Jump to content

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

Guest Nereusz

Recommended Posts

• Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trudniej mi ustosunkować się do tego przypadku (jak rozumiem, na tarczach nie ma symboli III Rzeszy). Myślę, że można korzystać z dokonań technicznych czy nawet wzornictwa (o ile jest wolne od symboli

Ja dwa lata temu przestałem spać w krawacie ze względu na bezdech.

Posted Images

A to ciekawe, bo po zakupie w niedziele buty zniknęły ze strony, może znaleźli kolejną sztukę.
Moje są na gumowej podeszwie i zdecydowanie nie jest to Artista (a oznaczenie na to wskazywało). Mimo to i tak świetna okazja i jestem bardzo zadowolony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Buty, jakie najbardziej pasują/najczęściej zakładam do czarnej, skórzanej kurtki bomberki to...?

Czarne derby/chukka/trzewiki, subtelne jak czołg Tiger, kopyto na oko 2x szersze niż 915/Artista, na jakże delikatnej potrójnej skórzanej podeszwie.
  • Like 3
21 minut temu, pablocito napisał:

Buty, jakie najbardziej pasują/najczęściej zakładam do czarnej, skórzanej kurtki bomberki to...?

Czarne monki w groszkowej skórze czy czarne Chelsea to moje typy (bo takie mam i noszę do czarnej skóry).

Aaa i Wolverine 1000 mile muszę odkurzyć :)

• Like 1

Pytanie nie związane z opublikowanym na blogu Michała artykule o Polo Ralph Lauren - w poniedziałek oglądałem w Tkmaxx swetry i spodobał mi się jasno zielony od PRL. niestety rozmiar XS, więc musiałem odłożyć. zainteresowany jednak tym typem ubrania na jesień, zacząłem oglądać sklepy www i okazało się że o ile na zalando muszę dać 4 x więcej niż w TK, to również w P&C, natomiast allegro sprzedaje w cenie tych które oglądałem. Domniemam że na allegro są sprzedawane dobre podróbki, czy ktoś mnie wyprowadzi z tego błędu? ma ktoś takie z warkoczowym wzorem i może wrzucić link do sklepu gdzie cena będzie normalniejsza niż zalando?

RALPH-LAUREN-USA-SWETER-WARKOCZE-z-BAWEL

Na allegro mogą być sprowadzane z outletów z US (nie wiem, przypuszczam, podróby też mogą być), miałem kiedyś stamtąd tego typu sweter, wtedy można było kupić po 20-30 dolarów (jakość zresztą adekwatna). W US jest nadto sporo różnych wersji z "Ralph Lauren" w nazwie, rożne wypusty specjalnie dla Macy's itd., bywają w cenach naszych niedrogich sieciówek.

Mam identyczny sweter tylko z Hackett London, kupiłem kiedyś na zalando lounge w dobrej przecenie rzędu >60% dwie sztuki, jeden bodajże wełna, drugi wełna+jedwab. W takiej cenie jaka była żałuje że nie wziąłem więcej.

13 godzin temu, nebhe napisał:

Mam identyczny sweter tylko z Hackett London, kupiłem kiedyś na zalando lounge w dobrej przecenie rzędu >60% dwie sztuki, jeden bodajże wełna, drugi wełna+jedwab. W takiej cenie jaka była żałuje że nie wziąłem więcej.

dzięki, muszę obejrzeć jeszcze tego producenta w takim razie

W dniu 24.09.2020 o 01:10, Kyle napisał:

Na allegro mogą być sprowadzane z outletów z US (nie wiem, przypuszczam, podróby też mogą być), miałem kiedyś stamtąd tego typu sweter, wtedy można było kupić po 20-30 dolarów (jakość zresztą adekwatna). W US jest nadto sporo różnych wersji z "Ralph Lauren" w nazwie, rożne wypusty specjalnie dla Macy's itd., bywają w cenach naszych niedrogich sieciówek.

dzięki. czyli jednym słowem nie warto - pooglądam jeszcze w takim razie wyprzedaże w stacjonarnych :)

W dniu 23.09.2020 o 19:10, Nawrot napisał:

Moje są na gumowej podeszwie i zdecydowanie nie jest to Artista (a oznaczenie na to wskazywało). Mimo to i tak świetna okazja i jestem bardzo zadowolony.

@Nawrot

Dziś na Instagramie TLB pojawiła się zapowiedź nowego modelu z serii Artista - wygląda że to dokładnie ten sam który kupiliśmy. 

Co ciekawe, szyte są na zupełnie nowym kopycie Velazquez

Tak, widziałem te buty. Bardzo bym chciał, żeby tak było, ale mam poważne wątpliwości na podstawie słabego zaokrąglenia podeszwy (a to wyróżnik Artisty). Mogę się oczywiście mylić, bo nie miałem nic z Artisty w rękach, wnioskuję jedynie na podstawie zdjęć. Najwięcej powinno wiedzieć @saphir.pl, ale mi Pani przez maila nie potrafiła powiedzieć nic o kopycie 😕 

Ja jedynie dowiedziałem się że to tęgość E, co w sumie jest trochę zaskakujące, bo raczej nie mam szczupłej stopy a bez problemu się zmieściłem.

Żorż chyba pisał, że to kopyto było zrobione na zamówienie dystrybutora z Korei Południowej. 

Co robicie z produktami, które mają się kurczyć w praniu? Zanosicie je od razu do krawca w celu przeróbek? Pierzecie po prostu parę razy? Zakupiłem popover MT o którym było gdzieś wspominane że się kurczy się 3 trzech pierwszych praniach, a rękawy są za długie i zastanawiam się co z nim zrobić.