Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Zagiel napisał:

@Pablito

Nie zapominaj o Berwickach, które na tym forum często są proponowane w tym przedziale cenowym.

@Ropóh

Dzięki za linki. 

Problem w tym, że z tesmą jestem w "kontakcie" i nic ciekawego nie mają. U nich można coś trafić, ale raczej nie na oficjalny garnitur. Do tego często wizualnie ładne tkaniny mają dodane kilka procent lycry i to wszystko psuje.

Co do tkanin kupowanych przez neta to zawsze jest nutka niepewności dlatego pytałem czy ktoś miał w rękach takową i może polecić. Za każdym razem kupować coś niepewnego to trochę średni pomysł, a niestety wszystkie polskie sklepy biorą z hurtowni tkaniny stockowe więc regularności nie ma i nie będzie. 

To może napisz do Romana Zaczkiewicza, przecież sprowadza on całe mnóstwo różnych tkanin, a i specjalistą jest od tego, więc wątpliwości z ostatniego punktu odpadną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cineos napisał:

Jak wypadają boat shoes od Sperry Top Sider?

Na długość stopy 26cm, brać rozmiar 40,5 czy 41,5 (nie ma pośredniego 41)?

Co prawda nie mam tych butów, ale przymierzałem się (dosłownie) do kupna jakieś dwa lata temu i wnioski mam podobne do @nynu. Chyba lepiej wziąć większy rozmiar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Boat Shoes Dockside od Sebago na stopę 28cm - 9UK będą dobre? Trudno mi znaleźć coś rzetelnego nt. rozmiarówki. Na stronach piszą tylko, że zaniżona i radzą brać o rozmiar większe. 
Ja mam stopę 27,6 cm, dość wąską ale z wysokim podbiciem. Mam UK 9 i są ok, ale na długość jest ok pół centymetra luzu. One w podbiciu są dość niskie. Jeżeli masz wysokie podbicie, to będą cisnąć. Ja buty na lato wolę luźniejsze.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłem na ślubie i zwróciłem uwagę, że świadek miał na sobie jasnoniebieski garnitur w sporą kratę. Całokształt wyglądał znacznie lepiej od większości gości.  Wiadomo- wieczór, uroczystość= ciemny garnitur, ale czy dużym nadużyciem był taki styl garnituru, jeśli całość prezentowała się nadzwyczaj dobrze i "z klasą"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za półtora tygodnia ślub, trzeba kupić odpowiednią muchę i spinki. Muchy są 3 różne, tylko aparat nie najlepszy, dlatego wrzucam tyle zdjęć. Spinki drewno + złoto, spodobały mi się bardzo, tylko nie jestem przekonany czy pasują do tego akurat zestawu czy nie lepiej klasyczne srebrne. Co sądzicie?

IMG_20190723_153310678.jpg

IMG_20190723_153253674.jpg

IMG_20190723_152121994.jpg

IMG_20190723_152117997.jpg

IMG_20190723_152045690.jpg

IMG_20190723_152035755.jpg

IMG_20190723_150650174_HDR.jpg

IMG_20190723_150642904_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki to na tyle mały i dyskretny detal, że nie widzę powodu, żeby nie móc sobie pozwolić na coś mniej ortodoksyjnego - zwłaszcza, że te wciąż mają proste, minimalistyczne wzornictwo. Muchy z kolei na zdjęciach wyglądają praktycznie identycznie, już prędzaj po opisie damy radę coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.