Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Nietypowe zapotrzebowanie.

Otóż szukam na polskim rynku podkoszulka do noszenia pod koszulą. Ale podkoszulka wykonanego z materiału termooaktywnego oraz ograniczającego powstawanie zapachu np. jak meryl czy wszelki materiały z jonami srebra. Podkoszulka w kolorze cielistym, dodatkowo z odpowiednio dużym dekoltem - by było można chodzić w rozpiętej koszuli. Taka koszulka niewidoczna pod koszulą.

Znalazłem na zachodnich stronach ale za nic nie znajduję takiej oferty w polskich sklepach.

 

Pozdrawiam, S.

 

invisible-undershirt-2-buttons-open.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszulki z bardzo głębokim dekoltem robi polska firma Cornette - ich linia 203, 100% bawełna, są jakościowo OK - ale tylko białe i czarne. Robią też w kolorze cielistym, ale z normalną V-ką (na rozpięcie jednego guzika wystarczy, na styl "włoskiego gigolo" już pewnie nie). Tak czy owak nie wierz w to, że podkoszulek w kolorze cielistym nie będzie widoczny - bo będzie. Co ciekawe, ponoć najmniej widoczne są szare. Najlepiej po prostu brać nieprzezroczystą koszulę, jak ma być biała to np. grubszy oxford. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, dziko napisał:

Podkoszulki z bardzo głębokim dekoltem robi polska firma Cornette - ich linia 203, 100% bawełna, są jakościowo OK - ale tylko białe i czarne. Robią też w kolorze cielistym, ale z normalną V-ką (na rozpięcie jednego guzika wystarczy, na styl "włoskiego gigolo" już pewnie nie). Tak czy owak nie wierz w to, że podkoszulek w kolorze cielistym nie będzie widoczny - bo będzie. Co ciekawe, ponoć najmniej widoczne są szare. Najlepiej po prostu brać nieprzezroczystą koszulę, jak ma być biała to np. grubszy oxford. 

Dzięki.

Niestety na razie linii 203 w sprzedaży nie ma. Co do rozpięcia guzików to nie ma to być w stylu ItalianoMariano do połowy, wystarczą dwa górne - więc wystarczy zwykłe V. Znalazłem też coś na ebayu, ale to w ostateczności jak nic nie znajdę w .pl

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

poszukuję garnituru dla starszej osoby. Niestety musi to być garnitur "starego typu", czyli m. in. szerokie nogawki i duża poducha w ramionach. Próbowałem już w Bytom, jednak dostałem informację "teraz tylko rurki nam przychodzą". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lanza napisał:

Panowie,

poszukuję garnituru dla starszej osoby. Niestety musi to być garnitur "starego typu", czyli m. in. szerokie nogawki i duża poducha w ramionach. Próbowałem już w Bytom, jednak dostałem informację "teraz tylko rurki nam przychodzą". 

Charles Tyrwhitt classic fit.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Jakieś ciekawe split toe albo spektatory widział ktoś? dawno nie kupiłem nowych butów (ostatnio w styczniu 2 pary ;) ) i jeśli nie znajdę nic ciekawego to może się to skończyć 30 parą monków...

Fajne spektatory są w Shoepassion, ostatnio też widziałem ładne dwie pary w TK Maxxie (niestety na mnie za duże o rozmiar).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł niestety czas na zakup pierwszych okularów, wzrok coraz gorszy. Poszukuję oprawek Persol półokrągłych razem ze szkłami no powiedzmy ze średniej półki. Może być e-sklep, jednak fajnie by było przymierzyć. Niestety nie znalazłem persoli nigdzie w okolicy (aglomeracja śląska). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dariopol napisał:

Przyszedł niestety czas na zakup pierwszych okularów, wzrok coraz gorszy. Poszukuję oprawek Persol półokrągłych razem ze szkłami no powiedzmy ze średniej półki. Może być e-sklep, jednak fajnie by było przymierzyć. Niestety nie znalazłem persoli nigdzie w okolicy (aglomeracja śląska). 

Optyk Signum w Leclerc Katowice na Jankego, albo Auchan Mikołów - u nich jak nie mają któryś katalogowych Persoli to mogą Ci je ściągnąć, w innych miejsach ciężko (SSC również)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysiek_W napisał:

Optyk Signum w Leclerc Katowice na Jankego, albo Auchan Mikołów - u nich jak nie mają któryś katalogowych Persoli to mogą Ci je ściągnąć, w innych miejsach ciężko (SSC również)

Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź. Wiem, że swojego czasu miałeś również problem ze znalezieniem Persoli na śląsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.