Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za knitami,

byleby nie sztuczne, w cenach najlepiej jak TTB tylko ze chciałbym żeby były troszke szersze: 2,5"

oczywiscie nie mam nic przeciwko online zza granicy.

 

Edyta: Przepraszam, mój błąd, nie zwróciłem uwagi że TTB knit w kolorach solid ma do wyboru szerokość ;/

Ślepy jestem i nie wiem gdzie się posty kasuje stąd sam sobie odpowiedziałem.

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

szukam sklepu bądź krawca (Warszawa) gdzie znajdę i kupię garnitur w kolorze bordowym. Potrzebuję go na sierpień.

 

Przy obecnych ofertach, nigdzie nie znalazłem takiego koloru jaki chciałbym mieć na sobie. Jedynie były to równie zbliżone co oddalone kolory śliwkowe. Dodam, że nie chcę drogiego wydatku.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

szukam sklepu bądź krawca (Warszawa) gdzie znajdę i kupię garnitur w kolorze bordowym. Potrzebuję go na sierpień.

 

Przy obecnych ofertach, nigdzie nie znalazłem takiego koloru jaki chciałbym mieć na sobie. Jedynie były to równie zbliżone co oddalone kolory śliwkowe. Dodam, że nie chcę drogiego wydatku.

 

Z góry dziękuję.

Czyżby Pani Młoda miała bordowe dodatki do sukni?

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dzięki za pomoc.

 

Jak to delikatnie ująć... Nie bez powodu nie znalazłeś takiego garnituru.

...jaki odcień bordowego masz na myśli?

 

Delikatnie, ponieważ są drogie, czy delikatnie ponieważ takich nie ma?

 

Taki: http://www.tkaniny-italia.pl/szyfon-jedwabny-bordowy-kreszowany-p92.html  (nie wklejam grafiki ze względu na wielkość obrazka).

 

W Bytomiu kiedyś mieli. Duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz też w ZARZE 

 

W Bytomiu byłem, zarówno w CH jak i outlet'ach. Nie ma.

 

Zara natomiast nie posiada takiego garnituru ani na stronie ani w sklepach w których byłem.

 

Zajrzyj do Lavard. Ostatnio mieli w sklepie garnitur w bordowym kolorze.

 

Dzięki, sprawdzę. Z tego co pamiętam byłem w tym sklepie i nic nie znalazłem, ale mogę się mylić.

 

Czyżby Pani Młoda miała bordowe dodatki do sukni?

 

Jak najbardziej Pani Młoda ma bordowe dodatki, ale tylko ze względu na to, że założyła że znajdę bordowy garnitur. Nie odwrotnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję etui na laptopa 13", musi być to coś w tym stylu jak na poniższym obrazku.

Czyli wszelkie wsuwane etui odpadają. Chcę mieć możliwość pracy bez konieczności wyciągania/wsadzania laptopa do etui - czyli minimalizowanie ryzyka spotkania laptopa z podlożem… :)

 

Nie musi być to skóra, ale ideałem byłoby zamszowe etui z lekkim futerkiem w środku.

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich podróżach za bespoke trafiłem wczoraj do miejsca w którym natknąłem sie na duży ruch "ślubny". Przeglądając próbki materiałów nie mogłem niestety się powstrzymać i jednej bardzo sympatycznej parze zasugerowałem aby jeszcze raz obejrzeli wybrany kolor w słońcu. Na moje stwierdzenie, że fajne są zestawy klasyczne w kolorze granatu z szarą kamizelką usłyszałem, że "a u nas każdy ma to co chce".

Swoją droga bespoke okazał się takim bardziej zsawansowanym MTM [płótno, próbniki tkanin, wysoka pacha itd.] ale i tutaj....tada... zostanie uszyta na mnie próbna marynarka [free] i jak mi się spodoba to uszyjemy właściwą i abym teraz nie narzekał... :)

Osobiście, daawno temu, ślub cywilny brałem w fioletowej marynarce a kościelny w zielonym garniturze [jasno sic!]. Teraz bym tak nie zrobił, ale kiedyś to uczyniłem i "przeżyłem" :) teraz już bym tego nie przeżył...

Także tego....ja kamieniem rzucał nie będę...

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję etui na laptopa 13", musi być to coś w tym stylu jak na poniższym obrazku.

Czyli wszelkie wsuwane etui odpadają. Chcę mieć możliwość pracy bez konieczności wyciągania/wsadzania laptopa do etui - czyli minimalizowanie ryzyka spotkania laptopa z podlożem… :)

 

Nie musi być to skóra, ale ideałem byłoby zamszowe etui z lekkim futerkiem w środku.

 

 

 

BookBook. Najlepszy futerał na MacBooka. https://www.twelvesouth.com/product/bookbook-for-macbook-air-retina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.