Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, patryk6 napisał:

Gdzie szukać szarych spodni flanelowych do 200PLN (będą to moje pierwsze, dlatego chcę podejść budżetowo, co by zobaczyć jak się w takich czuję)?

PS TKMaxx takich nie ma, przynajmniej ten jeden we Wrocławiu, którego dziś odwiedziłem :)

@patryk6 zajrzyj do H&M - mam od nich 2 pary flanelowych (co prawda kupione kilka lat temu) i dają radę :)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W którym polskim sklepie (stacjonarnym bądź internetowym, bez znaczenia) znajdę marynarki casual tak do 500/600 zł ? Wiem, że sklepów jest mnóstwo, ale zależy mi na tych, które produkują dobre jakościowo i ciekawe wizualnie marynarki. Niestety nie mam w tym żadnego doświadczenia, stąd prosiłbym o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule. Patine.pl skończył się zapas, a przesyłka od producenta z USA kosztuje więcej niż wieszaki. Znalazłem w sieci firmę Butler Luxury, niestety również amerykańska, przesyłka kosztuje ponad 100 złotych. Może coś w Europie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule.

A muszą być drewniane z logiem ;-) Bo jak nie, to bardzo solidne , praktyczne i całkiem ładne metalowe ma np. OBI w szokującej cenie19,99 za 4 sztuki:

https://www.obi.pl/organizacja-szafy/wieszak-metalowy-5-sztuk/p/4766853

Nie należy się zbytnio sugerować zdjęciami ani podobieństwem do "drucianych" wieszaków z pralni chemicznych, to zupełnie inna półka. Ogólnie, OBI ma kilka bardzo sensownych i ergonomicznych modeli wieszaków (acz też niektóre nawet droższe ni Hanger).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zajac Poziomka napisał:

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule. Patine.pl skończył się zapas, a przesyłka od producenta z USA kosztuje więcej niż wieszaki. Znalazłem w sieci firmę Butler Luxury, niestety również amerykańska, przesyłka kosztuje ponad 100 złotych. Może coś w Europie?

https://www.alibaba.com/product-detail/Inspring-wholesales-hotel-luxury-wooden-clothes_60584679744.html

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziko 

Tak, zależy mi na drewnianych, z ładnego lakierowanego drewna. Najlepiej właśnie bez logo (wieszaki na koszule HP nie mają logo).

@Krzysiek_W

Dzięki, całkiem fajnie wygląda na zdjęciu ale to jest wieszak na marynarkę, a mi chodzi o płaskie wieszaki na koszule, bez wypukłej kuli ramienia - tak żeby ich się dużo zmieściło obok siebie. Przeglądałem Ali Express i problem jest taki, że jak już wieszak ładnie wygląda, to na ogół ma tandetnie wyglądający haczyk. Ale może jakieś przegapiłem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek_W napisał:

@Zajac Poziomka popatrz jeszcze na alibaba.com i dhgate. to alternatywy dla aliexpress i też są mocno rozbudowane

Dzięki, popatrzę. Myślałem że Alibaba to Aliexpress dla hurtowników i że nie sprzedają małych ilości towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek_W napisał:

@Zajac Poziomka popatrz jeszcze na alibaba.com i dhgate. to alternatywy dla aliexpress i też są mocno rozbudowane

Dzięki, popatrzę. Myślałem że Alibaba to Aliexpress dla hurtowników i że nie sprzedają małych ilości towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lisciofcb napisał:

Do zamówienia wieszaków też bym chętnie dołączył :)

wysyłka za free, więc dużo się nie oszczędzi ;) a przy dużej ilości to idzie to kontenerach, zatem do zapłaty cło i podatki plus brak pewności że przyjdą całe, nie połamane bądź z wadami. A zwrot to drugi koszt wysyłki, niepewność czy kontrahent odda kasę, bądź odeśle drugi - od którego również trzeba opłacić cło i podatki.

Reasumując, zamówienia grupowe z chin są nieopłacalne bo obarczone dużym ryzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąca prośba o pomoc.
Czy ktoś może wie, gdzie dostanę klasyczną, elegancką, ciepłą kurtkę zimową z kapturem oraz o długości zakrywającej tyłek w rozmiarze 42/44 albo XS?
Coś mniej więcej takiego jak w załączonych zdjęciach.
Standardowe S czy 46 wiszą na mnie jak na strachu na wróble.
W sieciówkach (HM, Zara, C&A) ww. rozmiary są, ale nic niestety nie ma wartego zakupu.
W Bytomiu, Vistuli, Lavardzie, Lancerto, Recmanie, Próchniku czasem trafi się 46 a najczęściej zaczynają się od 48.  

//Edit

Odkryłem Burton menswear, są rozmiary XS i to naprawdę bardzo dobrze dopasowane. Można zamówić na Zalando.
 

1.png

2.png

0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎27 o 09:11, Zajac Poziomka napisał:

Alternatywy dla Hanger Project? Szukam ładnych wieszaków na koszule. Patine.pl skończył się zapas, a przesyłka od producenta z USA kosztuje więcej niż wieszaki. Znalazłem w sieci firmę Butler Luxury, niestety również amerykańska, przesyłka kosztuje ponad 100 złotych. Może coś w Europie?

może takie http://sklep.kruparzeszutko.pl/index.php/wieszaki/wieszak-na-koszule.html; https://shopmiler.com/pl/akcesoria/wieszaki/wieszak-na-koszule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.