Skocz do zawartości

Trzewiki (Boots), obuwie zimowe - zdjęcia, komentarze, kupno


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

@MH_fan Spokojnie, prognoza dla Katowic na niedzielę napawa optymizmem :) Odczuwalna temp. -20st C ( wieczorem oczywiście). Także ten...

@CineosNie pomogę Kolego, swoje buty zamawiałem w wersji MTO - podałem rozmiar stopy wg. wskazówek na stronie. Zawsze możesz zadzwonić i dopytać. Obsługa jest bardzo w porządku.

@Velahrn Właśnie Twoje posty na temat Hanzela przekonały mnie do zakupu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cineos napisał:

Poniższe nie mają ocieplenia, więc na obecną pogodę chyba jak znalazł.

http://www.sklep.hanzel.pl/pl/p/Kanada-038-SK/119

Czy podana długość rozmiarówki w cm dotyczy długości wkładki czy długości stopy na jaką pasują?

Długości wkładki. Odejmij mniej więcej 1-1,5 cm od długości wkładki i masz na jaką stopę one pasują. Ja ze swoimi stopami 27 cm noszę ósemkę, czyli długość wkładki ~28 cm.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Velahrn napisał:

Długości wkładki. Odejmij mniej więcej 1-1,5 cm od długości wkładki i masz na jaką stopę one pasują. Ja ze swoimi stopami 27 cm noszę ósemkę, czyli długość wkładki ~28 cm.

Dziękuję na informacje. Czy posiada ktoś może dokładnie ten model i kolor?

http://www.sklep.hanzel.pl/pl/p/Piaskowy-006/114

Wizualnie podoba mi się najbardziej, pytanie czy jakość nubuku będzie taka jak w większości butów tego typu i będzie się strasznie brudzić i rysować. I czy w takim wypadku nie brać na na ewentualne chlapy i błota skóry licowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cineos napisał:

Dziękuję na informacje. Czy posiada ktoś może dokładnie ten model i kolor?

http://www.sklep.hanzel.pl/pl/p/Piaskowy-006/114

Wizualnie podoba mi się najbardziej, pytanie czy jakość nubuku będzie taka jak w większości butów tego typu i będzie się strasznie brudzić i rysować. I czy w takim wypadku nie brać na na ewentualne chlapy i błota skóry licowej.

Posiadałem go dokładnie pięć lat - tyle przetrwał w nierównej walce z naszymi ulicami w zimę. Brudził się trochę, ale bez przesady - gumką do nubuku i szczoteczką zawsze udawało mi się doczyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarły do mnie śniegowce Hanzel "006" (cena sklepowa 339zł). Wybrałem najmniejszy rozmiar 41 i przesyłkę pobraniową.

Po otworzeniu pudełka sprawdzam paragon. Nabita kwota 289zł, czyli jak za ten sam model tylko że damski 005. Kurierowi oczywiście zapłaciłem jak za model męski.

Wg tabeli rozmiarów, but na wkładce pomiędzy rozmiarem damskim i męskim różni się o 0,2cm, więc nie byłoby pewnie dużej różnicy, ale w takim razie dlaczego jest aż 50zł tańszy? Mniej użytej skóry? Druga sprawa to ewidentnie widać na naklejce na pudełku, że ktoś zmienił cyfrę przy modelu z "5" na "6". Dodatkowo, wykończenie skórą przy kostce jest z jasnego materiału, nie ciemniejszego jak w poniższej ofercie (sznurowadła także inny kolor, ale to bez znaczenia).

http://www.sklep.hanzel.pl/pl/p/Piaskowy-006/114#prettyPhoto

Jest to mój pierwszy kontakt z firmą. Po wielu pozytywnych opiniach zdecydowałem się na zakup prawdziwych śniegowców na kilka sezonów, ale przy takim podejściu do klienta można się dwa razy zastanowić czy warto. Bo teraz jeżeli będę odsyłał, to jaką kwotę mi zwrócą? Taką jak na paragonie, gdzie zapłaciłem 50zł więcej? Skoro paragon jest podstawą do zwrotu towaru oraz należności. Mam nadzieję, że sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona i będę mógł cieszyć się z wygodnych butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, gajdowskip napisał:

Masz chyba jakiś kwit nadania dołączony do kartonu, tam jest taka kwota, jaką pobrał kurier. Jak będziesz pisał w sprawie zwrotu to dodaj skan tego kwitu, żeby nie było niedomówień. Nie powinno być problemów

Dokładnie mam. Jutro dzwonię i wyjaśniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 28.11.2017 o 22:02, Pablo84 napisał:

Szukając dla siebie trzewików, postanowiłem skorzystać z promocji na Black Friday i zamówiłem 3 pary dla porównania. Od prawej: Carlos Santos 108 Grain Havane (roz.40), Yanko 653 Testa de moro (roz. 40,5) , Berwick 322 Tan (roz. 40). Najlepsze wrażenie, jeśli chodzi o skórę i jej kolor zrobiły na mnie CS (również na + najbardziej "zimowe" podeszwy), niestety mają jak dla mnie zbyt wydłużone kopyto. Mimo teoretycznie mniejszego rozmiaru są wyraźnie dłuższe od Yanko. Berwicki odpadają, ze względu na skórę (jakość, kolor). Ogólnie da się odczuć, że jest to półka niżej. Finalnie zostawię więc chyba Yanki 😀.

 

 

 

 

Jaką masz długość stopy? Jak leżały te Berwick? Sprawdzałem Carlos Santos i monki były idealne 40,5 dla mnie, stopa 26,7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stopę 26cm. Berwicki założyłem tylko na chwilę, wydawały się być ok. Yanko od początku okazały się być najwygodniejszymi eleganckimi butami jakie mam. Nawet mając je ponad 10 godzin na nogach nie odczuwam dyskomfortu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.