Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry sklep. Z tego co kiedyś rozmawiałem ze sprzedającym to twierdził,że materiały głównie włoskie. Jest nawet możliwość sprowadzenia tkaniny z Włoch. To było ok rok temu,teraz nie wiem bo zmienili miejsce. 

Jeśli chcesz taniej to niedaleko ronda Matecznego na ul. Wadowickiej 5 maja duży wybór i w niskich cenach

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2018 o 06:46, Loslau napisał:

Czy materiał o gramaturze 250 g/m3 jest za gruby na podszewkę do płaszcza?

Raczej metr kwadratowy.,Metr sześcienny to by było kilkadziesiąt belek materiału o szer 45".,250 g/m2 to około 10.5 oz./yd2.,Materiał 10.5 uncji to  materiał dosyć ciężki np wełna 10.5 uncji uznawana jest jako zimowa.,Typowy żakard podszewkowy zwykle nie jest cięższy niż 4 uncje/jard kwadratowy( 90 g/m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bartosz_U napisał:

@mayor Jak coś co ma mniejszą powierzchnię może ważyć więcej? Chyba odwrotnie powinno być:

1 yd2 - 250 g

1 m2 - 300 g

Zakładając że 1 m2 tkaniny waży 250 g, to 1 yd2 tej samej tkaniny ważyłby 210 g, nie te 10.5 uncji, czyli ok. 300 g

Masz racje 250g/m2 to jest 7,37 oz/yd2.,My bad .,Po prostu ten konwerter online jest błędny http://www.endmemo.com/sconvert/gm2ozyd2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Klasyka napisał:

Mam pytanie, czy da się wydłużyć rękawy marynarki z gdzie guziki są funkcyjne?

Wydłużyć się da, jednak guziki funkcyjne uniemożliwają ich przeszycie przez co odległość od końca rękawa to najbliższego guzika może być tak duża, że nie będzie to wyglądać dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z Was doradzić rozmiar kurtki Brandit M65 Classic/Standard? W różnych sklepach są różne tabele rozmiarów. Waham się pomiędzy S, a M. 

Jeżeli to coś pomoże, to noszę rozmiar 48 z SuSu. Kurtkę Barbour Liddesdale mam w rozmiarze S. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rafał W. napisał:

Czy możliwe jest poszerzenie rękawa marynarki? Mam rękę w szynie, a zbliżają się dwie ważne okazje - czy da się tak poszerzyć rękaw, żeby ręka się zmieściła? 

Wydaje mi się że zabieg nie jest tego warty bo nawet jeśli jest tyle materiału to będziesz miał mocno skrępowane ruchy. Ja bym w takim wypadku postawił na kamkzelkę. Wydaje mi się że wszyscy zrozumieją taką sytuację.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ra-v napisał:

Pytanie odnośnie zakupów w CT.

Zamawiając z Polski można płacić w GBP? Bo przeliczając jest dużo taniej. To są moje pierwsze zakupy tam więc jeśli ktoś miał jakieś cenne uwagi/przestrogę to proszę.

Jeśli chodzi o przestrogę, to 2 razy zamawiałem koszule w CT i nigdy ich nie dostałem, tylko zwrot kasy. Może jestem na czarnej liście;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.