Skocz do zawartości
mosze

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

Rekomendowane odpowiedzi

dariopol    4

Przyszedł niestety czas na zakup pierwszych okularów, wzrok coraz gorszy. Poszukuję oprawek Persol półokrągłych razem ze szkłami no powiedzmy ze średniej półki. Może być e-sklep, jednak fajnie by było przymierzyć. Niestety nie znalazłem persoli nigdzie w okolicy (aglomeracja śląska). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lubo69    3891

Persoli zatrzęsienie na Allegro, można zwrócić/wymienić; szkła wstawi każdy optyk.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krzysiek_W    4688
8 godzin temu, dariopol napisał:

Przyszedł niestety czas na zakup pierwszych okularów, wzrok coraz gorszy. Poszukuję oprawek Persol półokrągłych razem ze szkłami no powiedzmy ze średniej półki. Może być e-sklep, jednak fajnie by było przymierzyć. Niestety nie znalazłem persoli nigdzie w okolicy (aglomeracja śląska). 

Optyk Signum w Leclerc Katowice na Jankego, albo Auchan Mikołów - u nich jak nie mają któryś katalogowych Persoli to mogą Ci je ściągnąć, w innych miejsach ciężko (SSC również)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dariopol    4
6 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Optyk Signum w Leclerc Katowice na Jankego, albo Auchan Mikołów - u nich jak nie mają któryś katalogowych Persoli to mogą Ci je ściągnąć, w innych miejsach ciężko (SSC również)

Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź. Wiem, że swojego czasu miałeś również problem ze znalezieniem Persoli na śląsku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wuj    2038

Dobra koszula dżinsowa, może być na napy, ale bez kieszeni. Dżins raczej grubszy niż popularne obecnie garniturowe wersje. Czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Saviol    0

Witam. Poszukuję brązowego paska ze złota klamra. Przykładem może być pasek Hermes, ale niestety rodzaj klamry mi nie odpowiada. Z góry dziękuję za pomoc.

FB_IMG_1488545790089.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zajac Poziomka    9667
8 minut temu, Saviol napisał:

Witam.

Poszukuję brązowego paska ze złota klamra. Mógłby mi polecić ktoś jakieś firmy? Lub link?

Przykładowy pasek Hermes na załączonym zdjęciu- rodzaj klamry mi nie odpowiada

https://www.fransboonestore.com/products/edward-green-belt-32-mm-in-chestnut-antique-leather

http://www.berluti.com/en/collections/leather/belts/b-volute-reversible-35mm-venezia-leather#.WMFAcdLhBQI

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lafayette    10

Szukam kamizelki w kratę PoW z plecami z materiału, najlepiej dwurzędowej, ale niekoniecznie. Komuś się coś rzuciło w oczy? O tej u Szarmanta wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DolceGusto    86
13 godzin temu, Saviol napisał:

Witam. Poszukuję brązowego paska ze złota klamra. Przykładem może być pasek Hermes, ale niestety rodzaj klamry mi nie odpowiada. Z góry dziękuję za pomoc.

FB_IMG_1488545790089.jpg

Popatrz w tikeju 😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie kupię henleya (czyli taki cienki longsleeve bez kołnierzyka, ale z 3-4 guzikami pod szyją) ze 100% bawełny w rozsądnej cenie, przez Internet?

Niech skonam, nie mogę znaleźć!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem aż takim sztucznofobem jak niektórzy tutaj, ale jednak w T-shircie 40% poliestru (żeby jeszcze wiskozy...) to przesada, sam rozumiesz.

No i poliester się w piekle nie spali, tylko stopi i naświni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki! Od lat nie byłem w H&M, zapomniałem, że czasem warto tam kupić "basici".

Przy okazji się dowiedziałem, dzięki globalności marki, że po francusku to się nazywa "kołnierz tunezyjski" i jest tego pełno na amazonie.fr (bo pod hasłem "henley" mało co się znajdowało).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lafayette    10

Nie ma sprawy. Mam z tej linii "conscious" pełno v-necków. Są cieniutkie i łatwo się dopasowują do ciała. Na piżamkę albo upały się nadają jak ktoś nie ma zbyt wielkich wymagań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Velahrn    533
11 godzin temu, swordfishtrombone napisał:

Gdzie kupię henleya (czyli taki cienki longsleeve bez kołnierzyka, ale z 3-4 guzikami pod szyją) ze 100% bawełny w rozsądnej cenie, przez Internet?

Niech skonam, nie mogę znaleźć!

Może coś vintage

http://pikebrothers-shop.com/ItemView.action?filter=1&menuMainGrp=00000106&loadGroups=true&number=P0401-13-0005#prettyPhoto

?

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bodzixon    712

Koledzy, przespałem i mojego rozmiaru już nie ma w Susu :( Chodzi mi o tę marynarkę: 

Jackets_Light_Grey_Plain_Havana_C1016_Suitsupply_Online_Store_5.jpg.e6a5ab60c76ea6d32242a0835a4c6015.jpg

Jackets_Light_Grey_Plain_Havana_C1016_Suitsupply_Online_Store_2.jpg.8a30902b8b396dec43065ecbf6b5ad47.jpg

Gdzie kupię coś w tym stylu? Czy taki wzór/splot materiału ma jakąś nazwę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta