Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam płaszcza w stylu "zbrodniarz wojenny".

 

Ciemny, dość długi (poniżej kolan, czyli w moim wypadku pewnie ok 105 cm długości albo i wiecej), dwurzędówka, pas z tyłu, szeroki kołnierz (typu ulster). Wełna.

Jakieś koncepcje gdzie w rozsądnych cenach? Czy też raczej tylko szycie u krawca? Albo z drugiej ręki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BrotherM napisał:

Szukam płaszcza w stylu "zbrodniarz wojenny".

Ciemny, dość długi (poniżej kolan, czyli w moim wypadku pewnie ok 105 cm długości albo i wiecej), dwurzędówka, pas z tyłu, szeroki kołnierz (typu ulster). Wełna.

Jak "zbrodniarz wojenny", to raczej nie wełna. Stylistycznie i rozmiarowo pasuje chyba taki:

https://www.yoox.com/pl/41694127KT/item#dept=men&sts=sr_men80&cod10=41694127KT&sizeId=&sizeName=

;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dziko napisał:

Jak "zbrodniarz wojenny", to raczej nie wełna. Stylistycznie i rozmiarowo pasuje chyba taki:

https://www.yoox.com/pl/41694127KT/item#dept=men&sts=sr_men80&cod10=41694127KT&sizeId=&sizeName=

;-)

 

W sensie military coat, tylko że ciemny, ten z linku za krotki i stylistycznie mi nie odpowiada. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adblock działa U MT ten blezer jest jakiś jasno-niebieski a nie w kolorze navy. Jak wychodzi na żywo?

Guziki też będą do wymiany bna metalowe, ale te akurat pozyskam z obecnego blezera


Cześć, jeżeli chodzi o kolor to sprawa jest nieco głębsza ;)
Na stronie internetowej jest nasz blezer "letni" w kolorze dość jasnego granatu, natomiast od dzisiaj dostępny stacjonarnie jest także blezer w bardziej klasycznym, ciemnym granacie. Nie na go na razie na stronie internetowej, ale załączam zdjęcie z porównaniem kolorów obu wersji w naturalnym świetle.

Jeżeli chciałbyś kupić ciemniejszy, zalecamy albo wizytę na Rozbrat 22, albo kontakt mailowy na kontakt@macaronitomato.pl - udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy.
1f2071215665de98557081662ba6048c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, BrotherM napisał:

Obawiam się, że może już pozostaje opcja szycia na miarę, bo raczej u nas w kraju płaszcze tego typu są rzadko w sieciówkach spotykane.

 

 

coś kolorystycznie zbliżonego jest w Bytom , ale fason nie taki sam . 

Jak wam się ogólnie widzi ten płaszcz? 

bf2-50-33b-bf2-04-76a-bf2-11-07d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciato napisał:

@Krzysiek_W Jaki rozmiar?

Nie ma co szukać- może projekt forumowy? 😉 

Ja w to wchodzę.

dla mnie rozmiar 9,5 :mrgreen:

bardzo chętnie bym widział taki projekt i nawet bym go mógł pociągnąć, tylko nie wiem do kogo się w tym temacie zgłosić aby dla nas coś takiego wykonał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2017 o 08:48, Krzysiek_W napisał:

dla mnie rozmiar 9,5 :mrgreen:

bardzo chętnie bym widział taki projekt i nawet bym go mógł pociągnąć, tylko nie wiem do kogo się w tym temacie zgłosić aby dla nas coś takiego wykonał

Zainteresowanie widzę raczej niewielkie więc jednak pozostaje poszukiwanie 😔 szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk6 Nie dostaniesz prawdziwych flanelowych spodni w takiej cenie, chyba że trafisz na jakąś wyjątkową okazję. Benevento ma b. dobre z wełny za 500+ PLN, a to już jest bardzo uczciwa cena. Jakaś namiastka stanowi bawełniane flanelowe CT, kosztują 229 PLN plus przesyłka teraz na przecenie w różnych kolorach, slim lub regular. Oto szare:

http://www.ctshirts.com/intl/grey-classic-fit-cotton-flannel-trouser/TRT0119GRY.html#q=flannel&srule=price-low-to-high&sz=18&start=9

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.