Jump to content

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

Guest Nereusz

Recommended Posts

• Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trudniej mi ustosunkować się do tego przypadku (jak rozumiem, na tarczach nie ma symboli III Rzeszy). Myślę, że można korzystać z dokonań technicznych czy nawet wzornictwa (o ile jest wolne od symboli

Ja dwa lata temu przestałem spać w krawacie ze względu na bezdech.

Posted Images

Pytanie będzie trochę głupie, ale muszę zweryfikować, czy całe życie wybieram złe buty czy po prostu mam złe oczekiwania względem butów skórzanych. 

Czy w waszych butach drugi mały palec u stopy ma kiedykolwiek kontakt z cholewką buta? 

1 godzinę temu, pablocito napisał:

Jak patrzę na te, które teraz mam na sobie, to tak, ale to chyba nie ma związku z tym, że buty są szyte, tylko z dopasowaniem

Zdecydowanie chodzi o dopasowanie, ale po kopycie Ina H już trochę kończą mi się możliwości, jeśli chodzi o szerokość...

W dniu 23.11.2020 o 16:51, MarekPZN napisał:

@pablocito @ServetchNa takich uroczystościach jakie klapy będą bardziej odpowiednie?

Zdecydowanie wybór klap to nie jest tylko kwestia gustu. Jeżeli masz szeroką klatkę piersiową, łatwiej będzie Ci dopasować ostre klapy i zachować dobre proporcje pomiędzy szerokością klap a całą sylwetką. Klapy szalowe często w takiej sytuacji wyglądają jak przerośnięty naszyjnik. A jeżeli będziesz chciał podkreślić wyjątkowość wydarzenia kwiatem wpiętym w butonierkę to klapy szalowe nie dadzą Ci takiej możliwości. Widzisz więc, że przed wyborem warto rozważyć trochę więcej opcji niż tylko estetyczne. Mimo powyższych uwag, ograniczeń, mój smoking ma kołnierz szalowy, gdyż potrzebowałem odmiany od klap ostrych, powszechnie stosowanych w garniturach wieczorowych.