Skocz do zawartości

Łódzkie Spotkania, czyli Theo wir fahr'n nach Lodz


lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Można liczyć na potencjalnego 5 uczestnika. Co prawda Łodzianin ze mnie napływowy, ale bardzo chętnie wezmę udział w takim spotkaniu.

Przy okazji chciałbym serdecznie przywitać się z forumowiczami oraz podziękować Damianowi za zaproszenie, zarówno na forum, jak i na spotkanie :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również gorąco pozdrawiam mieszkańców Łodzi! Prawdopodobnie nie uda mi się przybyć na to spotkanie z uwagi na pracę, ale liczę że następne już odwiedzę. Gdyby jednak się udało - rozumiem że bez uprzedniego zadeklarowania też można się zjawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (panie?), widzimy się pojutrze w KS o 18. Będę 10 minut wcześniej. Rezerwacja stolika jest na nazwisko, nie na BwB. Jeśli nie znamy się z widzenia, poznacie mnie po białej lnianej poszetce w tv fold - jakoś nie sądzę, że w lokalu będzie jeszcze ktoś z takim akcesorium:-) Do zobaczenia.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

dziękuję za spotkanie! Poznać Was osobiście to znacznie więcej niż kontakt przez forum. Jak na pierwsze spotkanie, 5-osobowa frekwencja jest całkiem przyzwoita, bo wiem jak ciężko ludzi wyciągnąć sprzed komputerów ;)

Myślę, że realne jest organizowanie spotkań łódzkich co 2-3 miesiące. Dobrze się stało, że na pierwsze spotkanie wybraliśmy Klub Spadkobierców, miejsce świetnie wpisuje się w nasze klimaty i warto do niego powrócić w przyszłości.

 

Jak wiecie - przed spotkaniem odwiedziłem Pana Kazimierza Sumerę i jak znajdę wolną chwilę to w oddzielnym wątku podzielę się z forumowiczami kilkoma ciekawostkami. Natomiast nie wspomniałem o jeszcze jednym miejscu, które odwiedziłem w Łodzi, zostawiam na przyszłość, z opcją na "lajfstajlowy" wywiad.

 

Poniżej zdjęcie ze spotkania, nie mieliśmy aparatu stąd jakość nie jest najwyższych lotów, ale to zawsze jakaś dokumentacja.

 

pozdrawiam!

Damian

 

post-12-0-99387000-1447242659_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Fantastyczny wieczór. Klub Spadkobierców to miejsce ociekające klimatem. A w takim towarzystwie można by przesiedzieć długie godziny.
Dziękuję za bardzo ciekawe dyskusje i za tak ciepłe przyjęcie.
Szczególne podziękowania dla Prezesa, za zaproszenie na spotkanie oraz dla lubo69 za organizację - kapitalna robota :)

Łączę pozdrowienia
Michał

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.