Skocz do zawartości

[Warszawa i okolice] Buty


SmartYoung

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Po przeglądnięciu forum postanowiłem założyć temat.

 

Czy możecie mi polecić sklep stacjonarny w Warszawie, gdzie mogę kupić przyzwoite oxfordy/monki do 800-max1000 zł?

 

Dodatkowo szukam też miejsca, gdzie dostanę przyzwoite koszule dla wysokich i szczupłych (192cm wzrostu, 39 kołnierz, klatka 94), poza E-Bergiem.

 

Za wszelką pomoc dziękuję. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chmielnej niedawno otworzył się sklep Loake, zobacz tam. Cenowo zakupy trochę taniej niż na HS (poza okresami wyprzedaży) no i można przymierzyć na miejscu. Jeżeli Ci się nie spieszy z zakupem to na początku sierpnia Shoepassion planuje otwarcie sklepu na kruczej, ceny w ich sklepie internetowym to około 200 eur więc też powinny być w twoim budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Po przeglądnięciu forum postanowiłem założyć temat.

 

Czy możecie mi polecić sklep stacjonarny w Warszawie, gdzie mogę kupić przyzwoite oxfordy/monki do 800-max1000 zł?

 

Dodatkowo szukam też miejsca, gdzie dostanę przyzwoite koszule dla wysokich i szczupłych (192cm wzrostu, 39 kołnierz, klatka 94), poza E-Bergiem.

 

Za wszelką pomoc dziękuję. 

 

W Warszawie w tej cenie można kupić loaki, lodingi i nordy elite. Są też "hiszpany" (Magnanni). Czy przyzwoite, to kwestia punktu odniesienia, na pewno niewarte cen wyjściowych. Większość z nas kupuje zdalnie, najchętniej trakcie wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitti Style chyba. Tyle, że ceny na pierwszy rzut oka zawyżone o prawie 200 zł w porównaniu do klasycznebuty - loafersy = 600 vs 799

Kupione, dzięki za informację! 

 

Berwicki, monki czarne, 799zł. Mimo obszernego (podobno) kopyta, na wąskiej stopie leżą przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

W Warszawie w tej cenie można kupić loaki, lodingi i nordy elite. Są też "hiszpany" (Magnanni). Czy przyzwoite, to kwestia punktu odniesienia, na pewno niewarte cen wyjściowych. Większość z nas kupuje zdalnie, najchętniej trakcie wyprzedaży.

Witaj,

 

Trzy pierwsze wymienione marki znam, jednak najbardziej interesują mnie Magnanni ze względu na piękny kształt kopyta. Orientujesz się gdzie można je zobaczyć w Warszawie? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Poszukuję pilnie (do soboty) butów typu Oxford w rozmiarze 44G-H kolor czarny. Jakiś pomysł? Yanko chyba już nikt nie ma w Waw. W shoepassion nie byłem ale Pani mówiła, że racze "typowe" tęgości są. Byłem w loding w Galerii Mokotów ale niestety za szeroka noga. Szukam coś fajnego/dobrego. Jak nie znajdę to zostanie Canhpol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadę jutro. Nadal jest mi przykro z powodu Conhpoli. Długo są na rynku to mogliby się pójść o szczebel wyżej i iść w kierunku poważnych butów. Było w salonie kilka fajnych butów z serii Gold (z krokodyla lub pytona) ale zwykle oxfordy bez goodyeara i z śmiesznym swiecacym paskiem pozostawiają pewien niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem, czemu uczepiłeś się tego Conhpolu - po prostu olej taką "markę", a jeśli zależy Ci na polskim produkcie, to polecam na prawdę polski - w Warszawie są świetni szewcy (Januszkiewicz, Kielman). Jednego z drugim (produkt polski + czas) nie połączysz niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.