Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, lubo69 napisał:

Dzieci do babci itd. i z żoną do Szkocji, najlepiej jesienią, bo najpiękniej. Wartość dodana: żona łatwiej przetrawi cenę kurtki.

Jeśli któryś z Panów chce pojechać do Szkocji do Aero Leathers/Simmons Bilt celem kupna kurtki z konia, to ja się chętnie dołączę, poważnie :). Żona wie i zaakceptowała koszt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pablocito napisał:

Może zamiast kupować spróbuj coś zdobyć. Nie wiem, jakaś korona Himalajów, albo co. Wydatki na najbliższe lala zapewnione. Albo faktycznie z tym koniem to dobry trop. Kup konia i wtedy będziesz musiał kupić, zamówić cały ekwipaż, strój itd.emoji3.png

Już od roku planowałem zaliczać ciekawe koncerty gwiazd, które jeszcze grają, ale mają już tyle lat że wnet może być koniec ich śpiewania. Niestety covid pokrzyżował plany i na razie bilety leżą w szufladzie czekając na informacje od organizatora czy znowu przesunął coś o kolejny rok

 

5 godzin temu, Velahrn napisał:

Jeśli któryś z Panów chce pojechać do Szkocji do Aero Leathers/Simmons Bilt celem kupna kurtki z konia, to ja się chętnie dołączę, poważnie :). Żona wie i zaakceptowała koszt.

Pomyślę o tym pomyśle - moja żona nie wie ile to kosztuje tylko się domyśla, ale może jakbym to obleciał w 2 dni to bym dał radę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 09:05, Krzysiek_W napisał:

Kupię coś, ale jeszcze nie wiem co 😁 jakoś naszła mnie ochota aby sprawić sobie przyjemność i coś sobie kupić. Niestety nie mam pomysłu, bo spodni, butów, marynarek, piór, poszetek, pasków, zegarków nie chcę więcej.... Myślałem o jakimś fajnym gadżecie, ale myślach się skończyło 😶 jak żyć? 🤔

Tatuaż sobie zrób. Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor na seminarium magisterskim zwykł mawiać, że powyżej pewnego poziomu już odpada kwestia konsumpcji i pojawia się temat inwestowania (profesor poza uczelnią zwykł zresztą świadczyć doradztwo podmiotom stanowczo wypłacalnym). Zatem @Krzysiek_W gratulując przekroczenia tego poziomu, poddaję pod rozwagę wrzucić jakąś kwotę w interesującą inwestycję (nie mam na myśli spekulacji na krypto, od tego na pewno masz dość spamu na mailu, może jakaś niszową spółka, która ma jakiś ciekawy pomysł biznesowy, albo jakiś inny nieoczywisty kierunek - będzie frajda, jeżeli wyjdzie, nie tylko czysto finansowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepo napisał:

Może chcesz zainwestować w prężnie rozwijającą się, młodą firmę rzemieślniczo kaletniczą? 😜

A nie inwestuję zamawiając to co ostatnio? 😁 A to że uświadomiłem Ci że pakowanie pasków w zużytą kopertę niekoniecznie zwiększy chęć ponownego skorzystania z Twoich usług ? 😁

Ale wracaj do tematu, ciekawy pomysł wrzuciłeś @Kyle, choć nie wiem na ile byłbym w stanie sprostać takiemu wyzwaniu - moje chęci zakupu sobie czegos były na poziomie 3 cyfrowej kwoty, no może trochę więcej, ale 5 cyfr to na razie muszę wydać na remont domu - uznajmy że to będzie ta inwestycja w długofalowej strategii

 

ps. Jak słusznie zauważył @Jacek. ostatnio tu mało jest tematów które dają możliwość rozwinięcia ciekawych wątków, a widzę że coś się dzieje 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 07:38, Piotr Kosek napisał:

Wyskoczyła mi reklama jakiejś stronki krzaka z "jedwabnymi krawatami". Taka koncepcja złoto czarna z kwiatowymi elementami całkiem do mnie trafia. Kojarzy ktoś może podobne wzornictwo i kolorystykę ale faktycznie w dobrej jakości? Zwłaszcza trafia do mnie drugi od prawej na dole.

Nie wiem czy nie za późno, ale dziś natknąłem się na coś takiego. 
Czarny krawat jedwabny w złote ornamenty Buczyński - sklep internetowy (buczynskisklep.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 00:18, Krzysiek_W napisał:

Gdzie warto kupić słomkową Panamę? Jest sporo sklepów sprzedających je w sieci, ale nie kupowałem wcześniej takowego. Nawet w h and m jest :)

Ja na prezent urodzinowy dostałem panamę z WitLeather - mogę śmiało polecić. Skórzany potnik, ładne proporcje, taśma ryspowa też bez zarzutu. Nie używam jej bardzo często, więc ciężko powiedzieć jak znosi użytkowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę zamszowe loafersy w ciemnym brązie w tęgości G? Przeszukałem pół internetu, trudno coś wyhaczyć na szeroką stopę, stosunkowo łatwo dostępnych Berwicków się obawiam, bo z reguły są dla mnie za wąskie. Jakieś pomyśly w budżecie do 800-1000zł?

9628-173-c_2048x.jpg?v=1560425143

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Giacomo de Taglia napisał:

Yanko ma loafersy w t. G.  

Napisałem do Patine z pytaniem o uzupełninie rozmiarówki bo 8,5-9UK brak. 

10 godzin temu, Jakub84 napisał:

Już kiedyś się przymierzałem do jakiegoś zakupu u nich to trudno mi się tam było dogadać :P Z racji na konieczność dobrego dopasowania i ewentualne zwroty wolałbym coś z Polszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.