mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

1007 postów w tym temacie

PS. Po co Ci czarny len? Tak z ciekawości pytam

Z tego co się zdążyłem zorientować to czarne koszule nie są zbyt popularne... ale mnie akurat dobrze pasują do karnacji i koloru włosów. Jedno z moich ulubionych połączeń na letnie upalne dni to czarna lniana koszula i jasne spodnie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gdzie można nabyć dobry kaszkiet na sezon wiosenno - letni? Wystarczy bez wyściółki.

W zeszłym roku nabyłem u Zaręby, czy dobry - to zależy od punktu widzenia, moim zdaniem całkiem OK.
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Wuj napisał:

Gdzie można nabyć dobry kaszkiet na sezon wiosenno - letni? Wystarczy bez wyściółki.

Warto sprawdzić tutaj: www.hut-styler.de bardzo duży wybór, wśród nich rownież kaszkiety. Będąc w ostatnio w Berlinie (szukając Panamy) zauważyłem, że ich wybór w sklepie jest jeszcze większy niż to co oferują na stronie. Warto dopytać o model/kolor/rozmiar bo wiele egzemplarzy występuje w różnych konfiguracjach. 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam poszetki/poszetek z motywami religijnymi (np. Jakub walczący z aniołem, Dawid i Goliat, Jezus nauczający, itp.). Nie dałem rady na Google, ale może brakuje mi słownictwa po angielsku. Czy ktoś z Was może wie gdzie/jak szukać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aj, rozbudziłeś nagle pragnienie, którego możliwości istnienia nawet nie byłem świadomy - jakby tak móc mieć poszetkę z witrażami Wyspiańskiego... I to przy całej mojej awersji do poszetek z obrazkami zamiast powatarzalnymi wzorami

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta