Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, pmichal napisał:

Wlasnie szukalem czegos bardziej rozbudowanego w barkach , bo cienkie kardigany sa dla mnie troche zniewiesciale jednak.

Moze jakas marynarka dzianinowa?

22 minuty temu, Stasiak napisał:

Wydaje mi się, że j.crew ma/miało coś podobnego w ofercie. @Anachronis

Patrzylem, niesety niczego sie nie dopatrzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, michau napisał:

Charles Trytytyty sprawdzałeś?

Tak, niestety wszystko takie w kroju emeryckim ;/

Hm, zle to ujalem - mialem na mysli zniewiescialym. Typowe meskie kardigany wygladaja dla mnie jak cienkie damskie bluzeczki, stad szukam czegos o grubszym, maswyniejszym splotem, z podkreslona linia barkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Anachronis napisał:

Tak, niestety wszystko takie w kroju emeryckim ;/

Hm, zle to ujalem - mialem na mysli zniewiescialym. Typowe meskie kardigany wygladaja dla mnie jak cienkie damskie bluzeczki, stad szukam czegos o grubszym, maswyniejszym splotem, z podkreslona linia barkow

Tutaj masz coś dla prawdziwych twardzieli, podobny do Trytyryty http://royalefilmwear.storenvy.com/products/19212880-james-bond-quantum-talamone-shawl-cardigan. Musisz jednak pamiętać, że na Danielu linia barków podkreślona jest naturalną linią barków. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grafa napisał:

Tutaj masz coś dla prawdziwych twardzieli, podobny do Trytyryty http://royalefilmwear.storenvy.com/products/19212880-james-bond-quantum-talamone-shawl-cardigan. Musisz jednak pamiętać, że na Danielu linia barków podkreślona jest naturalną linią barków. 

O cos mniej wiecej takiego mi chodzi, tylko niestety w czerni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2018 o 23:11, michau napisał:

Ale to może szukasz karnetu na siłkę, żeby bary zbudować, bo kardigan tego nie zrobi emoji6.png
A tak na poważnie to w poprzednim sezonie te kardigany od Charlesa miały grubszy, warkoczowy splot. Może o takie coś Ci chodzi? Pewnie wrócą w kolejnym sezonie.024642412ffd50b83044528f9bfd0dce.jpg

Cala zabawa polega na tym, ze ja wlasnie mam dosc mocno rozbudowane barki, ktore zdecydowanie bardziej pasuja do grubszych kardiganow, niz tych kusych sweterkow, ktorymi sie handluje wsrod eleganckiej klienteli, ktora najwyrazniej silowni sie brzydzi ;).  

Tak, taki kardigan mialby sens. No cos, moze w nastepnym sezonie uda mi sie cos upolowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benedict Cumberbath w roli Sherlocka Holmesa (serial BBC) nosił buty Yves Saint Laurenta, z którymi wiąże się pewna historia, że w czasie kręcenia ponoć trzecią parę kupowali w TK MAXX-ie. Mnie zaciekawiło ażurowanie tych butów. Idąc od czubka buta w górę mamy najpierw medalion na nosku, a następnie trzy linijki dziurek.

No i właśnie te trzy linijki mnie interesują. Co patrzę na innych producentów to "wszyscy" mają dwie linijki, a nie trzy. 

Czy zna ktoś linię butów z podobnym ażurowaniem "potrójną linią" innego producenta?

gallery_big_sherlock-oxford-shoes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.