Jump to content

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi

Guest Nereusz

Recommended Posts

• Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trudniej mi ustosunkować się do tego przypadku (jak rozumiem, na tarczach nie ma symboli III Rzeszy). Myślę, że można korzystać z dokonań technicznych czy nawet wzornictwa (o ile jest wolne od symboli

Raz forumowicz Paweł Do żony swej miał sprawę "Popatrz - mówi - kochanie Buty znalazłem tanie Będą na urodziny  Dla mej kochanej dziewczyny Męskie, ale nie szkodzi W

Ja dwa lata temu przestałem spać w krawacie ze względu na bezdech.

Posted Images

Z powyżej tabelki jest możliwość good and cheap, na czasie nie zależy mi, aż tak bardzo. Jeszcze jedno trochę głupkowate pytanie. Jak długo nosicie jeden garnitur? Zmieniacie codziennie? Co ile go oddawać do pralni? Czy nie wygląda głupio jak ktoś chodzi cały tydzień w jednym garniturze?

Mam zamiar kupić czarny pasek do garnituru ze srebrną zabudowaną klamrą bez logo producenta. Znalazłem taki model w Zarze za 150 zł, wykonanie w 100% ze skóry bydlęcej, okiem laika wygląda na zwykły solidny pasek. Doradzacie szukać dalej czy się skusić? Uprzedzam, że znalezienie paska bez żadnego logo nie jest taką prostą misją :) Szczególnie wdzięczny będę za opinie osób, które kupiły coś skórzanego w Zarze.

Po pierwsze, pasek z zabudowaną klamrą do garnituru to raczej słaby pomysł, chociaż musiałbyś pokazać zdjęcie. Po drugie, mam pasek z Zary, na metce 100% skóra, trzyma się nieźle, ale kupiłem na wyprzedaży za 50 zł, 150 bym nie dał, skórze jest bardzo daleko do full grain. Jeżeli w Twoim mieście jest TKMaxx, poszukaj pasków Timberland za 99 zł, są klasyczne do garnituru ze srebrną, niezabudowaną klamrą, bardzo dobra skóra.

Dziękuje za odpowiedzi, nie kupię tego paska i pójdę do lokalnego rymiarza zobaczyć jak wygląda sytuacja. Drugi pytanie (apropo wypowiedzi Lubo69)-pasek z zabudowaną klamrą to zły pomysł?

Rymarz to pan od siodeł i uprzęży. Ty szukasz kaletnika.

dzieki, ale dalej nie wiem dokladnie co to jest ta welna czesankowa

Wełna czesankowa to wełna uprana, wyczesana i zgręplowana (pasowo lub warstwowo), przeznaczona do przędzenia, filcowania na mokro i sucho.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu. Stanisław Lem