetra, który zastąpi mój znoszony golf zapinany na guziki, charakterystyczne elementy to:

  • gruba wełna
  • wysoki kołnierz zapinany na kilka guzików (4-5)
  • opcjonalne łaty na rękawach / skórzane elementy

Gdzie szukać czegoś takiego? Timberland nie posiada już takiego modelu w swojej ofercie.

IMG_0356.thumb.jpeg.290c586d1dc17044387402fbfd39e0d6.jpegIMG_0357.thumb.jpeg.2542f8d5fe0817bbdda234f4d064db0d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Servetch napisał:

Koledzy,

szukam swetra, który zastąpi mój znoszony golf zapinany na guziki, charakterystyczne elementy to:

  • gruba wełna
  • wysoki kołnierz zapinany na kilka guzików (4-5)
  • opcjonalne łaty na rękawach / skórzane elementy

Inis Meain ma coś takiego, z tym że zapinany na 3 guziki:

https://inismeain.ie/shop/mairtin-beag-work-wear-sweater/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Servetch napisał:

Koledzy,

szukam swetra, który zastąpi mój znoszony golf zapinany na guziki, charakterystyczne elementy to:

  • gruba wełna
  • wysoki kołnierz zapinany na kilka guzików (4-5)
  • opcjonalne łaty na rękawach / skórzane elementy

Gdzie szukać czegoś takiego? Timberland nie posiada już takiego modelu w swojej ofercie.

 

Proponuje Aran Sweater Market

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wiecie może, gdzie aktualnie można kupić golf (najlepiej 100% merino) w kolorze butelkowej zieleni?
Nie wiedząc czemu, ale nagle niemalże w tym samym momencie tego typu golfy zniknęły z ofert większości sklepów (SuSu, Miler Menswear, Poszetka.com, Zack Roman).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2018 o 01:56, Bacio napisał:

Benedict Cumberbath w roli Sherlocka Holmesa (serial BBC) nosił buty Yves Saint Laurenta, z którymi wiąże się pewna historia, że w czasie kręcenia ponoć trzecią parę kupowali w TK MAXX-ie. Mnie zaciekawiło ażurowanie tych butów. Idąc od czubka buta w górę mamy najpierw medalion na nosku, a następnie trzy linijki dziurek.

No i właśnie te trzy linijki mnie interesują. Co patrzę na innych producentów to "wszyscy" mają dwie linijki, a nie trzy. 

Czy zna ktoś linię butów z podobnym ażurowaniem "potrójną linią" innego producenta?

gallery_big_sherlock-oxford-shoes.jpg

Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodziło ale zobacz Loake Heston https://www.loake.co.uk/heston.html. Są trzy linie choć nosek nie jest nakładany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam białej slimowanej koszuli w tzw. strukturalny wzór lub two-ply z kołnierzem włoskim lub półwłoskim. Widziałem ich sporo w różnych sklepach lecz w żadnym nie spotkałem sie z rozmiarem 36 176/182. Budżet jaki chciałbym na nią przeznaczyć to 200 zł. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie warto szukać garnitur nieformalny/sportowy , bez podszewki, dobrze taliowany?

Mam Turin od Milera, który jest lekko za dobrze dopasowany (mam w pasie 92, ale jestem szeroki w barach). Byłem o krawca (Dziekoński w Gdańsku) i stwierdzili, że da się popuścić na szwach na plecach, bocznych, itp. Ogólnie pacjent będzie żył po operacji. Koszty określili na 250 PLN. Dałem sobie czas na zastanowienie i sobie sprawdzam jakie są inne opcje.

Odrazu dodam, że SuSu ma za wąskie nogawki w udach, z tego co strona pokazuje to 10 cm mniej niż Miler....ja nie baletmistrz.

Meritum - gdzie szukać takiego garnituru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, dużo ćwiczę na siłowni przez co w udzie 65 cm , klatka 110, talia 80. Najlepszym rozwiązaniem jakie znalazłem pomijając wszelkie szycie miarowe , czy tam mtm to zakup ciuchów które w tych danych punktach (udach , barkach ) będą dobrze leżeć i udać się na poprawki do krawca. Przykładem niech będzie to że w pasie powinienem nosić spodnie w rozmiarze 48, a zakupuje rozmiary 50-52 i dopasowuje je u krawca. Tak samo uważam że nie opłaca się popuszczać po szwach marynarkę za małą w klatce, lepiej kupić dobrze dopasowaną w tym obszarze i ewentualnie wykonać taliowanie i skrócenie rękawów. Wydaje mi się że popuszczanie po szwach może zepsuć trochę konstrukcje marynarki ( poprawcie mnie jeżeli się mylę) i może nie przynieść zamierzonego efektu (przynajmniej tak było w moim wypadku).

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2019 o 12:02, AngelStm napisał:

Mam ten sam problem, dużo ćwiczę na siłowni przez co w udzie 65 cm , klatka 110, talia 80. Najlepszym rozwiązaniem jakie znalazłem pomijając wszelkie szycie miarowe , czy tam mtm to zakup ciuchów które w tych danych punktach (udach , barkach ) będą dobrze leżeć i udać się na poprawki do krawca. 

Mam podobnie tylko trochę więcej 😕 bo udo gdzieś powyżej 73 i klatka ok. 116cm. Bez poprawek krawieckich cholernie ciężko coś dopasować. Koszule wszelkiego rodzaju 'slim' to zazwyczaj nie pasują tj. np. w klacie ok, w barkach luz itp. Zazwyczaj kupuję regulary (często w promo bo to dosyć 'spore rozmiary' jak na polskie standardy :D) i do krawca.

 

Poszukuję spodni na szelki nie za milion dolców ktoś coś?.
Nigdy takich nie miałem a chciałbym sprawdzić czy mi się spodobają. Macie jakieś sensowne propozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.