Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu uwag zdecydowanie poszukamy butów eleganckich, w takim razie chyba czarnych. Noga pewnie mu jeszcze urośnie z 44 (tatuś ma 47) ale nie stanie się to na przestrzeni jednego roku.

Dżinsy? No nie jestem przekonana.

A jaki śledzik?

Wcześniej pisałam, że z synem kupiliśmy białą, lnianą marynarkę. Z czym i kiedy ją nosić? Czy tylko na spacer po molo?

Panowie, jakie macie zdanie na temat Waszych dodatków do garnituru a kreacją towarzyszącej Wam kobiety? Czy to obciachowe, czy zdarza Wam się tak spasować, czy bronicie się przed tym jak tylko możecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybiera Pani drogę "elegancji", to biała (w dodatku lniana) marynarka kompletnie odpada - podpity gość może syna pomylić z kelnerem. Na co dzień jak nabardziej - ja najczęściej zakładam do koszul w odcieniach niebieskiego (od błękitu po granat) i do jasnych, ale nie białych, spodni (beże, jasny szary, delikatny niebieski itp.). Podobnie - buty wieczorowe muszą być czarne.

Śledzik jedwabny, gładki lub w mikrowzorek. Kolor taki, jaki się spodoba (osobiście zrezygnowałbym z bieli i czerni oraz z kolorów ekstrawaganckich typu fluorescencyjna zieleń).

Dopasowywanie się to wg mnie kompletny obciach i objaw "pantoflizmu". Oczywiście nie chodzi o to, aby się bronić - jeśli mam ochotę na dany zestaw i coś akurat podpasuje, no to podpasuje. Jak nie - to nie. Ja mam być elegancki, a kobieta piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieczka do Vistuli:

są teraz wyprzedaże:

http://sklep.vistula.pl/pol_m_Garnitury-322.html

Garnitur przyda mu się jeszcze w kilku sytuacjach.

Ale nie szaleć z ceną bo wesele może być ciężkim testem dla garnituru.

Jeżeli ma być budżetowo można postąpić jak mr Vintage i wyszukać w second handach.

Świetne rzeczy tam wynajduje. Czasem próbuję znaleźć coś takiego w sklepach, ale to wiąże z zakupami za granicą.

Do poczytania sugestie mr Vintage:

http://mr-vintage.blogspot.com/search?q=garnitur

Do oglądania więcej stylizacji:

http://www.styleforum.net/t/234255/hof- ... st_5594657

Ja bym młodym najpierw kazał zdjęcia oglądać, niech zwracają uwagę na buty, długość spodni, rękawów.

Niech sobie wyrobią gust.

Inaczej kończy się to fatalnie

-buty z "odciętym" przodem, w szpic, ciżemki itp.

Dołączona grafika

-garniturem w stylu:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o poradę. Pytałem już w wątku z krótkimi pytaniami, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Może ten wątek będzie bardziej odpowiedni.

Szukam krawata, który będzie pasował do poszetki w kolorze fuksji np. http://www.poszetka.com/product-pol-628 ... uksja.html (w wątku z krótkimi pytaniami wrzuciłem bardziej jaskrawy odcień, ale ten podoba mi się znacznie bardziej).

Docelowo krawat i poszetka miałyby pasować do zestawu z jasnoszarym garniturem i biała koszulą. Okazja ślubna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o poradę. Pytałem już w wątku z krótkimi pytaniami, ale nie uzyskałem odpowiedzi. Może ten wątek będzie bardziej odpowiedni.

Szukam krawata, który będzie pasował do poszetki w kolorze fuksji np. http://www.poszetka.com/product-pol-628 ... uksja.html (w wątku z krótkimi pytaniami wrzuciłem bardziej jaskrawy odcień, ale ten podoba mi się znacznie bardziej).

Docelowo krawat i poszetka miałyby pasować do zestawu z jasnoszarym garniturem i biała koszulą. Okazja ślubna.

Pozdrawiam

Prawie każdy byle inny niż poszetka. Czy Ty się hajtasz?

Tak, ale cała ceremonia będzie raczej mało tradycyjna, stąd też ubiór nieco odbiegający od ślubnych standardów.Fuksja będzie motywem przewodnim ceremonii i chciałbym się do tego koloru choć odrobinę dopasować. Uznałem, że poszetka w tym kolorze może być dobrym rozwiązaniem, ale niestety nie potrafię dopasować odpowiedniego krawata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pomysł z czym można połączyć tą koszulę? Wala mi po szafie już drugi rok i dalej nie mogę dla niej znaleźć żadnego sensownego zastosowania. Te czarno-białe szerokie paski do niczego mi nie pasują...

Połącz ją z kimś potrzebującym (nie z kontenerem wtórpolu). Ja zawożę rzeczy do schroniska.

Tak :) Połączyłbym ją z kontenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą nawet będąc gimnazjalnym punkowcem (dziwne to się rzeczy z człowiekiem dzieją) uważałem wzór "w czachy" za wyjątkowo "wiejski", ale może ja nie byłem wychowany na Punisherze :-)

Moja mucha którą prezentowałem tez ma czaszki i te czaszki zadecydowały o jej zakupie .

post-3431-13658922468563_thumb.jpg

post-3431-13658922468875_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.