Skocz do zawartości
mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Rekomendowane odpowiedzi

glocek    0

Panowie, jako że nadchodzi zima, kieruję się do Was z pytaniem gdzie znajdę fajny plaszcz na zimę.  Budżet to ok. 1.000 do 1.300 PLN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 22.09.2017 o 19:30, timeforalesson napisał:

Poszukuję swetrów w budżecie studenckim (150 zł? nie wiem ile kosztują najtańsze, dobrej jakości swetry) dla osoby z dość wąskimi ramionami i długimi rękoma. Dla obrazu: mam 184 cm i wszystkie koszule 176-182 mają dla mnie zbyt krótkie rękawy, z kolei te w koszulach 188-192 są za długie. Jak mierzę jakieś swetry (np. ostatnio Bytom) to z reguły jest tak, że M są ok w ramionach, ale mają za krótkie rękawy, a w L rękawy są ok, jednak sam sweter jest za szeroki. Nie chciałbym też nic specjalnie długiego. Nie lubię marszczenia się ubrań w okolicy bioder (a te mam dość szerokie). Z góry dziękuję za pomoc :)

Podbijam pytanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
W dniu Wed Sep 13 2017 o 05:10, maciato napisał:

@Krzysiek_W Jaki rozmiar?

Nie ma co szukać- może projekt forumowy? 😉 

Ja w to wchodzę.

Jeszcze jedna fotka na zachętę :)

23-10-02-21981063_177126529513946_9021547902958305280_n.jpg

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    9491

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule. Patine.pl skończył się zapas, a przesyłka od producenta z USA kosztuje więcej niż wieszaki. Znalazłem w sieci firmę Butler Luxury, niestety również amerykańska, przesyłka kosztuje ponad 100 złotych. Może coś w Europie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dziko    790
15 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule.

A muszą być drewniane z logiem ;-) Bo jak nie, to bardzo solidne , praktyczne i całkiem ładne metalowe ma np. OBI w szokującej cenie19,99 za 4 sztuki:

https://www.obi.pl/organizacja-szafy/wieszak-metalowy-5-sztuk/p/4766853

Nie należy się zbytnio sugerować zdjęciami ani podobieństwem do "drucianych" wieszaków z pralni chemicznych, to zupełnie inna półka. Ogólnie, OBI ma kilka bardzo sensownych i ergonomicznych modeli wieszaków (acz też niektóre nawet droższe ni Hanger).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
21 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule. Patine.pl skończył się zapas, a przesyłka od producenta z USA kosztuje więcej niż wieszaki. Znalazłem w sieci firmę Butler Luxury, niestety również amerykańska, przesyłka kosztuje ponad 100 złotych. Może coś w Europie?

https://www.alibaba.com/product-detail/Inspring-wholesales-hotel-luxury-wooden-clothes_60584679744.html

:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    9491

@dziko 

Tak, zależy mi na drewnianych, z ładnego lakierowanego drewna. Najlepiej właśnie bez logo (wieszaki na koszule HP nie mają logo).

@Krzysiek_W

Dzięki, całkiem fajnie wygląda na zdjęciu ale to jest wieszak na marynarkę, a mi chodzi o płaskie wieszaki na koszule, bez wypukłej kuli ramienia - tak żeby ich się dużo zmieściło obok siebie. Przeglądałem Ali Express i problem jest taki, że jak już wieszak ładnie wygląda, to na ogół ma tandetnie wyglądający haczyk. Ale może jakieś przegapiłem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    9491
1 minutę temu, Krzysiek_W napisał:

@Zajac Poziomka popatrz jeszcze na alibaba.com i dhgate. to alternatywy dla aliexpress i też są mocno rozbudowane

Dzięki, popatrzę. Myślałem że Alibaba to Aliexpress dla hurtowników i że nie sprzedają małych ilości towarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    9491
1 minutę temu, Krzysiek_W napisał:

@Zajac Poziomka popatrz jeszcze na alibaba.com i dhgate. to alternatywy dla aliexpress i też są mocno rozbudowane

Dzięki, popatrzę. Myślałem że Alibaba to Aliexpress dla hurtowników i że nie sprzedają małych ilości towarów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
17 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

więc może zamówienie grupowe ? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4628
19 minut temu, lisciofcb napisał:

Do zamówienia wieszaków też bym chętnie dołączył :)

wysyłka za free, więc dużo się nie oszczędzi ;) a przy dużej ilości to idzie to kontenerach, zatem do zapłaty cło i podatki plus brak pewności że przyjdą całe, nie połamane bądź z wadami. A zwrot to drugi koszt wysyłki, niepewność czy kontrahent odda kasę, bądź odeśle drugi - od którego również trzeba opłacić cło i podatki.

Reasumując, zamówienia grupowe z chin są nieopłacalne bo obarczone dużym ryzykiem.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dragonek    1

Gorąca prośba o pomoc.
Czy ktoś może wie, gdzie dostanę klasyczną, elegancką, ciepłą kurtkę zimową z kapturem oraz o długości zakrywającej tyłek w rozmiarze 42/44 albo XS?
Coś mniej więcej takiego jak w załączonych zdjęciach.
Standardowe S czy 46 wiszą na mnie jak na strachu na wróble.
W sieciówkach (HM, Zara, C&A) ww. rozmiary są, ale nic niestety nie ma wartego zakupu.
W Bytomiu, Vistuli, Lavardzie, Lancerto, Recmanie, Próchniku czasem trafi się 46 a najczęściej zaczynają się od 48.  

