Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

@HarthJeżeli szukasz okazji na poziomie AS seconds to raczej będzie ciężko. Ja na Twoim miejscu rozważyłbym jednak Vass gmto, jeżeli cena jest tylko barierą psychologiczną.

Yanko ma bardzo ładne i dobre buty (mam kilka par), ale nie jest to jakość AS. Przymierzałem trzewiki na kopycie 960, czyli moim standardowym, ale skóra była na tyle sztywna, że nie czułem się komfortowo. Skóra Vassów to sama przyjemność, co jest szczególnie istotne właśnie w trzewikach.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szego

Popovery w CT https://www.ctshirts.com/intl/search?q=popover&searchtype=text

Polo temat rzeka. Niektórzy wolą polo zmieniać co sezon, więc wybierają Bytom za ok. 40zł. Inni droższe Lacoste, RL, ale tu już trzeba liczyć ok. 200zł no i "znaczki" jak to nazywasz. Ja wychodzę z pierwszego założenia. W przypadku górnego ubioru sezonowego (oprócz koszul lnianych) wg mnie lepiej wybrać coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te popovery, nie są zbyt ładne. 

Tańsza opcja polówek chyba się nie sprawdza, bo kołnierzyki układają się zazwyczaj fatalnie, a na tym mi zależy. Z kolei jedna, która jest świetna jeśli chodzi o jakość i przede wszystkim kołnierzyk jest z Brooks Brothers i kosztuje 600 zł. Przydałaby się jakaś alternatywa pomiędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 1,3 mb materiału (przy standardowej szerokości beli 1,3 - 1,5 m) na podszewkę do kurtki skórzanej. Właściwie jest mi obojętne, co to będzie, byle nie poliester - satyna bawełniana, twill, flanela, wełna, moleskin, tartan, może nawet drobny sztruks. Jakiś odjazdowy print może być, chociaż raczej nie w gołe baby. Camo mile widziane: @Krzysiek_W, nie zalega Ci tam gdzieś coś na strychu?;-)

Niby to proste, bo nawet w samej Łodzi jest parę sklepów bławatnych, ale przebić się przez tę lawinę "oddychających" i "praktycznych" poliestrów... Odpadłem, kiedy w polecanym sklepie znalazłem "wełnę", która w składzie miała 5% wełny...

Materiał potrzebuję w przyszłym tygodniu, poza tym chciałbym żeby cała impreza zamknęła się w kwocie dwucyfrowej, zatem jakieś Scabale i Harrisony z zagranicy odpadają. Liczę na resztki wyprzedażowe w internetowych sklepach krajowych do 50 - 60 zł za mb lub samopomoc forumową - może komuś coś zostało z bespoke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lubo69 napisał:

Potrzebuję 1,3 mb materiału (przy standardowej szerokości beli 1,3 - 1,5 m) na podszewkę do kurtki skórzanej. Właściwie jest mi obojętne, co to będzie, byle nie poliester - satyna bawełniana, twill, flanela, wełna, moleskin, tartan, może nawet drobny sztruks. Jakiś odjazdowy print może być, chociaż raczej nie w gołe baby. Camo mile widziane: @Krzysiek_W, nie zalega Ci tam gdzieś coś na strychu?;-)

Niby to proste, bo nawet w samej Łodzi jest parę sklepów bławatnych, ale przebić się przez tę lawinę "oddychających" i "praktycznych" poliestrów... Odpadłem, kiedy w polecanym sklepie znalazłem "wełnę", która w składzie miała 5% wełny...

Materiał potrzebuję w przyszłym tygodniu, poza tym chciałbym żeby cała impreza zamknęła się w kwocie dwucyfrowej, zatem jakieś Scabale i Harrisony z zagranicy odpadają. Liczę na resztki wyprzedażowe w internetowych sklepach krajowych do 50 - 60 zł za mb lub samopomoc forumową - może komuś coś zostało z bespoke.

Mam trochę ciemnozielonego materiału, który miałem odesłać do @p_b tylko mi to wypadło z głowy....

Jeśli @p_b się zgodzi to mogę Ci przesłać, jak się nie zgodzi to nie pomogę zbytnio. Ew. Camo ma @poszetka.com tylko cena będzie bardziej 3-4 cyfrowa :)

Edit: mam cienki casualowy szalik na wzór hamerykanskiej flagi (glkikka gwiazdek, czerwone paski, ale jakby przetrwała wojnę północ-południe) kupowałem go na aliexpress - nie poliester. Wymiar 70-180 za jakieś 30zl, może takie dwa?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam sklepu stacjonarnego w Warszawie lub wysyłkowego, gdzie kupię pasek męski w kolorze Chestnut Calf, pasującym do butów:

https://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=9080&siteNavEvent=fms_pop2_click 

Po wizytach w około 10 sklepach stacjonarnych i małym rozeznaniu internetowym brakuje mi już pomysłów. Najwyraźniej tak jasny, ciepły brąz nie jest dostępny na każdym rogu. O wiele łatwiej o chłodne odcienie beżu. Jeśli chodzi o sam styl paska, podobają mi się takie:

https://eu.suitsupply.com/pl/belts/pasek-brązowy/A1102.html?cgid=Belts

 i takie:

https://eu.suitsupply.com/pl/belts/pasek-ciemnobrązowy/A16211.html?cgid=Belts

Gdzie mógłbym znaleźć taki produkt w kolorze, którego szukam?

Z góry dziękuję za odpowiedź i kłaniam się wszystkim, jako że to mój pierwszy wpis na tym forum.

 

*) Przez pomyłkę post umieściłem nie w wątku, przeznaczonym do tego typu pytań: "Gdzie można kupić - szukam, poszukuję". Proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poohutch byłeś w Hugo Boss? Kupiłem tam taki pasek:

https://www.hugoboss.com/roller-buckle-belt-in-tumbled-leather/hbeu50385672_211.html?cgid=23500-1#start=1

Co prawda bardziej pasuje do jeansów, ale buty teź masz casualowe. Pasek ma fajną patynę. Klamra mogłaby być trochę mniejsza😉.

A555FE73-CEE9-4870-86C5-CB89C30508C6.thumb.jpeg.3f6ae78d187c832047e31351b53ad5a6.jpeg

Na stronie mają jeszcze inne paski w takim kolorze:

https://www.hugoboss.com/boss-men-belts_brown/

Może coś trafisz.

Edytowane przez Egonax
Dodano zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.