Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, nynu napisał:

Panowie,

Od dłuższego czasu szukam jeansów do casualowych marynarek, wiecie o co chodzi, bez przetrać, normalny krój itp. Dla mnie coś w kroju regular, ale zalinkujcie co macie. Z góry dzięki.

Lee Blake. Są w różnych wersjach kolorystycznych, więc musisz sprawdzić, ale jest kilka wersji jednolitych, bez przetarć, z normalnym stanem i krojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torbę kupiłem w TK Maxx, udało mi się upolować całkiem ładną akurat w moim budżecie.

 

Potrzebuję jeszcze trencza do codziennego noszenia, bo mój obecny jest już strasznie powycierany. Granat albo beż, bez udziwnień, możliwie jak najtaniej. W zeszłym roku kupiłem Pier One na Zalando i jestem strasznie rozczarowany jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, silvio napisał:

Dzięki za podesłane info, ale niestety w tych sklepach nie ma nic podobnego :((( 

Wszsytkie krawaty, które są w tych sklepach są jakoś mniej szlachetne. 

Pozdrawiam

Myślę, że w Republic of Ties znajdziesz coś podobnego. Na pewno pasy/klubowe. Ten we wzór jest bardzo ciekawy, ale nigdzie nie widziałem podobnego. Swoją drogą, strasznie bulwiaste te węzły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinkucharski napisał:

Myślę, że w Republic of Ties znajdziesz coś podobnego. Na pewno pasy/klubowe. Ten we wzór jest bardzo ciekawy, ale nigdzie nie widziałem podobnego. Swoją drogą, strasznie bulwiaste te węzły :/

Fakt węzły nieciekawe, ale krawaty bardzo ładne, szczególnie ten na pierwszym zdjęciu od góry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Black Friday już zalewają nas fale przecen. To ja mam pytanko do zapalonych zegarkomaniaków. Mianowicie gdzie mogę dostać w dobrej cenie kultowego seiko skx007 albo skx009? Czy oprócz allegro/ebaya czy amazona coś wartego polecenia? 

Znalazłem taką stronę https://www.skywatches.com.sg ale nie wiem czy to pewne źródło, a nie chciałbym kupić podróby czy innego bubla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JDC napisał:

Z okazji Black Friday już zalewają nas fale przecen. To ja mam pytanko do zapalonych zegarkomaniaków. Mianowicie gdzie mogę dostać w dobrej cenie kultowego seiko skx007 albo skx009? Czy oprócz allegro/ebaya czy amazona coś wartego polecenia? 

Ja mogę polecić http://www.creationwatches.com/

Przesyłka szła do mnie 4 dni DHLem. Zegarek oryginalny, ładny, bez wad.

Okazało się, że ta firma wpisuje w papierach wartość deklarowaną niższą niż faktyczna (u mnie było to około 20% ceny zegarka).O ile się nie mylę, DHL sam robi odprawę celną, więc nikt nie dochodził za bardzo co jest w środku (a w środku jest np rachunek z właściwą ceną). Cło + VAT wyszło śmiesznie mało. Łącznie około 45-50% ceny sklepowej.

 

Kody to BFSALE i BLACKFRIDAY odniżają cenę o 8% i 15% w zależności od zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinkucharski napisał:

Gdyby ktoś polował na koszule, to w CT jest teraz dodatkowa zniżka 15% i darmowa przesyłka. Jednak opłacało się czekać :) 

Darmowa przesyłka ale chyba nie do Polski. Mi przynajmniej kod BLACK powoduje Free Delivery dopóki nie wpiszę adresu przesyłki albo dopóki się nie zaloguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudolf Dzięki za link! Kolor bardzo ładny, tylko może jeszcze doprecyzuję że chodzi mi o coś bardziej eleganckiego i przyjemniejszego w dotyku niż tweed. Bardziej jakaś wełna, albo mieszanka wełny z kaszmirem. I cenowo myślę, ze te 40-45 funtów za metr to maksimum ile bym chciał zapłacić... Nie musi być "markowa", wiem że Scabala za tyle nie kupię. Ważne żeby była ładna i porządna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bart87 napisał:

Darmowa przesyłka ale chyba nie do Polski. Mi przynajmniej kod BLACK powoduje Free Delivery dopóki nie wpiszę adresu przesyłki albo dopóki się nie zaloguje. 

Faktycznie, no ale nic, i tak jest 15% :) Za to do płatności w funtach polecam wirtualną kartę revolut. Można sobie przelewać złotkówki i robić konwersje po kursach międzybankowych. Świetnie rozwiązanie i obsługuje co najważniejsze €, $, funty i PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2017 o 23:02, Krzysiek_W napisał:

od pół roku "katuję" ulubiony szalik od @poszetka.com czyli camo jak poniżej, ale uznałem że wypada do niego dokupić inny. no własnie, widzieliście jakieś cienkie, wełniane, jak ten, z ciekawym wzorem? bardziej casualowy (czyli odpadają passley'e)?

pol_pl_welniany-szal-camo-3773_2.jpg

odświeżę, ktoś coś? yoox zamówiony, ale jeszcze bym kupił coś innego - najchętniej z motywem zwierzęcym jak RoT ma na krawatach, ale tego jest mało nawet na zdjęciach googla. Znalazłem ciekawy drakes'a, ale 275 GBP to jednak trochę dużo jak za kawałek materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marcinkucharski napisał:

Faktycznie, no ale nic, i tak jest 15% :) Za to do płatności w funtach polecam wirtualną kartę revolut. Można sobie przelewać złotkówki i robić konwersje po kursach międzybankowych. Świetnie rozwiązanie i obsługuje co najważniejsze €, $, funty i PLN.

@marcinkucharski Pisałem już o tym w innym wątku, ale pokrótce powtórzę: po kontakcie z online service przyznano mi rabat za to, że jednak koszt przesyłki został naliczony. Wszak w regulaminie była mowa o "Standard delivery" a taka opcja również istnieje jeżeli chodzi o przesyłki do naszego kraju. W tym momencie już nie ma dostępnej darmowej przesyłki. Widzę, że CT szybko zmienia zasady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krzysiek_W napisał:

odświeżę, ktoś coś? yoox zamówiony, ale jeszcze bym kupił coś innego - najchętniej z motywem zwierzęcym jak RoT ma na krawatach, ale tego jest mało nawet na zdjęciach googla. Znalazłem ciekawy drakes'a, ale 275 GBP to jednak trochę dużo jak za kawałek materiału

https://olof1982.com/product/green-fox-wool-scarf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.