Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

@bodzixon Koledzy linkują takie droższe koszule, to ja zalinkuję mega tanią alternatywę: https://www.recman.pl/koszula-versone-1726-l-sf-n.html - Absolutnie nie wiem czy warto, ale możliwe, że w tej cenie warto spróbować. Na pewno na stronie jest błąd. Koszula nie ma poliestru, 100% bawełna.  

Inna budżetowa opcja: https://www.dandyandson.com/collections/all-shirts/products/extreme-cutaway-denim-shirt - mam taki denim od nich, ale w opcji button down. Miałem go z pięć razy na sobie, dokładnie tyle samo razy był prany i zachowuje się bardzo ok. Na metce widnieje napis: Made in China, ale koszula nosi się (jak za tę cenę) wybitnie dobrze.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcelli napisał:
3 godziny temu, mariuszz napisał:
Panowie poszukiwana biała koszula, mankiet na guziki kołnierzyk "cutaway/extreme cutaway" do 200 zł. Jest to możliwe ? Dodam, że wszystkie z Lambert/Wólczanka/Bytom itd kołnierzyki określane jako "włoskie" to nie to czego szukam.

CT shirts

sprawdzałem ale koszula ponad 200 zł plus przesyłka. nic w w PL podobnego nie znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Bardzo spodobał mi się dwa swetry (zdjęcia poniżej), które wystąpiły u Pana Kędziory. Przeszukałem internety wzdłuż i wszerz jednakże nic ciekawego nie znalazłem. Mam nadzieję, że coś ominąłem, bo chętnie dodał bym coś takiego do swojej garderoby.

 

 

IMG_4129.jpg

MrVintage-pl-P%C5%82aszcz-nie-musi-by%C4

Wymagania:

  1. Polska dystrybucja, chyba że za granicą byłoby coś naprawdę wartego uwagi,
  2. Mogą być używane,
  3. Cena < 500 zł, ale perforowałbym za jak najmniej.

Cechy swetra, które mnie interesują:

  1. Grubość - taka jak na zdjęciu, a więc jesień / zima, choć cieńszym niem pogardzę,
  2. Kolor - szary / niebieski,
  3. Zapięcie - koniecznie na guziki,
  4. Wzór - wyrazisty, ten "splot warkoczowy" bardzo mi się podoba,
  5. Kołnierz - może być taki jak powyżej, czyli stójka, szalowy lub bez,
  6. Dobrej jakości materiał - full syntetyk to tylko do samochodu. ;)

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.