Skocz do zawartości

Sandały - co nakleić na wkładkę


propensity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

 

Mam sandały. :|

 

Element po którym się chodzi - skóra czy ekoskóra - podarła się na palcach, też wzdłóż stopy. Szkoda wyrzucać od razu sandały do kosza. Chciałem wiec tam nakleić jakiś materiał/skórę specialną do tego, żeby była przyjemna dla stopy i żeby można było wygodnie chodzić.

 

Jaki materiał/skórę mogę nakleić i skąd taki materiał wziąć?

 

 

thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to bardzo słaby pomysł, więc zastanów się trzy razy, czy sandałów nie wyrzucić. Jeżeli jednak wiąże się z nimi jakaś niezwykła historia, poszukaj na Allegro ścinków skóry licowej, można kupić za grosze/kilka złoty; przytnij i przyklej Butaprenem. 

Wspominałem już, że to kiepski pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Pomysł dobry; wykonałem go rok temu juz, ale ... pozwolę wrócić sobie do wątku ... Bo tak naszła mnie myśl, taka skóra licowa, jest przecież wyprawiana, moczona, przetrzymywana w różnych substancjach szkodliwych. Czy bezpośredni kontakt stopy z taką skórą nie odbije się na zdrowiu? - Bezpośredni i mocny kontakt z taką skórą...

 

PS

skórę miałem w domu, broązową, cienką, właściwie starą jeszcze od dziadka mojego śp. który był szewcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy. Rok temu zadałeś pytanie, jak uratować zniszczone sandały. Nie posłuchałeś rady, że to słaby pomysł i nakleiłeś skórę. Po roku od naklejenia skóry (jak rozumiem chodziłeś w tych sandałach i noga nie uschła, ani jedna ani druga) dopytujesz, czy to na pewno był dobry pomysł, żeby nakleić tę skórę.

Wiesz, niektórzy noszą skarpety do sandałów. Proponowałbym jednak na wszelki wypadek do prania skarpet niemiecki proszek.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.