Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, alabuz napisał:

W Outlecie w Piasecznie można kupić koszulki polo Ralph Lauren po 195 zł. Ogólnie to mają całkiem fajny asortyment.

Mam pierwszą z lewej, zapłaciłem w TK 169 zł. Bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 10:59, zimmermann napisał:

Polówki z Bytomia są okej, ale tylko po 39 zł :) mam dwie i po kilku praniach kołnierz jest zdeformowany, źle się układa i ciezko go wyprasować.

Ja jeszcze ich lubię za ich powtarzalność - czy dzisiaj, czy za 5 lat można kupić te same polówki w tej samej jakości w tej samej cenie, więc nie trzeba szukać, sprawdzać rozmiarów czy przymierzać co 2-3 lata jak się chce dokupić / zmienić koszulki. Można w ciemno brać kilka sztuk i po prostu dołożyć na półkę :)

Faktycznie więcej niż 50 zł nie chciałbym dać za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość OK, w cenie TK Maxx (150 zł) zdecydowanie warto, powyżej 250 zł zastanawiałbym się. Fason Alpha jest slim, D1 też slim, ale nie chudy, bardziej formalny. D2 to krój regular, a D3 i D4 osobom o standardowej budowie nie polecam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 11:38, Krzysiek_W napisał:

Które masz na myśli? Bo są w wersji super slim i nie slim. Zastanawiam się nad brązową i tą drugą. Sprawia wrażenie solidniejszej niż Bytom p&c itd? I czy w rzeczywistości też się tak świecą jak folia? :)

 

 

SW954_1.jpg

 

W dniu 5.05.2019 o 12:00, torgul napisał:

Ja zamówiłem dokładnie ten model:

https://eu.suitsupply.com/pl/polos/jasnoniebieski-koszulka-polo/SW872.html?cgid=polos&pdp=true

Materiał jest mięsisty, przyjemny w dotyku i przynajmniej w tej wersji kolorystycznej  nie jest świecący :) Nie wiem jednak jak sprawdziłby się przy dużych upałach, z racji stosunkowo gęstego splotu.
Początkowo nie miałem przekonania do wydawania ponad 300 zł na koszulkę (jednak trudno mi było znaleźć alternatywę,bez krzykliwego logo), ale na żywo prezentuje się lepiej niż na ich zdjęciach. Nie mam w swojej szafie zbyt wiele koszulek polo, więc być może moja opinia nie jest szczególnie miarodajna, ale oglądałem koszulki w P&C i moim zdaniem oferta SuSu jest zdecydowanie ciekawsza. W każdym razie, o ile nie przekonuje mnie cały asortyment SuSu, to koszulki polo wydają mi się naprawdę solidne i porządnie wykonane. 

P.S. Też zamierzam zamówić w tym miesiącu brązową

Wczoraj przyszła - bardzo fajnie się prezentuje. jest raczej slim niż normal, ale jestem bardzo zadowolony. materiał się nie błyszczy jak na zdjęciu, to bardziej taka dzianinowa polówka. Na pewno zamówię kolejną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 50groszy napisał:

Gdzie można kupić  godne polecenia jakościowo i cenowo koszuli T-shirt ?

Intimissimi - polecam z bawełny Supima albo merceryzowanej (Filo di Scozia), ale mają spory wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyjście i taka szrama na bucie po kontakcie z damskim obcasem. Szewc będzie w stanie jakoś to spolerowac czy w inny sposób doprowadzić do lepszego stanu? Pewnie po nałożeniu pasty nie będzie się to rzucało w oczy ale mnie osobiście to bardzo przeszkadza :/f58ef303f0c2d4bdf3af7420021cc9c2.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, style napisał:

Dzień dobry,

czym różnią się buty loake oznaczone jako 3625/7 od oznaczenia 3625/G,  przy tym samym rozmiarze ?

pozdrawiam

Kopyto 3625 ma 2 szerokości F i G. Z F-ką nie miałem do czynienia, ale mam G i na moich butach jest oznaczenie LAST 3625/G SIZE 9. Także zgaduje, że 3625/7 to szerokość standardowa czyli F, rozmiar 7 UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.