Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję czarnego/szarego szalika w biało czerwoną kratę. Obecny szalik już mi się mocno zużył...
Nie musi być oczywiście identyczny jak na zdjęciu, wzór w kratę może być zbliżony, może też zawierać dodatkowy kolor.
 
 
DSC_1906.JPG.ae46b77026a85ac42a6e55b4af06ea45.JPG
Zobacz w em accesories wydaje mi sie ze widzialem takie jakich szukasz ;)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję materiału na płaszcz, preferowany wielbłąd, ale taki krócej strzyżony - u jednego krawca oglądałem belkę takiego materiału od Piacenza1733, niestety raczej nie na sprzedaż...
I pytanie jaki średni koszta z metra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję:

1) klasycznej, granatowej, uniwersalnej sportowej (czy też casualowej) marynarki, którą założę do koszuli i chinosów czy jeansów. Jestem na tyle zrezygnowany poszukiwaniami, że może też być jakaś lekka krata, pepitka czy coś - generalnie z przeznaczeniem albo całorocznym, albo jesień/zima/wiosna.

Bytom, Vistula odpadają, obecna kolekcja Lancerto chyba raczej też, kolekcja MR. Vintage i Lancerto obecna również (bardzo dziwna rozmiarówka jak dla mnie, marynarki podobnej długości jak w poprzedniej wspólnej kolekcji, ale jeszcze szersze niż ostatnio), turin od Milera w rozmiarze 182/96 jest na mnie nieco kusy (natomiast w klatce i ramionach jest dobra, więc rozmiar większa w klatce będzie za duża, rozmiar wyższa będzie raczej za długa), także już straciłem nadzieję, że coś znajdę :( Budżet to maks 900 zł, ale chętnie znalazłbym coś tańszego.

2) garnituru - klasycznego, granatowego, jednorzędowego (czyli najbardziej uniwersalnego). Budżet - ok. 1500 zł

Ktoś? Coś? :)

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, silvio napisał:

Dzień dobry, 

Panowie, poszukuję takich butów -> https://www.jfitzpatrickfootwear.com/collections/oxford/products/roosevelt-burgundy-calf-dark-blue-suede 

ale w niższej cenie (mogą być inne konfiguracje kolorów), ważne, żeby było połączenie skóry i zamszu.

Pozdrawiam 

Np. https://patine.pl/yanko-743-burdeos-navy.html lub http://www.shoepassion.de/kollektion-extravagant/no-376.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomirk napisał:

Gdzie kupić garnitur za 3000zł? Czy w tej cenie jest jakiś sensowny MTM?

np. SuSu, Zackroman, Macaroni Tomato, MiMe wszędzie tam kupisz zarówno RTW jak i MTM

Godzinę temu, Ekscelencja napisał:

Gdzie szukać grubszych szalików z drukowanej wełny w podobne motywy:

240_220_productGfx_2849cb4282fdf62eb32289518e5293ef.jpg240_220_productGfx_01060f7a5756f5ade269f44f236d7f28.jpg

Coś zbliżonego może tutaj https://nonchalant.pl/kategoria/szale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję torby do noszenia na co dzień. W środku będą podróżować głównie jeden-dwa zeszyty formatu A4, laptop takiego samego rozmiaru, bo tego by się przydało miejsce na przybory biurowe i drobiazgi, butelkę wody i śniadanie. Najchętniej torba na ramię i chyba chciałbym żeby była zrobiona ze skóry, ale rozważę inne opcje. Do codziennego tyrania, więc lepiej żeby nie była zbyt delikatna. Budżet 250-300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, nynu napisał:

Panowie,

Od dłuższego czasu szukam jeansów do casualowych marynarek, wiecie o co chodzi, bez przetrać, normalny krój itp. Dla mnie coś w kroju regular, ale zalinkujcie co macie. Z góry dzięki.

Nie wiem, co masz na myśli mówiąc "normalny krój", ale proponuje Levi's 501 lub 511 w zwykłym granacie indygo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Velahrn napisał:

Nie wiem, co masz na myśli mówiąc "normalny krój", ale proponuje Levi's 501 lub 511 w zwykłym granacie indygo.

Mierzyłem jakiś czas temu 501 i niestety niewiele miały wspólnego z krojem regularnym. Może kiedyś tak, ale obecne modele są zwężane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dziaku napisał:

Mierzyłem jakiś czas temu 501 i niestety niewiele miały wspólnego z krojem regularnym. Może kiedyś tak, ale obecne modele są zwężane.

Może mierzyłeś 501 CT ?

Nie wiem jaką masz budowę ciała, ale dla mnie wszystko choć odrobinę szersze od 511 wygląda luźno poniżej kolan. Jeśli masz budowę ciała jak Mr.Vintage to 501 powinny pasować idealnie. Są jeszcze wersje pośrednie typu 522 (wysoki stan, ale zwężana nogawka - wiem z doświadczenia, że rozmiarówka jest w nich od czapy) lub 504. Szukaj, mierz. Wg mnie jeansy to najtrudniejsza do "zdalnego" dopasowania część codziennego ubioru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomierzyłabym Mustang - mąż ostatnio też szukał i tam najczęściej trafiają się z prostymi nogawkami, bez widocznych zwężeń (czasem widać że spodnie są zwężane ale bardzo lekko poniżej kolan, tylko po to by worka nie było) przetarć, bez dziwnych fasonów kieszeni. Noszą się bdb (sama mam kilka par). Z kolorystyką różnie - wybór jest, rozmiary w miarę się trzymają standardów - natomiast ja lubię kupować je w outletach typu Factory i wtedy nie zawsze jest pełna gama kolorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.