Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Gdzie w sklepie internetowym w Polsce kupię skórzany elegancki pasek do garnituru, max 3.5cm szerokości, rozmiar 90 / na obwód w pasie około 85cm, z klasyczną klamrą ale nie srebrną tylko w odcieniach złota lub mosiężną? Mógłby być dwustronny (czarny/brązowy) ale jak nie to tylko brązowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej jakości uniwersalnych skarpetek, różnych kolorów, do garnituru jak i np. takie jak happysocks,

ale muszą być dobrej jakości, np z fildekosu.

Znalazłem tyle:

http://www.shoepassion.pl/skarpety-meskie/skarpety-falke-tiago.html

http://www.shoepassion.pl/skarpety-meskie/skarpety-falke-shadow.html

http://www.shoepassion.pl/skarpety-meskie/skarpety-falke-fine-shadow.html

Jakieś inne sklepy w PL internetowe by mieć większy wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hinderyt napisał:

właśnie koncentruję się bardziej na sklepach z szybką tanią dostawą do PL.

Shoepassion, które podałeś jako przykład tego co Cię interesuje wysyła do Polski za 39 PLN. Nie nazwałbym tego tanią dostawą. Dla porównania Venetian Trader wysyła za 3 funty, a Mes Chausettes Rogues za 3/13 euro (poczta/kurier).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z rychłym ożenkiem, zaopatrzyłem się właśnie w odpowiedni garnitur i teraz przyszła pora na koszulę do muchy.

Czy mogę Was prosić o podpowiedź, gdzie w Warszawie udać się na poszukiwania białej koszuli z mankietami na spinki? Budżet do 350zł. Trudność polega na tym, że jestem stosunkowo wysoki (193cm) i bardzo waski w talii i dość szeroki w ramionach. Zwykle noszę koszule podwójnie taliowane.

Z góry dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat marki Lesta.

Chciałem kupić porządne półbuty bo obecne gino lanetti muszę wymieniać co 3msc ponieważ się rozklejają.

Myślałem nad ecco (https://pl.ecco.com/pl-PL/Męskie/ZOBACZ-WSZYSTKIE/product/5638282676/ECCO-IOWA)

Chodząc po sklepach widziałem ładne modele Lesta ale nic o nich nie ma na internecie..Może ktoś coś doradzić? Buty do używania na codzień - może polecicie w podobnym budżecie jakąś dobrą markę która wytrzyma chociaż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, patryk6 napisał:

Panowie,

gdzie się udać po lnianą koszulę z długim rękawem do 200PLN? Upolowałem już jedną z Pako Lorente w outlecie -- nie jestem do końca zadowolony, ale cena 120 oraz słońce mi przygrzało :)

Lniane znajdziesz jeszcze w tk maxx i materiał raczej lepszy niż w wymienionym przez Ciebie sklepie. Aczkolwiek bardziej kraty i paski. Jednolitych nie widziałem. Dzisiejszy zakup w Alei Bielany. Oczywiście cena na metce mocno zawyżona, lecz nadal zakupiona za 1/4 realnej ceny wyjściowej.

IMG_20170730_193701.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rabbit23 Ja polecam paski od Shoepassion, bardzo ładnie wykonane i solidne. 

@patryk6 Całkiem przyzwoite lniane koszule można upolować na wyprzedaży w Masimmo Dutti, a poza tym w tej cenie czasami na allegro można coś znaleźć (wymaga to jednak dużo szczęścia i cierpliwości). 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, co będziesz tak naprawdę nosić, bo za duża torba to też niedogodność. Nie wiem, jak z Orsonero, ale Baron jest dość lekki, chociaż dla mnie na co dzień byłby za duży. Orsonero nie znam, wizualnie stawiałbym jednak na Barona, wcale nie wydaje mi się zbyt formalny do podanych przez Ciebie stylizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, timeforalesson napisał:

 

Edit: Sporo tu bardzo przychylnych opinii na temat firmy Baron. Ich najtańsza torba (z rabatem, kod MRV30) kosztuje 525 zł. O ile cenę byłbym wstanie przełknąć, o tyle mam zastrzeżenia co do samego wyglądu. To znaczy torba jest piękna, natomiast chyba dla mnie trochę zbyt formalna. Widzi wam się ona w zestawieniu z chinosami i koszulką polo? Albo nawet i zwykłym jednokolorowym t-shirtem, bo i taki zdarza mi się założyć? W dodatku brakuje też praktyczności listonoszki, mamy tu tylko jedną dużą komorę. Czy skóra, której używa Baron jest rzeczywiście na tyle lepsza, by warto było zapłacić więcej i zapomnieć o praktycznej listonoszce. A może, tak jak myślę, jest zbyt elegancka do podanych przeze mnie stylizacji?

http://www.e-baron.pl/singla-ekskluzywna-uniwersalna-teczka-skorzana-ciemny-braz.html

Od barona mam torbę weekendową i aktówkę Slow Chief. Jakość skóry jest więcej niż zadowalająca. Model który podlinkowałeś jest bardzo uniwersalny, powinien przydać się na studiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, timeforalesson napisał:

Baron jest dość spory, nie potrzebuję aż tak dużej torby. Z drugiej strony, nie jest to chyba wada, przez którą miałbym zrezygnować z zakupu Barona (oczywiście pod warunkiem, że faktycznie warto do niego dopłacić). OrsoNero i inne listonoszki są mniejsze i taki rozmiar byłby najbardziej optymalny. Dlatego powtarzam prośbę, jeśli ktoś mógłby polecić jakąś listonoszkę, lub ogólnie coś mniejszego gabarytowo lepszego od OrsoNero to byłbym wdzięczny.

No właśnie - jest też kwestia uniwersalności, o której pisze wally. Listonoszka nie do wszystkiego pasuje, więc zaraz możesz odczuć potrzebę posiadania dwóch toreb. Mniejszy i nie tak formalny jest też Miler/Solier (jak koledzy z tego forum ustalili, to ten sam producent, tylko Miler pozycjonuje się wyżej cenowo, a Solier mieści się w zakładanym przez Ciebie budżecie). Na przykład:

http://sklep.solier.pl/product-pol-16825-Skorzana-meska-torba-na-laptopa-Solier-SL20-EDYNBURG.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.