Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

@mayor, w każdym swoim poście zdajesz się zapominać, że 99% forumowiczów mieszka po innej niż Ty stronie wielkiego stawu. Przywołany J. C. Penney, na przykład, informuje zaraz na stronie głównej: We Are Currently Unable to Provide a Shopping Experience for This Country. Ktoś musiałby być nieźle zdeterminowany, żeby kupić bilet lotniczy do "the city so nice they named it twice" po to, żeby zaopatrzyć się w kilka koszul.

Levi's ma też linię Big&Tall, dostępną jak proponuje @ciasteczkowy na Zalando i to już jest o wiele łatwiej. Dostępne są rozmiary do 8XL, co powinno załatwić sprawę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lubo69 napisał:

@mayor, w każdym swoim poście zdajesz się zapominać, że 99% forumowiczów mieszka po innej niż Ty stronie wielkiego stawu. Przywołany J. C. Penney, na przykład, informuje zaraz na stronie głównej: We Are Currently Unable to Provide a Shopping Experience for This Country. Ktoś musiałby być nieźle zdeterminowany, żeby kupić bilet lotniczy do "the city so nice they named it twice" po to, żeby zaopatrzyć się w kilka koszul.

Levi's ma też linię Big&Tall, dostępną jak proponuje @ciasteczkowy na Zalando i to już jest o wiele łatwiej. Dostępne są rozmiary do 8XL, co powinno załatwić sprawę.

Zgoda w 100%.Jestem za tym żeby kupować lokalnie i wspierać rodzimych producentów,.Jeżeli bym mieszkał w zagłębiu przemysłu tekstylnego raczej szukałbym lokalnego krawca/krawcowej żeby uszyć koszule na miarę, a nie kupował od zagranicznego koncernu,. Nigdy by mi to do głowy nie przyszło namawiać kogokolwiek na zakupy po innej stronie wielkiego ani małego stawu,.Mimo wszystko w dzisiejszych czasach nie ma już takich barier żeby ktoś musiał kupować bilet lotniczy po to by zrobić zakupy, gdyż wszystko jest na odległość kliknięcia myszką.,Nawet jeżeli dany sprzedawca nie obsługuje klientów spoza swojej strefy to są firmy świadczące usługi typu shopping/mail forwarding.,Nawet eBay uruchomił własny doskonały  Global Shipping Program ,który gorąco polecam.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Białe, jasne szare, błękitne t-shirty pod koszulę, raczej dopasowane. Uniqlo na www wyglądają jak worki - ma ktoś inne propozycje budżetowe? Nie mam ciśnienia zakładania pod koszulę thsirta od susu w niezdrowej cenie.

Dołączę się do pytania. Mogą być cieliste z głębokim dekoltem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Białe, jasne szare, błękitne t-shirty pod koszulę, raczej dopasowane. Uniqlo na www wyglądają jak worki 

Mam 2 białe bawełniane t-shirty v-neck od uniqlo. Są dopasowane. Swetry merino i kaszmir od nich mam w rozmiarze S, t-shirty w tym rozmiarze są trochę za krótkie i ciasnawe pod pachami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grafa napisał:

Mam 2 białe bawełniane t-shirty v-neck od uniqlo. Są dopasowane. Swetry merino i kaszmir od nich mam w rozmiarze S, t-shirty w tym rozmiarze są trochę za krótkie i ciasnawe pod pachami.

Planuje kupić jakiś sweter i polo z Uniqlo i myślę nad rozmiarem, zazwyczaj moszę S/M. Mógłbyś powiedzieć ile masz wzrostu i jaki obwód klatki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grafa czyli swetry na pewno S, to zaledwie nieduża różnica, bo mam 175 cm  wzrostu i okolo 94/95 cm w klatce, wiec nie powinny być zbyt workowate? 

A polo mogłyby się okazać na styk. 

@edit Jak oceniłbyś jakość tych produktów? O swetrach czytałem dobre opinie a jak polówki? Masz jakieś odniesienie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam płaszcza jesiennego, prochowca przed kolana czyli dłuższy niż kurtki o długości +/- 95 cm. Foto poglądowe z firmy Mackintosh za 5k, a szukam zdecydowanie czegoś tańszego do 1k. Jest sporo ww kurtek, a płaszczy zdecydowanie mniej.  Ktoś coś oglądał, przymierzał, kupił, może polecić?

plaszcz.JPG.2770d4c460b37b18d76779f487740f3e.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam raincoat od Tyrwhitta, dokładnie ten model . Noszę swój normalny rozmiar, jak marynarki (52) i jest wg mnie w sam raz. Długość taka, jak piszesz. Mają tez ten model wełniany w Twoim budzecie. Ja swój płaszcz noszę w temperaturach tak do +3 - +5. Zdecydowanie jednak nie jest to płaszcz na mocny wiatr. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szego, sweter nie będzie workowaty. Polówka też powinna być dobra. Czytałem jednak opinie, że polówki trochę kurczą się po praniu. Mnie zniechęciło 28% polyestru, chociaż były bardzo przyjemne w dotyku. Swetry merino to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Mam też jeden sweter kaszmirowy, jest ok., ale za wyjściową cenę bym go nie kupił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania. Mogą być cieliste z głębokim dekoltem. 

Cielistych nigdzie nie widziałem.

Kilka białych kupiłem w sklepie internetowym Tchibo. Dekolt w serek i okrągły. Oba głębokie.

Nie zawsze są w ofercie ale warto przeglądać, bo pojawiają obok takich ze standardowym dekoltem.

Ceny standardowe ok 80 zł za dwupak. W promocji lub na wyprzedaży za 40-60 zł

 

 

Przykład:

https://www.tchibo.pl/m/dzersejowe-podkoszulki-2-sztuki-p400120906.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nawrot napisał:

Mam raincoat od Tyrwhitta, dokładnie ten model . Noszę swój normalny rozmiar, jak marynarki (52) i jest wg mnie w sam raz. Długość taka, jak piszesz. Mają tez ten model wełniany w Twoim budzecie. Ja swój płaszcz noszę w temperaturach tak do +3 - +5. Zdecydowanie jednak nie jest to płaszcz na mocny wiatr. 

Dziekuje Nawrot za link, właśnie o takie coś chodzi, tyle, ze dłuższe. 52 to rowniez moj rozmiar, a ile calowy wybrałeś? Fajnie, że regular czyli standard, a nie slimy.  Wełna z kaszmirem, ktore również są na stronie moim zdaniem na zimową aurę, deszcz ze śniegiem nie nadają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.