Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zagiel napisał:

musa19 dzięki. Szkoda tylko, że znowu ktoś musiał obszyć butonierke innym kolorem:/

Nie widziałem produktów Lancerto na żywo ale sugerując się zdjęciami to najlepsza opcja na polskim rynku (w tym przedziale cenowym).  Zaczynam im mocno kibicować by dalej szli tą drogą. Kontrastową nić w butonierce możesz pomalować pisakiem <sic!>, takim dla graficiarzy. Lepsza i droższa opcja to obszycie u krawca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zagiel napisał:

Chciałbym kupić granatową uniwersalną marynarkę........ Wydaje się, że niby nie ma nic prostrzego, ale w dobie tych wszystkich udziwnień nie jest to już takie oczywiste.  

Poszukuję granatowej gładkiej (ewentualnie mało widoczny mikrowzór) marynarki z matowej wełny.

W ostatnim czasie zwiedziłem sporo sklepów i niestety nic "normalnego" nie znalazłem. Pozostaje mi tylko suit supply czy ma ktoś jakiś pomysł na zakup stacjonarny?

https://shopmiler.com/pl/garnitury/marynarka-sportowa-granatowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał W. napisał:

Nie widziałem produktów Lancerto na żywo ale sugerując się zdjęciami to najlepsza opcja na polskim rynku (w tym przedziale cenowym).  Zaczynam im mocno kibicować by dalej szli tą drogą. Kontrastową nić w butonierce możesz pomalować pisakiem <sic!>, takim dla graficiarzy. Lepsza i droższa opcja to obszycie u krawca. 

Przymierzałem Benito w jednym z salonów.

Ogólnie bardzo ładna marynarka, jak na polskie RTW długa, chyba porównywalna z Frederic tej samej marki; spore klapy, wypełnienie ramion jest, ale akceptowalne i estetyczne - nie ma efektu robocopa. Do tego bardzo staranne wykonanie. Niestety, na mnie akurat słabo leżała, była zbyt "gwałtownie" taliowana, czego bardzo żałuję, bo pozostaję niezmiennie bez sportowej, gładkiej granatowej marynarki... za to z przepiękną marynarką w brązowo (oliwkowo??)-granatową ratę  :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, gumol76 napisał:

- czy widział ktoś tkaniny koszulowe w kamuflażu, najchętniej zielonym, lub gotowe koszule, ale nie z aliexpress

Gotowe koszule w kamuflażu miał Ralph Lauren w serii Denim & Supply, widziałem kiedyś w TKMaxxie. W swojej kategorii (totalny casual) bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gumol76 napisał:

Ciągnie mnie do okołomilitarnej stylistyki, mam w związku z tym dwa pytania:

- czy widział ktoś tkaniny koszulowe w kamuflażu, najchętniej zielonym, lub gotowe koszule, ale nie z aliexpress

- tutaj raczej pytanie o opinię - czy Waszym zdaniem uda się obstalować trzewiki nawiązujące do wojskowych opinaczy, chodzi mi o wyższy i zaokrąglony czubek buta, najchętniej czarny cordovan, podwójna podeszwa, bez zdobień.

Oczywiście- wczoraj takie widziałem na styleforum z VASSA (brąz cordo, czubek budapester, 9 oczek, dodatkowa klamra na gorze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2017 o 20:12, Zajac Poziomka napisał:

Nie ma nic złego (ja za takimi nie przepadam, ale to tylko moje widzimisię), tyle że nakładana brustasza jest IMO bardzo casualowa, a kolega szuka marynarki uniwersalnej.

Dla mnie nakładana brustasza wygląda ok, ale jak sam zauważyłeś szukam czegoś uniwersalnego.

Okazuje się, że ten z pozoru prosty zakup nie jest taki oczywisty. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedz Jamjest i Zajac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2017 o 10:52, 50groszy napisał:

Szukasz podobnej marynarki, tylko tańszej? Czy z jakiegoś powodu nie pasuje Ci kupowanie przez internet? Bo jeśli odpowiedź na oba zadane przeze mnie pytania brzmi "nie", to odpowiedź na twoje powinna brzmieć "pod podanym linkiem".

