Skocz do zawartości
mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też szukałem lnianych spodni i niestety bardzo trudno jest znaleźć dobrze leżące i w miarę solidnie wykonane spodnie lniane w niższej cenie. 

W zeszłym roku kupiłem beżowe w H&M. Jeśli to ten sam model, a na to wygląda, to spodnie nie muszą być wcale tak luźne jak na modelu. Ładny, naturalny odcień lnu, bardzo wygodne, lecz nie workowate (być może wziąłem rozmiar, dwa mniejsze, dlatego leżą na mnie prawie jak chinosy).

W tym roku kupiłem granatowe spodnie lniane w Top Secret. To sieciówka, do której nigdy nie zaglądałem, bo źle mi się kojarzyła i nadal nie robi na mnie wrażenia, ale te spodnie mnie miło zaskoczyły. Są starannie wykonane, wyglądają trochę jak spodnie garniturowe, a są lekkie i przewiewne, bez poliestrowej podszewki, czy też nawet poliestrowych kieszeni.

Mają też beżowe spodnie z mieszanki lnu z bawełną: Link

Przyjemne i ładne spodnie z lnu ma też benetton, zara i chyba esprit, ale stacjonarnie ciężko zgadnąć, na co się trafi w danym sklepie.

Spory wybór jest na zalando, ale tam pojawiają się ciekawsze spodnie dopiero w pobliżu 200 zł. 

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, też mam z tym ciężkie doświadczenia, żeby znaleźć jakieś sensowne lniane spodnie w cenie do 200 zł powiedzmy.

Top Secret właśnie zamówiłem - te z mieszanki lnu z bawełną (z tego względu, że lnianych spodni w odcieniu od ciemnoniebieskiego po granat mam aż trzy pary, więc już ciężko mi kupować nowe :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi