Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, a jakoś niedawno? Patrzę teraz i widzę tylko za 149 zł, ale z krótkim rękawem :(

Ok, to może przy okazji zapytam o drugie moje zapotrzebowanie - gruby kardigan, w sumie taki byłby idealny: https://www.ctshirts.com/intl/grey-lambswool-cable-cardigan-/KNC0055GRY.html?cgid=clr_knitwear

i cena też całkiem spoko, ale M już nie ma, a w granatowym kolorze akurat mi średnio pasuje, wolałbym coś szarego. Jakby ktoś coś wiedział, proszę o cynk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się rozglądać za brązowymi zamszowymi trzewikami full-brogue (ewentualnie half-brogue) na jesień, ale nic ciekawego nie udało mi się znaleźć. Właściwie to trafiłem jedynie ciemnobrązowe Crownhille, które nie szczególnie mi się spodobały. Może koledzy mogliby podrzucić jakieś linki/propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, xkoziol napisał:

Bliżej "nas" też coś było...

Taniej:

https://www.tuscanyleather.it/en/leather-briefcases/venezia-leather-briefcase-compartments-dark-brown-tl141268

Jeszcze taniej (po zdjęciach też wygląda taniej):

http://www.contioftuscany.com/en/men-leather-briefcases-made-in-italy/1026058-leather-briefcase-honey-large-made-in-italy.html

Tu fizycznie bliżej nas, ale na zdjęciach wygląda słabo:

http://gregorio.com.pl/sklep/index.php?p=208&produkt=biznes_01-803

@xkoziol Michał, jakbyś zamawiał z zagranicy, to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję t-shirtów na nadchodzący sezon jesienny - kolorystyka w sumie nieistotna, bo do noszenia jako podkoszulek pod sweter typu golf, crewneck lub z kołnierzem polo - w sumie pod kątem tego ostatniego chodziłoby mi, żeby były to t-shirty v-neck i to z dość "głębokim" dekoltem, tak żeby przy jednym rozpiętym guziczku takiej polówki nie odznaczało się, że coś jest pod spodem - kojarzycie może jaka firma robi takie właśnie głębsze dekolty?

Jakościowo - może być ciut lepiej, mogą być takie do przechodzenia jednego sezonu i wymiany w następnym, bez różnicy.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MarianoItaliano napisał:

Poszukuję t-shirtów na nadchodzący sezon jesienny

 

Takie właśnie T-shirty z głębokim v-neck firmy Levi's kupiłem w TKMaxx; bywają chyba dość często. Cena chyba ok. 60-70 zł za dwupak, a jakość właśnie taka jak opisałeś - na jeden sezon, a później do polerowania butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarianoItaliano Ja t-shirty wszelkiej maści kupuję w adler-sklep.pl. Dobra gramatura, taniocha (poniżej 20 zł za sztukę), nie wiem tylko czy v-necki mają aż tak wycięte dekolty jak potrzebujesz. Ja kupuję round necki pod swetry wszelkiej maści i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza ze stosunku jakość/cena. Jedyna wada to wymóg zrobienia zamówienia za jakąś kwotę minimum (chyba 75zł netto) no i płatność zwykłym przelewem. 
Właśnie zrozumiałem, że brzmi to jak reklama, ale zapewniam, że tak nie jest, po prostu jestem zadowolonym klientem :)

I mam pytanie - poszukuję jeansów selvage, klasyczny granat bez przetarć (ale raczej nie raw denim). Znajdę takie spodnie w Polskim sklepie do 300 złotych i dobrej jakości? Wiem, że są spodnie z selvage denimu w H&M za ~200 złotych, ale może ktoś ma jakieś namiary na lepszy stosunek jakość/cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.