EDIT: Zrozumiałem już w czym problem. Faktycznie czasem najciemniej pod latarnią.

Edytowane przez Szary Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Szary Człowiek napisał:

Szukasz podobnej marynarki, tylko tańszej? Czy z jakiegoś powodu nie pasuje Ci kupowanie przez internet? Bo jeśli odpowiedź na oba zadane przeze mnie pytania brzmi "nie", to odpowiedź na twoje powinna brzmieć "pod podanym linkiem".

Pomyśl jeszcze nad trzecim pytaniem. Zapewne wpadniesz na to jak ono powinno brzmieć.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎01‎-‎02‎-‎2017 o 20:25, Dapi napisał:

Uszyją Ci w Benevento - spróbuj uzgodnić z nimi takie wykończenie

Dziękuję za pomoc. Okazuje się, że takie zmiany robią w cenie spodni.

52 minuty temu, Szary Człowiek napisał:

Szukasz podobnej marynarki, tylko tańszej? Czy z jakiegoś powodu nie pasuje Ci kupowanie przez internet? Bo jeśli odpowiedź na oba zadane przeze mnie pytania brzmi "nie", to odpowiedź na twoje powinna brzmieć "pod podanym linkiem".

"Ten produkt jest obecnie niedostępny".

Co do marynarki to ceran ma podobne, lekkie bez podszewki i w podobnych kolorach. http://m-ceran.com/kategoria/wszystkie np. http://m-ceran.com/kategoria/marynarki-welniano-kaszmirowe/marynarka-welniano-kaszmirowa-melanz-brazowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szary Człowiek napisał:

Szukasz podobnej marynarki, tylko tańszej? Czy z jakiegoś powodu nie pasuje Ci kupowanie przez internet? Bo jeśli odpowiedź na oba zadane przeze mnie pytania brzmi "nie", to odpowiedź na twoje powinna brzmieć "pod podanym linkiem".

Nie które odpowiedzi mnie przerażają. Jak trudno jest ruszyć pewną częścią. eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam butów do garnituru, półbutów, które będą buy it for life.

Jakie firmy produkują tak wytrzymałe obuwie?

(chodzę do pracy w półbutach, także do klientów, bez względu na pogodę czy to -20 czy +35, po śniegu, deszczu, zawsze).

Wojas wytrzymują mi około 2 lat a zawsze kupuję ten sam model, teraz już 3 raz i boję się że może go zabraknąć albo przestanie być produkowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hinderyt napisał:

Szukam butów do garnituru, półbutów, które będą buy it for life.

Jakie firmy produkują tak wytrzymałe obuwie?

(chodzę do pracy w półbutach, także do klientów, bez względu na pogodę czy to -20 czy +35, po śniegu, deszczu, zawsze).

Wojas wytrzymują mi około 2 lat a zawsze kupuję ten sam model, teraz już 3 raz i boję się że może go zabraknąć albo przestanie być produkowany.

 

Raczej nie istnieją buty które będzie się tak zajeżdżać i które wytrzymają "for life". Zasady dobrego użytkowania mówią, że każde buty po dniu noszenia powinny "odpocząć" co najmniej jeden dzień.

Tak duże wahnięcia temperatur "użytkowanych" też mogą być problematyczne, przy wielkich upałach przydałaby sie skórzana podeszwa (bardziej elegancka), która jednocześnie na chodniku z gołoledzią bardzo łatwo jest w stanie przyprawić o złamaną nogę.

Także ja bym polecał kupić raczej kilka par (powiedzmy 3 - jedna na gumie, dwie na skórzanej, jedna do podzelowania) i rotowanie ich.

Co do marek to dużo zależy od budżetu, ale raczej wszystkie "dobre" buty przetrwają dłużej niż 3 lata, o ile będą rotowane.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2017 o 09:17, michau napisał:

Szczotkarnia.pl

Kupiłem w zeszłym tygodniu. Wygląda na porządnie wykonaną i działa :-)

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka

Wybór padł na sklep starmann.pl, ekspresowa wysyłka, wczoraj zamówiłem a godzinę temu przyszła paczka, ceny przyzwoite. Szczotka wygląda solidnie, zobaczymy jak się będzie spisywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.