//Edit

Odkryłem Burton menswear, są rozmiary XS i to naprawdę bardzo dobrze dopasowane. Można zamówić na Zalando.

1.png

2.png

0.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FONos    240
W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎27 o 09:11, Zajac Poziomka napisał:

może takie http://sklep.kruparzeszutko.pl/index.php/wieszaki/wieszak-na-koszule.html; https://shopmiler.com/pl/akcesoria/wieszaki/wieszak-na-koszule

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hinderyt    12

Szukam jakiejś dobrej torby w któej mógłbym także przewozić garnitur, krawat, koszulę, buty.

Wiem, że jest ich dużo, https://allegro.pl/kategoria/galanteria-i-dodatki-torby-1491?string=garnitur&order=dd&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-hc-fas-1-1-0901&buyNew=1&offerTypeBuyNow=1 ale może ma ktoś jakiś sprawdzony produkt który mógłby polecić?

Chodzi mi o to, że gdy jadę gdzieś na max 4 dni abym mógł zabrać do niej potrzebne ubranie + tak jak wymieniłem  : garnitur bez potrzeby zabierania dodatkowych toreb.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    3783

Ostatnio mam taki pomysł na krótkie wyjazdy:

- torba weekendowa taka jak ta:

https://www.zalando.pl/hackett-london-ultralite-torba-weekendowa-ht652h011-k11.html

(pokazywałem w innym wątku; cena zaporowa i w tej cenie nie ma sensu, ale pokazuję jako wzór kształtu)

- garnitur na wieszaku w pokrowcu np. takim jaki dodaje SuitSupply (można wziąć lżejszy wieszak, np. z pralni); pokrowiec ma pojemne kieszenie, w których można zmieścić złożone koszule. Pokrowiec składamy na pół i wsadzamy do torby.

- buty w workach i inne rzeczy luzem w torbie.

Pod warunkiem równego ułożenia garnituru w pokrowcu, nie zgniecie się w podróży. Testowane dwukrotnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hinderyt    12

Szukam jakiegoś płaszcza, wolę krótkie, albo kurtki pasującej do garnituru, na jesień zimę i mrozy, ważne, żeby był dobrej jakości i starczył na kilka lat, do 1000zł.

Najlepiej zakup przez internet jak np. z zalando, słyszałem że firma Barbour jest dobra ale nie ma tam wielu modeli.

Coś w tym stylu:

https://www.zalando.pl/michael-kors-prochowiec-black-1mi22s01m-q11.html

ale to jest bez ocieplenia więc nie wiem czy na zimę dobry i czy ta firma produkuje jakościowo wytrzymałe i trwałe wyroby?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remii    0

Cześć.

Jako, że jestem w trakcie zmiany stylu, mam duże zaległości w swojej garderobie, które chcę stopniowo uzupełniać. Póki co budżet jest dosyć ograniczony, więc staram się być na bieżąco z promocjami. Zakupy preferuje robić w sklepach stacjonarnych (w sumie w sklepach internetowych nie kupowałem jeszcze odzieży), dlatego chciałbym zapytać jakie sklepy warto odwiedzić w Krakowie? do tej pory rozglądałem się w P&C (Galeria Krakowska), TK Maxx (Bonarka) oraz Factory.

Na początek chciałbym kupić chinosy (granatowe i beżowe), takie sobie upatrzyłem: 
https://www.massimodutti.com/pl/mężczyzna/spodnie/spodnie-chinos/teksturowane-spodnie-chinosy-o-kroju-casual-fit-z-aplikacją-w-talii-c911161p7905236.html?colorId=707
Dużo osób poleca tutaj Dockersy, jednak póki co to nie mój budżet.

Oprócz chinosów poszukuję także koszulek polo (biała oraz granatowa), od koszulki wymagam tego aby miała jednolity kolor i był minimalistyczna, jeśli chodzi o wzory. Coś w ten deseń:
http://www.ctshirts.com/intl/white-pique-polo/JEP0017WHT.html?cgid=casualwear-polo-rugby-shirts#cgid=casualwear-polo-rugby-shirts&start=2
Budżet jaki chciałbym przeznaczyć na koszulkę to około 100 zł, ale jeśli znajdę coś co mi się spodoba to chętnie jeszcze coś dorzucę ;-) 

I ostatnia kwesta, potrzebuję poprawić swoją starszą koszulę u krawca, która ostatnimi czasy, stała się dla mnie zdecydowanie zbyt luźna (strata kilku dobrych kilogramów). Jest w Krakowie jakiś krawiec, którego możecie z czystym sercem polecić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koszulki polo są w Bytomiu, mają jeden model prosty, jednobarwny. Na promocjach po ok. 50 zł. Nie są to koszulki które przetrwają lata, ale w tej cenie według mnie warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta