Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, olin napisał:

Pilnie poszukuję jak najcieńszego portfela - na szczególne okazje. Z tego co widzę, to aktualnieMini Wallet Tomasza Milera został wzbogacony o bilonówkę, co go poszerza. Jakieś inne pomysły? :)

Może Elephant Wallet. Sam używam N3D Wallet i jestem mega zadowolony. Co prawda tylko karty i banknoty ale jest super. Mają też inne modele. A i firma polska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na codzień chodzę w chinosach,ale planuję wzbogacić swoją garderobę o spodnie na kant,którymi mógłbym je zastąpić w zestawach półformalnych. Nie mam pojęcia czego szukać i gdzie, więc proszę was o wskazówki, które pozwolą dokonać mi metamorfozy. Z góry dzięki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BrotherM napisał:

Szukam marynarek mozliwie zbliżonych do Havany z SuSu. Kolor brązowy, bardziej ciemny jak mniej. Cenowo też podobnie. Zależy mi głównie na bardziej widocznym splocie, tweed i nie tylko.

Ktoś coś poleci?

Macaroni Tomato i M. Ceran mają już ciekawe propozycje marynarek na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrotherM. sprawdż też marynarki M.Ceran. Jeżeli sobie dobrze przypominam, to u poszetki w Katowicach wisiało parę na wieszaku, oprócz tego są w sklepie Brogs we Wrocławiu. http://www.brogs.pl/brogs-mens-store--buty-loake-wroclaw--marynarki-we-wloskim-stylu.html

Mam jedną i jestem bardzo zadowolony. 

 

@Pawcio mnie ubiegł 😩

Edytowane przez Midlife-Crisis
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję rozbudować swoją garderobę o czarny garnitur (lub też smoking). Czy ktoś może widział jakieś ciekawe oferty (lub też końcówki letnich wyprzedaży), by zmieścić się w studenckim budżecie 1000zł? Preferowałbym linię slim, aby zmniejszyć liczbę koniecznych poprawek. Oczywistości jak Vistula i Próchnik już sprawdziłem - albo nie ma już na stanie mojego rozmiaru albo garnitur jest niewełniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, munchkin napisał:

Gdzie kupię sobie spoko płaszcz będąc niski (170 xD) i szczupły. Tylko szycie na miarę czy jednak coś się uda znaleźć? proszę o pomoc

Jakiś konkretny model płaszcza? Popróbuj sieciówki które mają kolekcję skierowane do młodzieży, np. H&M czy Zara. Massimo Dutti też ma szczupłe fasony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.